Норд Холдинг АД /img/frontend/nomap.png"

Норд Холдинг АД

Tova e laja

Пичове, вместо да се занимавате с такива фирми , които ви се подиграват по-добре играйте в https://golden-farm.biz/?r=729922 в този сайт си изкарвам по 100$ на седмица без никакъв проблем..!

Коректно отношение, прилично заплащане, важното е че идва навреме винаги. Историята ми е малко деликатна, но това е фирма, която ми помогна в трудна ситуация за мен, оценявам го. Респект към управителите, собствениците, колегите!

Отлично отношение, заплащането е добро, всичко е чудесно, когато си взимаш парите навреме и колкото требва иса обещали!

Само хубаво мога да кажа, защото само хубаво съм получил. Това е, няма смисъл от романи и дълги изречения за фирмата, колкото по-добре се отнасят към теб, с толкова по-голям кеф работиш. Аз работя с кеф и затова пиша готино мнение. Успех на всички и дано продължават все така нещата при нас!

Близо 4 години съм служител на фирмата и съм в отлични отношения с колегите, мениджърите и партньорите.

Не съм забелязал да има конфликти, които да пречат на работата ни. По-принцип съм въздържан човек и избягвал подобни емоции да взимат превес над отношенията ми с някой. Заплата е добра и вече имам 2 пъти ръст на възнаграждението, като това при предните ми работодатели не се е случвало.

Кандидатствах във фирмата и пуснах моето CV по каналния ред, но за съжаление не ме одобриха.

Обратно на очаквания стандартен хейт, който би следвало да получат аз останах очарован от отношението, защото освен че ми писаха имейл и ми се обадиха да ме уведомят че не са ме одобрили те ме препоръчаха на друга фирма в бранша и започнах работа там! Е това е достатъчно да разбера кой на какво ниво е, дали е с Европейско мислене или с Балканско!

Благодаря ВИ!

Всичко е коректно във фирмата. На мен заплащането ми допада и нямам някакви забележки за него. Аз това гледам, работа е тежка, но за да взимаш трябва и да даваш.

Имах няколко конфликта с колеги, но аз съм си конфликтна личност и често споря за опредлени въпроси, така че по-скоро го отдавам на личността ми.

Всеки е добре дошъл при нас, стига да иска да работи, и да се развива, успех!

Измина доста време откакто напуснах фирмата и нищо не ми пречи да споделя моя коментар. Не изказвам негативно мнение от престоя си, защото сравнявайки сегашния ми работодател с предишния определено осъзнавам, че не е трябвало да напускам! Условията от финансово естество бяха отлични, навреме получавах заработеното, също така отношението беше нормално, отношение като отношение, чисто и колегиално. Хубаво е човек да осмисля всичко, да погледне от различен ъгъл всяка ситуация, за да може да осъзнае реалната картина, защото действията под емоции не винаги са положителни. Това е моя съвет към по-младите.

Реших да напише и моето мнение, защото имам няколко години опит в компанията и мога да споделя реално мнение по темата.

Всичко свързано с условията отговаря напълно на поетия ангажимент като постъпвах на работа. Не се е налагало да преследвам някой от мениджърите да увеличи заплатата ми според уговорката ни, което означава че механизма за повишение или подобрение на условията е работещ.

Не мога да кажа, че взимам най-добрата заплата на света, но смятам, че при ръст с 30% за 3 години съм доволна.

Условията на труд са добри, единствено монитора ми е много малък и не го сменят, което не е голяма болка.

Има много неща, които мога да напиша, като емоция събирана през годините, но предпочитам да го споделя на колегите, защото цялото отношение и чувство са за едно голямо и сплотено семейство, което ми помогна в един малко по-труден етап в живота ми.