Станга ООД / Stanga One /img/frontend/nomap.png"

Станга ООД / Stanga One

в станга бях само на интервю... грозното беше, че без да са ме питали с кфо въобще съм се занимавал, и без никви въпроси по същество, ми заявеха направо че аз съм бил твърде неопитен за техните стандарти, и ме занимаваха най-вече със стандартните безсмислени HR-ски въпроси, от рода на "как се виждаш н следващите пет години?" .o/ глупости на търкалета.... тъй че, ако се разбирате добре с HR-ки и псевдо-CTE-и, имате голям шанс в Stanga... ,o)

Рядко срещана приятелска атмосфера във фирми от такъв мащаб. Всички си говорят спокойно, равно, повечето са в близки приятелски отношения. Като нов въобще няма да усетиш как почти по график излизаш с половината на бира или отивате някъде заедно.Понякога има повече работа, но това е сякаш да работиш с приятели - допълвате се и си помагате, не си подливате вода. Цялата позната помия от други фирми въобще не съществува.
Весело е:)

Станга има няколко екипа и работата в тях е коренно различна. Не бих споделил, че е толкова СУПЕР, колкото са казали колегите по-горе. Заплащането е абсолютно нормално, но осигуровките са много ниски. Ако обичате да пътувате в чужбина, това е мястото - почти няма некомандировани в чужбина служители. Бачкането не е константно - на моменти се работи много здраво (и през уикендите даже), на моменти няма какво да се прави и пак зависи от екипа... В някои екипи половината Интернет е орязан заради гадни policies, така че забравете за ICQ, Skype, YouTube и т. н. Като цяло климатът е добър, но не бих останал цял живот в тази фирма.

Умря циганката да Ви хвали и започнахте сами. Я разкажете повече за условията, които намирате за супер, че може и аз да дойда при Вас.

Супер :)

Здравейте. Наскоро започнах работа в Станга. Преди това бях известно време в САЩ. Станга е една от фирмите, в която отношенията между колеги, самата среда, както много други неща покриват до голяма степен, условията които се предлагат в американските фирми. Много съм очарован и работя за Станга с голямо удоволствие. Радвам се много, че това което видях в САЩ, мога да го видя вече и тук в България :-)

Станга е номер едно!
Аз съм вече бивш служител на Станга и ми липсват,
заплащането не беше кой знае колко добро, но сега се отчита положителна тенденция в това отношение; колегите и средата са страхотни,
Работата идваше повечко, но като е приятна и като няма кой да ти къса нервите с тъпотии, не ти тежи.
Колкото до развитието, екипът на Станга нараства с пъти за една година, преценете сами,

Stanga e super - elate pri nas