Доминов Консуматив /img/frontend/nomap.png"

Доминов Консуматив

На никого не пожелавам такива безскрупулни шефове, макар че за съжаление ги има доста в града. Класически случай по отношение на високи изисквания за владеене на два езика и то в техническия регистър, а в същото време крайно незадоволително заплащане за позиция, включваща куп отговорности. Не мърдат и от стереотипа на преуспял баща с болни амбиции, и разглезен син, който не знае как да управлява персонал, но е с огромно самочувствие и без капка чувство за отговорност. За съпругата няма да коментирам, също толкова лишена от каквито и да е било добри, човешки качества. Няма да забравя как ми обясниха, че не отговарям на изискванията им, а след месец ми звъняха, за да ми "дадат втори шанс"...

Интересна фирма, с интересни методи за управление - жената на шефа коли и беси, без да разбира нищо от работата на фирмата. Какво може да се каже, за фирма, която реже от заплатите на служителите си, след като НЕК спира електричеството поради профилактика, след предварително уведомяване?

Това не е форум с рекламна цел!?!??! Тук се изказва мнение относно други неща свързани с фирмата. :))))))))

Бих я препоръчал на свои колеги от бранша!