Кандекс ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Варна,Район р-н Приморски, ул. БРЕГАЛНИЦА 1 ет.5 ап.6&markers=Варна,Район р-н Приморски, ул. БРЕГАЛНИЦА 1 ет.5 ап.6

Кандекс ЕООД

Като цяло фирмата притежава някаква подемна техника която отдава под наем и продава ,но даде ли ви мотокар под наем започват главоболията никой не идва да го поддържа а дойде ли някой или не може да го оправи или излиза със становище че едва ли не не можел да си прави своеволия и трябвало шефа на фирмата дето не управлява въпросната техника да му каже какво не е наред с нея . Ами като не им се работи да затварят сметаната си формичка и да върнат мотокарите на вторичните от където са ги купили

Ох, какво да Ви кажа, Анатоли Деков е един жалък умопобъркан човечец, тотално изперкал,по цял ден търчи из фирмата и крещи давайте давайте. Жена ми познава жена му, тя пък друга луда вечно усмихната, вечно щастлива, по цял ден ръси колко са уникални децата и, и как мъжа и почнал от нулата и станал най-големия в бранша. Ама само да знае какви секретарчици се въртят около него, особено едната от най-отдавна, алчна и злобна на квадрат, вечно незадоволена като любимия си шеф,само как му е завъртяла главата, и как само след няколко годинки ще ги остави на улицата и нея и уникалните и деца, пък тогава да видим колко ще са уникални като заживеят със 300 лева на месец като нас, толкова ни плаща многоуважавания и съпруг, защото тя много държи да е г-жа Декова, а той с любимата си секретарка, която по цял ден му лиже задника, а вечер и други работи докато наивната му женица си мисли, че работи ще са забегнали на някой остров, че то с тези далавери и измами на клиенти все ще му дойде края я, и тогава ще и замръзне усмивката за винаги. Народе бягайте от тоя, долу робството и тиранията, тоя си мисли, че сме още по турско робство така се изживява, че и харем си насъбра. БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧЕ!

Малки, нещастни ... хорица, скрити, потиснати таланти, хейтъри (или нискоинтелигентни, негативни, хора с нихилистично отношение към всичко, случващо се около тях, ако предпочитате), не обвинявайте и не плюйте другите за собствената си некадърност, глупост и неграмотност. "Постинята" е само във вашите глави, защото не може да се отрече, че е много натоварващо да приемаш чуждия успех за свое поражение. Да, в някои фирми не става с лежане и след като те изритат, не остава нищо друго, освен да пишеш злобни, неадекватни коментари. Нека все пак да отбележим, че "Кандекс" не е каторга и всеки може да си тръгне, когато пожелае. Не е ясно как бихте обяснили факта, че повечето от служителите са във фирмата ако не от самото й създаване, то поне от 5-6 години? Конспирация? Измама? ... Пощипване? За ваше огромно съжаление фирмата се развива, за което, уважаеми бивши колеги, вие също сте допринесли с отсъствието си. Благодарим!

Работя в тази фирма от доста време и най-вероятно още не дълго.
Обещаха ми слънцето, а получих постинята .......
Напоследак ме търсят недоволни клиенти и си искат парите едва ли не от мен. Затвориха офиса в Бургас и налъганите хорица пощракляха. Започнаха да изпращат разни техни познати в офиса ни във Варна за да им помогнат да решат проблемите си, НО на Анатоли не му пука, защото го няма в офиса и търговците поемат вместо него.Изхарчи си парите за новият склад и сега неможе да поддържа гаранцийте на хорицата. Вчера имаше момчета на интервюта и дано някой от тях чете това и не допусне нашата грешка.
Отностно това ще щипе секретарките, да вярно е, ама те затова са наработа ........ може и без тях, а получават колкото нас!

От обещанията и приказките които ви каже Анатоли Деков няма да получите абсолютно нищо!!! Заплащане-три месеца без една стотинка.Уважение-никакво даже те изкарват некадърен.Привилегии-никакви.Фирмена сигурност-може да си изкараш боя от някой завлечен клиент.Ангажираност-да не си изключваш служебния телефон денонощно.Потенциал за развитие-забрави.Местоположение-околовръстно шосе от Черни връх към България преди детелината има бензиностанция ЕКО точно преди нея има един заграден двор с навес и фургон.Колеги-един който докладва всяка вечер.Работна среда-ремонтите се извършват на земята в пепелта даже няма и асфалт.Също така си носиш и някои инструменти от вкъщи:клещи-отверки и т.нт.      АКО ИМАТЕ ИЗЛИШНИ НЕРВИ И ПАРИ ЗА РАЗХОДИ ДО ОКОЛОВРЪСТНОТО И ОБРАТНО,МОЛЯ ЗАПОВЯДАЙТЕ И НЕ СЕ БУТАЙТЕ!!!

Странна е тази фирма, определено. Чаках за интервюто половин час. Управителят не спря да си върши другата работа, докато течеше разговора, което бе крайно обидно. Започна с колко време съм бил без работа и кризата, един вид не очаквай много. 600 лв твърдо плюс процент, от продадените мотокари, разви теория за 1500 лв месечно поне, което е смехотворно направо. Неприятна обстановка, задушаваща някак си атмосфера, определено лукав човек. Самия той сподели че досега от началото на годината са провеждани интервюта 4 пъти, което само по себе си говори достатъчно.

Във фирма Кандекс -Варна  отношението на управителя Анатоли към служителите на фирмата е абсолютно непрофесионално. Когато сте на интервю обещанията са едни, когато стане въпрос за подписване на договор - Анатоли започва да увърта и да прави всичко възможно Вие да работите без договор, съответно и без заплата. Най - неприятното изживяване в Кандекс беше да видя как Анатоли целува и опипва едно от  момичетата във фирмата буквално  пред очите на целия останал персонал. Аз  бях нает на позиция "търговски представител". За да намеря нови клиенти за една седмица аз се свързах с около 170 фирми. След като му казах, че съм намерил потенциални клиенти, Анатоли ми заяви, че щом веднага не съм продал нищо, значи само съм му навъртял телефон - смешно нали?  Определено управителят на Кандекс - Анатоли не е човекът, за когото искате да работите. Не случайно обявите им, че търсят персонал, са постоянно в сайтовете за работа.

интересувам се от мнения относно условията на труд и материално стимулиране в Кандекс - Варна.