Астра и Ко ООД /img/frontend/nomap.png"

Астра и Ко ООД

Много са зле нещата във фирмата. Работиш като вол на не знам си колко района, защото няма достатъчно служители да покрият изискванията на пазара. Накрая няма и една стотинка повече. Уважение нулево, отношение също. Условията не са лоши, но няма достатъчно персонал, за да станат условията добри.

Големи измамници!Отиваш на интервю ,обесняват ти колко били коректни, работят по правила и закони , оплюят колегата ,когото махат за да отбележат дейност и отиваш на неговото място, един нагъл и надут така наречен "регионален " се мъка като утайка подир вас по време на обучението сакън колегата който предава района да не каже нещо за тях и фирмата, и пее на търговския директор на Henkel. Много тъпи и подли хора ,и ако не се осъзнаеш на време ядеш дървото!!! По-Добре безработен отколкото да се унижаваш като личност!!!

Фирмата не е лоша. Ако се оправят и следните неща мисля че ще върви всичко гладко. На първо място са заплатите тук трябва да се измислят така нещата че да имаш твърдо възнаграждение което да е базова заплата(не по малка от 1200лв нето за складови + бонуси, но не като сегашния бонус ако не излизаш отпуск няма да те режа,това е едно от нещата които дразни всички и за много причина да се махнат, второто е усигоровките няма фирма в бранша която да не те усигурява на пълната ти заплата и това е причина много да напуснат включително и аз и трето отношението между шеф, началник и работник трябва да бъде приятелско да по някой път трябва строгост но без да се прекалява.Всеки работник има право на отпуск който като се заяви трябва да си вземе без да се сърди някой че било край на месец или начало на друг тези неща не са важни ако имаше хора които да го заменят а няма поради горните причини. И на последно място трябва соцялен пакет било валчри за храна,карта за фитнес, или по един прах за пране просто уважение към работника за да ти върши работата.

Астра и Ко отдел "Счетоводство".Препоръка:Ако си добър,коректен и точен счетоводител не ходете там.Гл.счетоводител(и един от собствениците) определя екипа си не по обеазование ,а по симпати(временни).Свидетел съм бил хора, които работят много и безупречно,са ругани,мачкани.натоварвани.Хора който по цял ден не работят, а си цъкат по телефона и се мазнат са любими и ненатоварвани по никакъв начин дори и обратно.Хора които са работели по 20г.10 г не идържат на лицемерния,непостоянен и нестабилен характер на "Гл.счетоводител".Работата не е много за хора ,който работят,но психическото натоварване,неуважение и подигравателни намеци идват в повече.
Фирмата е много добра, но управлението- финанси и счетоводство НЕ Е!
Пример изчакват те 1 месец ,за да започнеш при тях и в последствие те освобождават 2 месеца след като си започнал.Противоречие....НЕ СЕ ДОВЕРЯВАЙТЕ!!! НЕ СЕ ЛЪЖЕТЕ!!! ЩЕ ВИ ИЗЛЪЖАТ И ЩЕ СЪЖАЛЯВАТЕ.

ocenka

zdravei te kolegi ot astra i ko 1 uvajenieto ne e dobre kum nas na4alnik sklada marian obija i ni dava mn zar vse edno sme zatvornici az imam 4ustvo ce zatvornicite si jiveqt mn dobre ot nas mariqn onq den nare4e edin golega 4e hte mu eba putkata toi otide pri ivan i se oplaka no toi nqma ni6to da napravi maiina tova ne e ovajejie kum nas za tova ne postupvaite v tazi firma !!!

