U.S. Polo Assn. BG /img/frontend/nomap.png"

U.S. Polo Assn. BG

работих във фирмата за много кратко, но като напусках се отнесоха коректно, изплатихами изработеното време.

В момента работя в тази фирма и съм много доволна. Колегите са готини, местоположението на мола е удобно. От условията съм доволна, като пари всеки получава изработеното.

Не съм доволен от въпросната фирма...Оказаха се много некоректни хора. Говоря за магазина, който откриха в МОЛ Сердика. Първо условията бяха едни, после се оказаха други, накрая 3-ти.... Договори до последно ни лъгаха, че ще има, но така и нямаше, заплащане така и не получихме - както аз, така и другите, които напуснаха преди и след мен. Срамота е уж силна и известна марка, пък така да се "циганят" и да те лъжат в очите без да им пука... За другите магазини от веригата не знам как е, но в този е така.
А пък управителката.......първо да се научи какви са и задълженията, после да научи тънкостите на марката и фирмата и едва тогава да е управителка.....
С две думи смешна работа.....добре поне, че се прецаках само за малък период от време.

rabotila sum vuv firmata i moga da kaja 4e e super

V momenta rabotq v tazi firma i sym dovolna.