АГАМА /img/frontend/nomap.png"
2 точки от 1 мнение

Хора не отивайте в АГАМА! Там шефовете те посрещат добре, държат се добре с теб 1-2 месеца след което започва твоят ужас! Безцерцеремонното и безкомпромисно поведение на шефовете започва! Ежедневно намръщените им физиономии, тряскането на вратите, и неприличните подмятания на "шефката", могат да те изкарат извън нерви, дори и да си най-спокойният човек на земята! Така! Идва време за месечното ти възнаграждение! Обаче!!! :-) Там излизат с номера че " Ох! Не знам какво ще правим....клиентите тоз месец не плащат...":-),До като шефа най-демонстративно си купува пури, и кви ли не гъзарии, даже веднъж пак мрънкаха че нямали пари, и на следващият ден си купи нова кола!!!:-))) Сети се какво следва от това!:-))) Рязват те ей-така от раз с по 50-100 лева! Късметлия ще си ако си вземеш цялата заплата! Друг номер за "кастрене": "Шефката идва, и ти подвиква:- Я дай да видя какво си направил днеска! Ти показваш, варианти, след което тя се втренчва злобно в монитора и започва едно лудо крещене, изкарва те 100 процента виновен, и че нищо не си свършил, пък -"и заплата ще искаш този месец"!!!-казва за финал!!! Сами се досетете какъв ще е изхода от ежемесечният скандал!Просто не знам как съм ги търпял две години...За последно!-ХОРА НЕ ХОДЕТЕ В АГАМА, ЩОТО ЩЕ ВИ СЕ СТЪЖНИ ЖИВОТЕЦА!!!