За строителната фирма на Пламен.Пълна скръб,човек за всичко за 40лв няма как да стане.Незапочваите работа в тъзи фирма и този обект,тои се намира до Нестле в уличката на края,остава ти един месец да ти продължи договора и те освобождава без причина ,казва ти така не може ,и ти си на вън Пълен боклук е този скапаняк Пламен,и има двама натегачи Ибро и Митко те му докладват всичко подмазвачи от класа още малко и свирка ще му направят Боклуци но има хора за всичко ще го проверят един ден и аидееееее чао .Да го духа ,незапочваите работа там

Трагедията е пълна, типично комунистическо предприятие. Иван е абсолютно невъзпитан и лишен от всякаква култура и морал. За него работника е измет, никакво уважение. Като те извика да ти крещи, не ти дава думата да се защитиш. Има.си любимци които котка а за останалите ниши същества само гърч и крясъци. Не е работил никъде освен в Астра , съответно въобще ама въобще не е наясно как трябва са стоят нещата в подобна фирма. Фирмата не е лоша просто и трябват читави и разбиращи директори с елементарно възпитание. А онова траверсче дето като пика кляка, въобще е без коментар. Абсолютно същия некъдърник със самочуствие без покритие. Шофиорите постоянно реват от него и от малумните курсове дето им пише. Което също е глупост. Човек които не е стъпвал на обект да ти прави курсовете па ти ходи карай Ма като не ги закараш Иван ти крещи. Пълна безорганизация, но на никои не му пука. Склада е пълна мизерия и дезорганизация. Бавят се бележки , постоянно липсват хора, шофйорите седат до 8 до 9 да си натоварят провинците, което сътветно не им се заплаща извънреден труд. Станал си в 5 да пътуваш в провинция, връщаш се в 5от курс скапан и седиш до 8 да си чайаш бележките за другия ден и пак да станеш в 5. Абе трагедия. А най трагичното е, че читавите работници се унижават и принуждават да напуснат. Заплащането е трагично, казват ти 900 взимаш 750. Няма елементарни условия и грижа за персонала, отношението е все едно си роб. За коледа няма бонуси, няма банкети ,само по един календар хахахах. Мога да пиша още много, но мисля че вече разбрахте за какво иде реч в тази фирма

Тази фирма никога няма да се оправи и никога няма да бъде една нормална изглеждаща фирма. Има един шеф на име иван, който прави каквото си иска и не уважава работниците прави ни на балъци и няма никакви обноски да не говорим па за мариян, който само знае да ругае работниците нищо че са новобранци и нямат грам понятие. От 2 седмици са а искат да работат здраво и да знаят стоката което е нелепо. В тази фирма единствено се издигаш като се подмазваш или клюкариш на шефовете. Повишават тези, който са им близки приятели или са свръзки и някакви такива неща. Има хора в тази фирма който си скъсват гъза от работа и няма никаква благодарност. Няма повишение. Някой работници въобще не работат и се държат с тях мило и добре. Повишават ги,а тези който си скъсват гъза от работа нито ги повишават, нито им дават шанс за развитие, нито им дават някакъв бонус. В тази фирма няма хигиена. Всички кашони са с прах има пайжини навсякъде. Ядеш там където хората ходат да пикат и да серат. Няма место където да седнеш и да си хапнеш на спокойствие. Зимата когато е време за почивка и искаш да се наядеш не можеш да се наядеш, защото е много студено или няма къде да се седне.. Няма микроволнова, няма маси, няма столове. Образно казано фирмата е под всякаква критика. Не може ти да ядеш до тия кенефи то смърди на пикня на лайна .. УЖАСТ!!! На шефовете грам не им пука дали някой има къде да седне да яде. Има хора, който идват болни на работа за да не им вземат 40 лева от надника и то на ден 40 лева болничен.3 дена излизаш болничен по 40 лева(3х40 = 120) 120 лева ти взимат от заплатата за това че си излязал болничен защото си се разболял или си се контузил,което в тази фирма е съвсем нормално да се контузиш, порязал или си се разболял. Да найстина има хора, който идват болни на работа, за да си вземат чисти пари накрая. Също така в тази фирма се режат и от премията. Примерно имаш 5 дена отпуска и накрая ти режат 40 лева..