СТАНКОВ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

СТАНКОВ ЕООД

Фирмата си е супер и работещите в нея също просто трябва да се начертаят ясни правила и всеки трябва да си знае отговорностите. Г-н Станков да търси отговорност от началника на цеха а не от самите работници. Анонимния където е станал клошар след като е работил в тази фирма явно лъже защото клошарите нямат интернет че да пишат мнения. С две думи това са хора на които не им се работи а искат да получават големи пари. Трябва работа, работиш ли здраво ще ти се плаща, аз това съм видяла от тази фирма и управителите и. Само да се разберат по между си кой ще управлява. Желая успех!

наи лошата фирма в балгариа които почне работа там става клошар

Вече 15-та година моето семейство ползва кожена холна гарнитура с механизъм, произведена от мебелната фирма "Станков". Не е мръднала!!! Не полагаме особени грижи, но се оказа удивително държелива във всяко отношение. Не само нямам причини за недоволство, по-скоро съм приятно изненадана от доброто качество на материали и работа. Кинова

Здравейте, прочетох вашите коментари относно лошото отношение към персонал, и т.н. Това което ме интересува към момента е какво е заплащането за длъжност проектант-продавач и на какъв трудов договор назначават ( реално заплащане или минимално)? Благодаря ви предварително!

кофти станков
купих мебели, на 2-я месец механизма се скапа, а на 1-вата година "естествената" кожа приличаше на долен китайски боклук /май си е такъв/ - но платих като за италиянски дивани
НЕ КУПУВАЙТЕ СТАНКОВ!
кофти са

ГОСПОД ТРЯБВА ДА Е С ВАС ПОСТОЯННО АКО РАБОТИТЕ В ТАЯ СЕМЕЙНА ФИРМА.ВСИЧКИ ДО ЕДИН ОТ СЕМЕЙСТВОТО ВИ ЛЪЖАТ И СИ ПРЕХВЪРЛЯТ ТОПКАТА.ТАКА СА ИНСРУКТИРАЛИ И АДМИНИСТРАЦИЯТА ТАКА ЧЕ Б Я Г А Й Т Е Е Е Е Е Е!!!!!!!!!!!!!!!!.И ОЩЕ НЕЩО ВЪВ ФИРМАТА ИМА И ДОБРИ РАБОТНИЦИ БРОЯТ СЕ НА ПРЪСТИ НО ПО ПРИНЦИП СЕ НАЗНАЧАВАТ СУЛЬО И ПУЛЬО КАТО ТИЯ БРАТЯ И БАЩА ИМ.

