хотел лилия /img/frontend/nomap.png"

хотел лилия

1 точка от 6 мнения

Управата на хотела е под всякаква критика. Главната шефка особено е адски зла и подмолна. Ако не и играеш по свирката си чао. Бачкаш две длъжности и получаваш заплата за една. Храната на персонала - отрова! Отношение от мениджъри - никакво! За тях си просто един роб, който работи за без пари. Когато откажеш нещо си заминаваш. Където и да отидете, ще сте много по-добре отколкото там! Нека собствениците на хотела видят и да се замислят. В днешно време персонала е всичко - да ви видя как ще отворите без персонал за смешни пари. АКо си мислите, че баш шефката ще работи... Ха-ха! :)

Не се лъжете да ходите да работите в този скапан хотел, там само ще ви използват и забраняват и накрая като не им утърва ще ви изгонят без да им мигне около. Тоя малоумник ОТЗ-то ще ви следи непрекъснато, нямате право на кафе, чай, безалкохолно или на спокойно и нормално хранене, що се отнася за храната, тя също е под всякаква критика, уж главния им готвач, които дори не може да готви си въобразява, че знае и може всичко и непрекъснато унижава и обижда персонала си. Просто в този хотел си слуга на някакви олигофрени. Дори те карат да слугуваш на някакви умрели спасители.
Управителката и протежето й отз-то са пълен отврат, а за директора на хотела да не казвам, трябва и след него и неговите авери да се отсервира. Не си струва това унижение, за мижавите пари, които ти предлагат и само търсят причини да те отрежат от тях.

Лошо отношение от ръководните кадри.
Толкова много интриги на едно място не бях виждал....Всеки гледа да "прецака" другарчето и да те натопи за да изпъкне пред комплексната управителка, а тя само това и чака. Заплащането е просто.....ниско. Ако може и за без пари да се работи ще е най-добре. Текучеството е много голямо заради отношението на шефовете и ниското заплащане.

Добре че прочетох преди да се обадя .Аман от такива работни места , напълно разбирам за какво става въпрос . Работих в една пицария по 6 дена и след почивния като се върнех наваксвах.ПО-лошото беше, че и колегите бяха отврат повечето. Ти им помагаш, без да ти влиза в работата-те гледат да те натопят-бе българите сме така. Та казвате има куче пазач и хапе. Един път ходих да чета обяви в инспектората. Пд една пишеше-''Бегай, бегай хич не ходи'' -та и тук така .Благодаря ви мили хора

Бих желел и аз да си кажа мнението за Хотел Лилия на Зл. Пясъци и дано думите ми да бъдат прочетени от по- голям брой работодатели и си извадят поуки от тях. По принцип в повечето предприятия е разпространена практиката за " Шуро- Бадженащината" , в което няма нищо лошо стига човека да е качествен е в хотела са дапуснали точно такава грешка, става въпрос за георги пенчев, който дори налита на бой на служителите в хотела, но всичко му се разминава просто така. Нищо лично към въпросния индивид просто искам работодателите в България да проумеят, че хора без образование неможе да се назначават на постове от които черпят само облаги и злоупотребяват с полжението си.

Хотел Лилия на Зл. Пясъци е едно много странно място за работа, накратко при определянето на заплащането изобщо не се има предвид каква или колко работа вършиш а да си с връзки там. Може по цял ден да не свършиш никаква работа дори и да пречиш на другите да си вършат работата ама като имаш покровителство от горе всичко ти е позволено, а на другите всичко им се забранява. Конкретният пример е в лицето на един обикновен техник Георги Пенчев- човек /без образование/ обаче с роднини които се грижат за него. В хотела се разпорежда той колкото и да е с ограничен умствен капацитет това несе взима под внимание при определяне на възнаграждението. За уважението сложих -5 защота нямаше -10 просто в средав която си постоянно тъпкан няма как да ти харесва работата колкото и да ти се работи. Все пак ако може да дам една препоръка, за всеки който мисли да започне работа в Хотел Лилия АД- ако искате да се задържите там говорете само лоши неща за колегите /дори и да се налага да лъжете/, винаги се оправдавайте и прехвъряйте вината на някой друг /дори и да няма нищо общо/, винаги се дръжте така сякаш имате интелект на дву месечно шимпанзе /така ще ви мислят за малоумен и всичко ще ви се разминава- малоумните предизвикват съжаление в околните. Що се отнася до фирмената сигурност там такова нещо няма. Потенциал за развитие имате ако наистина работите здраво, обаче при наличието на разни утрепки няма как да се развивате много. Единственото хубаво нещо от Хотел Лилия АД остават КОЛЕГИТЕ там има или имаше много готини хора, вечни купонджии, трудолюбиви хора, които умеят да работят и се забавляват пълноценно без едното да пречи на другото.