Ина Трейдинг ООД /img/frontend/nomap.png"

Ина Трейдинг ООД

Баш–шефката е много еродиран и разумен човек. Обаче вече е на възраст и явно иска да прехвърли повече отговорности на други. За жалост не може да попадне на подходящ човек за Търговски директор. По мое време беше наела една арогантна лелка, която си имаше частна фирма и въртеше далавери с подизпълнителите срещу съответния процент в ущърб на фирмата.

Заплащането е под средното за столицата. Не се актуализира автоматично (трябва да си просиш) и не се използва за стимулиране на по–знаещите и по–работещите. Също така понякога се бави. За уважение, благодарност и привилегии забравете. Иначе колегите са млади и разбрани хора, с които се работи приятно.

Като цяло, за първа работа в столицата става, но има фирми с далеч по–приятен микроклимат и възможности за реализация.

Прочетох предишните мнения, но те са доста стари. Бих искал да попитам има ли някои наясно как стоят нещата във фирмата в момента. Заплата? Отношение? Развитие?
Благодаря предварително.

Като бивш служител (2005-2008г) мога да споделя мнение: от първия работен ден бях с трудов договор, (заплатата се договаря конкретно, т.е колегите помежду си не си знаят заплатите, което е практика на много места), но ме осигуряваха на цялата заплата, ползвах си полагаемата отпуска в рамките на годината, имаше доста фирмени мероприятия, имаше курсове за повишаване на квалификацията, които се плащаха от фирмата. Знам, че повечето неща, които пиша се подразбира, че трябва да са така, но ако си говорим честно рядко има работодател, който да е коректен в това, което ти е обещал, така че си струва да се отбележи. Отначало работех в "Спомагателни материали", там атмосферата не беше добра, изцяло заради тогавашния началник-отдел - Мариета, която, доколкото знам не работи вече там. Мое лично мнение, за което имам основателна причина. След това бях в "Счетоводство"-то, където наистина усетих, че работя в екип, много добри взаимоотношения, много приятни колежки, всеки има ясни задължения. Помощ никога не ми е отказвана и изобщо мнението ми е, че всеки, който има желание за работа има и на къде да се развива и усилията му не остават напразни. Наложи се да напусна, защото смених местожителството. Имам най-добри спомени за И.Н.А. Трейдинг.

преди месец бях на интервю в тази фирма за длъжността складов работник (за шивашки материали и т.н, до кино Арена), оказа се, че интервюто е в два кръга и след втория щели да решат окончателно кой от кандидатите да вземат. след първия кръг отидох на втори, събеседване с шефката на фирмата, която ми каза, че това е най-трудната част, защото после много боляло, ако не си ти избрания. след няколко дни ми се обадиха да кажат, че са се спрли на мен и да отида на еди коя си дата като първи работен ден с работно обелкло и т.б. Знаи, цял ден лудо бачкане, без регламентирана почвика, имало някакъв бус със закуски, който минавал, но този ден за късмет не мина. казаха ми че трябва да стъпвам на вилите на електрокар, с които да ме вдигат до горно ниво, от което да товаря стока (което си чисто самоубийство). в края на деня искаш да говоря с шефката, за да рабзера колко човека ще работим работата (бяхме само двама , аз и още един по-възрастен човек) и колко ще ми е заплатата (на интервюто ме бяха питали колко очаквам и бях отговирл 500-550лв). в края на този ужасен ден, шефката най-накрая ми обърна внимание, за да каже, че за утре и другиден имало по още един кандидат за рабоота на пробен ден (!!!! а аз бях одобрен, не на пробен ден, но се оказа, че са ме излъгали- докато си мислех, че съм почнал работа, отказах на други места, от които ми се обаждаха!!)

Пална пародия е тази фирма.Ниски заплати и никакви социални условия.Развитието е невъзможно.

във фирмата си мислят, че много работят и се вземат много на сериозно.не дават да се изказва мнение и тези, които го правят изпадат в немилост.възможността за израстване и развитие е нулава.нямат соц. програми освен едни ваучери за храна - 40 лема на месец.колегите портят на шефовете и не са много навити да помагат на новите хора и много се тръшкат, че работят малко повече, докато обучават новия човек, вместо да го пратят на обучение се мусят.ако не познавате софтуера на който работят по-добре не започвайте там.

Моля, споделете мнение за фирмата - условия, заплащане, отношение към служителите