ЕВРОСТРОЙ ООД /img/frontend/nomap.png"

ЕВРОСТРОЙ ООД

1 точка от 4 мнения

Към администраторите! Моля коментарът ми да бъде изтрит, защото фирмата за която говоря не е тази, просто сходство на имената.
Фирмата за която говоря е Еврострой ЛМ ООД

Тези хора не стават!!! Идват като на гости. Нямат инструменти, мъжът ми им даде, за да започнат работа. Пълни мурдари. След тях вечер ми отнемаше по няколко часа да правя оборка на чашки, шишета, фасове и др. Шефът им е пълен безотговорник. Не си прави труда дори да информира т.наречените си майстори какво точно имат да правят. Сутрин идват и евентуално ако ни няма те почват волна програма. Покривът, който имаха за задача да развалят и направят на ново го направиха тип китайски. Колоните не приличат дори на колони, съжалявам, че не мога да кача снимки, за да ви покажа работата на този човек. Но който се интересува по конкретно нека ми пише, за да му обясня с подробности!!!!
Плочата на земята я наляха със 6 см. денивелация. За да се оправи ще ми костват три пъти повече пари, от сумата която дадох за плочата.А бе честно да ви кажа не се занимавайте с този човек

не

nestavat