Интертайм Континентал АД /img/frontend/nomap.png"

Интертайм Континентал АД

Аз съм клиент със имот построен от тази фирма,много лошо изпълнение,независимо колко трола пишат добри отзиви, ще потвърдя лошите със един клип който направих и се върти в YouTube със заглавието Интертайм континентал АД ,Филмчето само по себеси говори не знам дали линка който съм пейснал ще заработи,само съветвам не си купувайте от тази фирма построен имот,изключително лошо качество със некомпетентно познание на приложение на строителните материали.

Добър ден.Бях поканена на интервью за телемаркетинг оператор.Явих се-исчаквах много време управителя.Дойде някакев си мъж-не приличаше на управител-беши много странен човек.Поканиме да фляза ...даже не се каза името..не каза каква фирма представлява-нищо..много странно.2 въпроса ма попита и каза за сега-това е...Тъпотия цяла...Не се лъжете ако Ви поканят на интервью в тая фирма..простаци....няма смисъл на такива тъпотии да им уделяти свободното си време...

Здравейте,искам да споделя огромното си разочарование от толкова прехвалената фирма.През м.април 2011г.кандидатствах по обявена от фирмата вакантна позиция за длъжността "Финансист".След като изпратих документи ,бях извикана на интервю.до тук добре.Интервюто беше пълна пародия!!!Когато отидох в уговорения час, все още не беше минало интервюто на човека преди мен ,а той е чакал да го приемат повече от 40 мин.Аз трябваше да чакам 1 час и 10 мин. Дойдоха още 2-ма от кандидатите .Междувременно чакахме в един от офисите на фирмата,стар апартамент,пригоден за офис ,където непрекъснато минаваха разни служители,които все се караха за нещо,викове,разговори на висок тон,Направо потресаваща работна атмосфера.След дългото чакане се появи шефът на фирмата,носещ найлонова торба от Билла в ръка.Явно няма кой да му пазарува на човека. И без дори да каже едно "добър ден "привика служителката ,която ни упътваше за интервюто.Интересното е ,че никой -нито шефът ,нито служителката се представиха с имената си.Пълна анонимност.Влезе първият кандидат и след 2 мин.излезе .Бях повикана и аз.Влязох,Когато поздравих и се представих с името си, получих само мълчание,шефът не благоволи да поздрави дори .Дойде служителката ,която ме инструктира да седна в левия ъгъл на дивана????Тя излезе и човекът зад бюрото ми зададе 2 въпроса:Къде работя и защо си сменям работата.Това силно ме озадачи, защото в попълнените документи от мен изрично бях посочила ,че в момента не работя.След като обясних и казах къде съм работила преди,ми каза че съм свободна .Няма довиждане, няма професионални въпроси.Доколкото знам този човек се представя за инженер така ,че едва ли може да задава професионални въпроси в сферата на управление на финансите,но той си знае.Интервюто -от влизането до излизането продължи 3 мин.Отвън служителката каза ,че всеки ще бъде уведомен независимо от резултата,така че да чакаме обаждане...Наивно би било да кажа ,че до ден днешен чакам да ме уведомят.Така че,още една фирма ,която прави фиктивни конкурси,но и демонстрира неуважение към специалистите ,които се отзовават на обявата.А за коректност по отношение на информацията,която предоставят -без коментар.

Имат товорена позиция в IT отдела и изпратих автобиография. После реших да видя освен сайта им какво ще излезе за тях в Google. Така се озовах тук.Дали някой не може да сподели ов областта на информационното им осигуряване някакво мнение?

Явно конкуренцията не спи и си измисля клевети и лъжи, за да се успокои за собственото си падение по време на кризата. Ако вашите сгради падат не си го приписвайте на конкурентите:)

Аз, като клиент, съм потресен от некоректното отношение на тази фирма. Не искам и да си представям, какви са взаимоотношенията между служителите и работодателя. Из нета е пълно с коментари на недоволни клиенти и служители. И качеството на строителството им е като отношението им към хората - падат сгради, с жертвите как е положението не знам... То май всички са жертви, които са се доконали до тях. Ако имат някакви претенции за голяма фирма, можеше, да помислят за офиса, в който канят клиентите - има вид на работилница - голяма мизерия, вместо да покажат качество, все пак със строителство се занимават. А че са некоректна фирма, всичко го знаят, а и те си го признават. Как работят, с какви пари, сигурно има нещо много мръсно и черно в тази фирма. В тази криза не би трябвало, да оцелеят, е ако сме нормална държава...

Тази строителна фирма е ужасно и странно място за работа. Започва подвеждащо : изглежда, че има правила и ред, план за действие и строга отчетност за работата, формули за заплащане на изработеното, бонуси и глоби.... Това е привидно. Заплащането изобщо не е това, което е договорено - евентуално заедно със всички бонуси може да се доближиш до обещаното, но някой ден без предупреждение получаваш колкото ти дадат. Осигуряват на някаква минимална заплатка. А за да вземат изобщо заплата, служителите са принудени да пишат куп безмислени разсъждения на морално-етични теми, да клепат колегите си - предимно тези които иска шефа, да се оценяват сами и взаимно и др. нямащи нищо общо с предмета на дейност на фирмата, накрая чакат в неведение кога ще им дадат заплатите във вид на подаяние и благоволение - това е унизително. Кипи безсмислен труд, фалшиви планове, фалшиви отчети. Не се цени реалния труд и принос за фирмата, котират се хора, които изглеждат дейни без да произвеждат реален продукт. За шефа служителите са нещо като долни роби, дори "добър ден" не заслужават. Не е ясно дали е надменен или просто невъзпитан. В тази фирма общуването между колеги се смята за враждебен акт към шефа. Всички напуснали са врагове, въпреки че някои от тях са работили в продължение на години за просперитета на фирмата, били са лоялни, с личния си труд и усилия са изкарали богатството на шефа. Строежите се строят някак, вечно има нещо недоправено, някакъв проблем за оправяне, закъснява се със сроковете за предаване, накрая ги замърлят и претупат някак и готово...  Като главен дизайнер и естет се изявява съпругата на шефа, не че има подходящо образование. А цените на които се продават обектите са величествени. Там всичко е фалшиво.

Влезнах в този сайт,за да направя справка за новото строителство на интертайм.От години обитаваме построен от тях апартамент на бул.Йерусалим и сме изключително доволни,така,както и нашите съседи.Поради тази причина търсим още едно жилище при това построено от тях.Сигурен съм,че качеството им няма да ни разочарова.

Смешна фирма, смешни мениджъри, големи претенции..... а в действителност едно голямо нищо! Некадърниците са на почит, блюдолизците също, а кой ще работи.....? А човека с очилцата - параноята е страшно нещо! Няма служител, който да се е отървал от тази задушна атмосфера и да не диша по-спокойно, да не е попаднал на по-добро място, с добри условия на труд и признаване качествата на личността.
Да видим какво ще строят сега при този пазар, с тези велики специалисти, с които разполага фирмата?!
Жалко за някои добри и скромни хора, които пропиляват времето си в тази псевдо компания-лидер!!!!

Докато лудите се налудуват, умните се наумуват. А, ако не знаеш накъде си тръгнал, ще стигнеш някъде другаде. Това е моето мнение за въпросната фирма. Текучеството е в като киносалон. Малко са кадрите, които разбират от строителство.