Хикови https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Ямбол, ул. ДИМИТЪР БЛАГОЕВ, 14, ет. ПАРТЕР, ОФИС-МАГАЗИН&markers=Ямбол, ул. ДИМИТЪР БЛАГОЕВ, 14, ет. ПАРТЕР, ОФИС-МАГАЗИН

пиша защото станах без да искам свидетел на супер лошо отношение от фирмата към човек. докато разглеждах магазина на ул. опълченска чух спор между продавач в магазина и някакав човек. това което разбрах е че човекат е клиент на магазина и вече трети месец не получава това която е платил преди време. скандала беше с висок глас и това ме накара да излеза от магазина.

Чудя се кой от фамилията Хи---и е най-"умен", ама то всъщност не ставало дума за ум, а за това кой е най-хитър. Всъщност кой от фамилията Хи---и е най-хитър?, вълчо, лисана, мецана или скункса? Едно от тях, разбира се "мозък" преди време беше писало и говорило за "градивна критика", а аз се запитах да ли е възможно животно да мисли над подобни изкази и смислови съчетания. Желая на потенциалните кандидати за работа да не станат жертви на "глутницата.

Хикови са пълен ОТПАДЪК, падение или както всеки желае да разбира. ГРОЗНИ управители, ОТВРАТИТЕЛНО отношение, УЖАСНА визия. Просто пъпчиви ЗАДНИЦИ, а може би при тях задника е ЛИЦЕ. Наслагвайки факта, че обичат БЯЛОТО е ясно, че са поредните БОКЛУЦИ в ефира на БЕЗНАДЕЖНОСТТА.

Уважаеми кандидати за работа в Хикови,моля приемете един съвет от бивш (слава Богу) служител БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧЕ от тази фирма. Ще Ви използват и на края на месеца ще получите сума абсолютно различна от обещаната... Еми нали трябва Хиков да си купи палтенце от норки за да му се смеят по фирмените партита... Ще усвоите перфектно ямболския диалект и селската хитрост съчетана със зле прикрита тъпота... Ще се научите как да лъжете клиенти с плочки 2-ро качество,продавани за 1-во. Ще се научите как се дават по-малко плочки от заплатените. Ще се научите да работите и разчитате на "Централен офис",в който работят съученици,любовници и още няколко лелки в напреднал стадий на шизофрения. Ще се научите да мълчите смеейки се на словоизлиянията на селвни с висше образование,купено в Свищов.Ще се научите и на още много простотии... Искрено Ви пожелавам късюета да не бъдете избрани за работа в Хикови.

ПЪЛНА СКРЪБ. Не се залъгвайте от обещанията на СКАПАНЯЦИТЕ. ГОВЕДОТО си е ГОВЕДО независимо от обора в който се намира. Тук подкрепям идеята за "СТОЛИЧАНИ В ПОВЕЧЕ"....

На кратко ще разкажа едно интервю и работен процес там където няма смисъл, и то без много условности. Наеха ме без забележки и поработих за тези ВЕЛМОЖИ. Обещания равни на много, ПОКРИТИЕ НУЛА. Приказки равни на колко сме велики, ПОКРИТИЕ НУЛА. Заплата много, ама ако...?, тоест НУЛА. Добър колектив, но отново НУЛА. Пълен крах, абсолютно безнадеждно положение. Тези НЕ заслужават дори и усилията да отидеш на интервю.

Филмът "Столични в повече" е бледа следа в пространството спрямо филма "Хикови".Въпросните се имат за граждани, но всъщност са уникални мижитурки и невероятни гъсеници. Не се занимавайте с тях. ЩЕ ПОСТРАДАТЕ

хикови, вероятно са сбор от "индианци" и "индийки", вероятно класифицирани като отявлени с-----ури. Навярно са по топли от 96,8 по "фаренахайт", а всъщност са заспали отдавна. Пиша това за да се ориентират хора, които НЕ желаят да бъдат излъгани и с по-висока температура.

Съгласен съм с голяма част от мненията и ще споделя, че в тази фирма нито служителя получава обещаното, нито клиента получава предварително платеното. Вероятно пиша като недоброжелател, но все пак споделям лично мнение.

Не рискувайте в каквито и да е взаимоотношения с "Хикови" ООД. Ще си навлечете само негативи, а за похабените нерви и изхарчените средства не ми се мисли. Обикновено винаги клиента е виновен и в заблуда.