Елпром"Найден Киров"АД /img/frontend/nomap.png"

Елпром"Найден Киров"АД

Работих в завода 2 месеца.Пълен крах!Обещават отначало че ще работиш една работа,после се оказва че ти дават най долната.Заплатата мижава,изисквания големи,шефовете не стават за нищо (като хора имам в предвид)!Бягайте далече освен ако не схе пенсионер!!!С мижавата заплата и с пенсийката може и оцелеете!!!Собственика е абсолютно неадекватен,не говори български (въпреки.че съм сигурен че го знае)Хайде лека работа на будалите дето му бачкат за нищо!!!

поне да плащаха на време.. забавят заплатите с по една седмица през, която всеки ден обещават че ще ги преведад вечерта...

Sobstvenika e Evrein i neznae gram Balgarski obikalq zavoda postoqnno i gleda dali se raboti no gram ne razbira ot nishto,stava vapros za Zavod Naiden Kirov izrabotvasht matrici,a ne za nqkoq firma naematel namirashta se tam.Az lichno raboteh v instrumentalen ceh 910 tam shefkata e edna mnogo dolna jena Marichela se kazva raboti tam ot poveche ot 30g i zaedno s oshte nqkoi ot rabotnicite raboteshti ot sashto tolkova vreme ili poveche pravqt nqkvi drebni izmami za smetka na novopostapilite kato gi vodqt che trqbva da se obuchavat i nqkoi si priblijen na baba Marichela vzema 100-150lv poveche uj da te uchi v prodaljenie na 6meseca a evreina izobshto haber si nqma mislisi che kato rabotqt ot po 30-40g i sa golemi kapaciteti naistena ima specialisti no tozi krag okolo taq baba Marichela sa samo neshtastnici oblagodetelstvashti se na chujd grab . Tam po princip sa samo pensioneri i iskat da podmladqvat lichniq sastav ima rabotnici po nad 70g e kak da zaraboti nqkoi mlad chovek tam kato go lajat s parite a sobstvenika i haber si nqma a ako reshish da kajesh neshto za taq afera se sabirat vsichki u4astnici v neq i naprikazvat gluposti na sobstvenika i te mahat takava e politikata a i davat malko pari.Az kato strugar vzemah 600lv brutna zaplata no predi da postapq na rabota imah staj 1.6m kato strugar i diploma za strugar no vapreki tova edna mnogo dolna lelka Mariana se kazva vzemala 150lv uj da me uchi.i kakto otnachalo mi vikaha che sam im kato dete kato razbrah za igrite im i vdignah shum me izmisliha mnogo barzo,no ne znaqt che mi napraviha dobro.moga oshte mnogo da napisha za Naiden Kirov no shte otneme mn.vremePROSTO NE ZAPOCHVAITE RABOTA TAM SHTE SAJELQVATE.

Здравейте Найден Кировци аз напуснах завода за по добро защото като дойде израелеца стана много лошо. Ама налетях на нов израелец в другата фирма която постъпих и питам сега на къде май в Русе всичко ще стане израелско.

gola voda e tozi zavod ako na vremeto e bil ne6to sega e edno golamo ni6to.Zaplatite sa s zakasnenie ili na dva pate obe6tanite koponi ot ianoari mesec se 4akat a otno6enieto 6ef , rabotnik bez komentar.Normite se pove6avat za smetka na zaplatite koito padat.Ma6inite sa stari i amortizirani, ina4e 6efovite iskat ka4estvena produkcia.Rakovoditelite sa edni golemi l....ta koito ne te islu6vat a za nai malkoto zapvat na sre6ta ti.ABE NA KRATKO PARI DA VI DAVAT 'MNOGO' NE ZAPO4VAITE RABOTA TAM.6TE SAJELAVATE MNOGO .Kogato vzimat hora na rabota im obeshtavat mnogo no , vsicko idva sas zakasnenie okolo 6 meseca pone.

од към специализиран персонал фирмата е гола вода с малки изключения,
ръководния състав е трагедия. Имат един изпълнителен директор -Изрелец и двама-трима специалисти (които незнам защо стоят там още) и това е,другото е трагедия както и да го погледнеш.

От поне пет години няма работно облекло,а от десет и обувки.Не се снабдява с нови инструменти.Машините са стари и амортизирани,но изискванията към машинните работници са огромни и непосилни.От това пък са недоволни работодателите.Заплатите стигат за едното съществование.Вероятно са най-ниски в региона.Никакви изгледи за оправяне.Няма вече млади хора,а такива като мен няма къде да отидат.Работя на струг,фреза,координат,профилен шлайф.Това не е оплакване,а констатация и информация за сайта.