КАТО БИВШ И ИСКЛЮЧИТЕЛНО РАЗОЧАРОВАН СЛУЖИТЕЛ МОГА ДА КАЖА САМО ДВЕ ДУМИ ЗА ФИРМАТА - МОШЕННИЦИ КАТО 90 ПРОЦЕНТА ОТ ЧАСТНИТЕ ФИРМИ.  ПРИ ПОСТЪПВАНЕТО МИ НА ИНТЕРВЮТО СЕ РАЗБРАХМЕ С ЖЕНАТА ОТ КОЯТО ОТГОВАРЯ ТОЧНО ЗА ЗАПЛАТИТЕ ЧЕ ПЪРВИЯ МЕСЕЦ ЩЕ СЪМ НА ТВЪРДА ЗАПЛАТА 450 ЛВ ЗАЩОТО СЪМ НОВА И НЯМА ДА МОГА ДА РАБОТЯ БЪРЗО ЗА ДА СИ ДОКАРАМ НЯКАКВИ ПАРИ А ВЕЧЕ НА ВТОРИЯ МЕСЕЦ; ЩЕ СЪМ НА ЗАРАБОТКА И СЛЕД КАТО ЧУХ ПО СТАРИТЕ РАБОТНИЦИ ЗА КАКВИ ЗАПЛАТИ СТАВА ВЪПРОС РЕШИХ ЧЕ МОГА ДА РИСКУВАМ ОБАЧЕ СЛЕД 1 СЕДМИЦА СЕ ОБРИНАХ ОТ МРЪСОТИЯТА В ЦЕХА И СЕ НАЛОЖИ НА ВТОРАТА СЕДМИЦА ДА НАПУСНА. ДО ТУК ДОБРЕ НО ИЗВЕДНЪЖ УГОВОРКИТЕ ПРИ ИНТЕРВЮТО СА " ЗАБРАВЕНИ " ЕСТЕСТВЕНО ИСЕ ОКАЗА ЧЕ ЗАПЛАТАТА ЩЕ МИ СЕ ИСЧИСЛИ НА БАЗА ЗАРАБОТЕНО ПИТАМ ГОСПОЖАТА ЗАЩО ПРИ УСЛОВИЕ ЧЕ НИКОЙ НЕ МИ Е КАЗАЛ ДА ЗАПИСВАМ НЕ МИ Е ДАЛ СПЕЦИАЛНИ ЛИСТИ В КОИТО СЕ ЗАПИСВАТ ЗАРАБОТКИТЕ И ВЪОБЩЕ ДОГОВОРКАТА ЗА ТВЪРДА ЗАПЛАТА ПЪРВИЯ МЕСЕЦ ОТПАДНА КАТО ЧЕ ЛИ ВЪОБЩЕ НЕ Е ГОВОРЕНО ЗА ТАКОВА НЕЩО ТА БЪДЕЩИ РАБОТНИЦИ ПОНЕЖЕ СЕ ОКАЗА ЧЕ НЕ САМО АЗ СЪМ ПРЕЦАКАНАТА ПО ДОБРЕ СИ СТОЙТЕ В КЪЩИ ДО КАТО НАМЕРИТЕ НЕЩО ПО ДОБРО ОТ КОЛКОТО ДА РАБОТИТЕ  ИЗВЕСТНО ВРЕМЕ И СЛЕД ДВА МЕСЕЦА ДА ОТКРИЕТЕ ЧЕ СЕ ЗАПЛАЩА С НЯКОЛКО МЕСЕЦА НА ЗАД ( ПРИ МЕН БЕШЕ ДВА МЕСЕЦА ) И ПАРИТЕ НЕ СА ТАКИВА КАКВИТО СТЕ ГОВОРИЛИ ПРИ ПОСТЪПВАНЕ НА РАБОТА ОСВЕН АКО НЯМАТЕ ИЗЛИШНИ НЕРВИ И ВРЕМЕ ЗА ГУБЕНЕ

Ще ви платят когато имат пари,ако изобщо ви платят. Ще ви натоварят със още стотина несвойствени задължения,ще ви карат да лъжете ,ще ви обиждат и ругаят дори изобщо  да нямате нищо общо с проблема и т.н. и т.н.  Самите работодатели създават интриги между служителите си. Обещават ти една заплата,но не ти я дават.В момента в който ти предложат от някъде по-добре платена работа и  ти си пуснеш предизвестието, ще ти се молят да останеш,ще ти кажат колко си ценен,как ще ти вдигнат веднага заплащането ,но...НО!   След три месеца все още  това ще е просто  мираж. Когато  все пак събереш смелост и си поискаш изработените пари  ,се озлобяват и ти тръсват: не можем да ти плащаме. Не се цени лоялност,професионализъм.Вършиш работа на свои разноски,с твоя автомобил и бензин/примерно да вземеш размери от клиент в Благоевград/,чертаеш и по нощите.За тоя дето духа....Не ценят хората,за това  има текучество,не могат да задържат персонал никъде. Лоши хора са, лоши работодатели,погазват всякакви закони.
Успех и здрави нерви на кандидатите за работа в тази фирма!
Ако половинката ви ви издържа  работете там,но няма и удоволствие сред  всички истерии,крясъци,неуважение и подмолност.

Здравейте, кандидатствах за работа в Станков ЕООД за длъжността проектант/ продавач, ако някой има информация би ли споделил, за какво работно време,за какви пари и дали си заслужава работата! Благодаря предварително

Здравейте,преди почти една година си поръчах холен ъгъл от фирма Станков още от поръчката останах разочарована,но не се отказах,защото много ми беше харесал.След чакане от два месеца казаха,че няма да го изработят с цветовете който си бях избрала защото нямало внос на тези цветове,продадоха ни мострата от магазина в който бях поръчала въпросният ъгъл.Няколко месеца по-късно се появи дефект и направих рекламация пак чакане от два месеца за ремонт и сега след ремонта не мога да намеря подходящи думи да Ви опиша на какво прилича харесаният от мен ъгъл.