Астра и Ко ООД /img/frontend/nomap.png"

Астра и Ко ООД

Моля не започвайте работа там!Тези хора са супер некоректни и нямат никакво човешко поведение.Има две''дами''Елена която е продуктов мениджър и Снежана Руньовска която е супервайзор са толкова нагли те във всеки един свободен момент се подиграват със служителите си и висят по кафетата а това са хора от които ви зависи работата и заплатата до голяма степен.....А относно заплати налагат се постоянни глоби за нещо което си измислят и отделно обявените в началото заплати не са такива.

Моля някой от работилите за фирмата да сподели точна сума за заплата на технолог в "Астра и Ко". Работих като технолог-химик в друга такава фирма за битова химия и там получаваш чисто 1000 лв., има ли смисъл да кандидатствам по последната им обява за работа?

Горчиво мнение за тази фирма. Толкова несериозни... Ходих на интервю и един господин на име Иван, който не си сподели фамилията ми обеща започваш от първо число и самоще ти се обадим да ти кажем коя смяна да дойдеш. С цялото си нахалство ми каза да си извадя медицинско, трудова книжка, да си отворя сметка в райфазен банк и така си остана. Дойде време да почвам работа и какво мислите стана ?? Никой не се обади :)) хахах дано е за добро.

Имам добро мнение за тази фирма,но не знам защо 3 пъти кандидатствам за търговски представител като имам супер данни за тази позиция и нито веднъж не проявиха интерес към мен,като веднъж даже отидох на крак до там и дори не ме допуснаха да разговарям с този който отговаря за тази длъжност.По какви критерии ги избират незнам.

Напрежението е голямо. Поставят се много високи цели. Има глоби за щяло и нещяло. Заплащането не е каквото се обещава. Осигуровките са ниски.

Моля кажете как протича едно интервю за работа в тази фирма,за търговски преставител кандидатствам.

zapla6taneto v firma Astra ne e takova kakvoto obe6avat.To si ostava prosto edno obe6tanie-po nisko e.Svobodno vreme po4ti ne ostava.Raboti se pod golqmo naprejenie.ako nqkoi nevqrva da opita i 6te se ubedi v dumite mi...................

Предлагат ми да започна работа в Астра и Ко ООД като търговски представител .Обещаното заплащане е добро. Къде е истината - навреме ли се изплащат заплатите и наистина ли са добри?

Изкарах 3години в тази фирма и мога да кажа, че хората там са прекрасни, има колегиалност и понеже е средна фирма (около 100 човека) лесно стигаш до шефа и можеш да си разрешиш проблемите. Ако бачкаш, а не се скатаваш скачай смело. Заплатите са навреме и реални. Аз съм доволен от работата си там и си останахме приятели.

Привет на всички. Ако някой има информация за тази фирма нека да я сподели тук.