КОВЕКС ООД /img/frontend/nomap.png"

КОВЕКС ООД

Аз имам добро мнение за фирмата,немога да се оплача от лошо отношение от страна на работодателя.Там има ред и дисциплина и това ми харесваше-дано и след като напуснах да е останало така.Сьгласна сьм с другите две мнения относно  заплащането,но в този бранш е така.Надявам се да имат успехи и с двете фирми.

Радвам се,че имам възможност да изкажа мнението си за въпросната фирма,само дето то няма да е никак,ама никак хубаво.Пропилях и аз в нея няколко годинки.Но тогава по онова време просто нямаше как-трябваше все някъде да се почне работа.Проблема там е,че заплащането там не отговаря на реално изкараното от работниците.Който иска да вярва-но там колкото и да работиш,колкото и да се трудиш НИКОГА няма да получиш реално заработеното.Сега вече,от погледа на страничен наблюдател,който и до днес продължава до поддържа контакти с няколко човека(настоящи работници на фирмата),разбирам че там всичко си е останало същото-заплащане(унизително ниско),отношение към личността(под всакаква критика),а за израстване в йерархията изобщо и дума не може да става.Смятам,че написаното до тук може само бегло да даде представа за това що за фирма е "ковекс".Вярно тя се разви и на ново поприще,но то не е благодорение на "светия дух",а на огромния труд на хората които са работили и продължават да работят там.Само,че там има едни хора т.н.управители,които май не са на същото мнение.Ама нищо де,ще дойде ден в който и тяхният труд никой няма да го зачита,да не говорим за тях-като хора въобще!

Имах възможноста да работя в тази фирма цели 7 години-не смятам че са загубени напълно,защото там и преди работеха много свясни хора(с който и до днес подържам добри приятелски отношения) и сега има-но те вече са малко на брой друго,и далеч не са свясни.Но като цяло,положението е много,ама много зле.Да не говорим,че няма никаква перспектива.Другото което е,че там не се зачита личния живот,за работодателите най-важно е тяхната работа да върви.Затова съм съгласна е изказаните преди мен мнения,защото те са вярвам на мой вече бивши колеги/колежки.Сигурна съмрче и тези който ще изкажат мнението си за въпросната фирмарще се съгласят,че там цари една "шуробаджанащина"-всичко е братовчеди,лели,вуйчовци и т.н.И всеки от тях работи това от което НАЙ-МАЛКО рарбира,но с/у най-много пари!Добре,че се махнах навреме!!!:))))