Мулти Вижън Груп ООД /img/frontend/nomap.png"

Мулти Вижън Груп ООД

Честито вече няма Мулти Вижън Груп,но има МВ електро груп ЕООД.Вълка кожата си мени ,но нрава не .ХОРА БЯГАЙТЕ И ОТ ТОВА ТВОРЕНИЕ НА АЛЧНОСТА .ДАНО ПОМОГНА НА ОЩЕ ХОРА ДА НЕ СЕ ОПЛЕТАТ В МРЕЖИТЕ НА ТЕЗИ ..............................,а за мулти вижън груп ,на ли ги помните ;ЗАПЛАТИ-няма с месеци .УВАЖЕНИЕ-като от куклуксклан към негър;ПРИВИЛЕГИИ-да ти дължат пари;ФИРМЕНА СИГУРНОСТ-никаква ;СЪОТНОШЕНИЕ РАБОТА/СВОБОДНО ВРЕМЕ-100/1;ПОТЕНЦИАЛ ЗА РАЗВИТИЕ-робство;МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ-около хордоковси в сибир;КОЛЕГИ-+5;РАБОТНА СРЕДА -странна без мислен труд кипи ли кипи

работа от един месец там ,аиде от два .Ще запаза анонимност защото ощене съм взел заплата.ЗАПЛАЩАНЕ:незнам не съм взел но по-старите колеги не са доволни
УВАЖЕНИЕ:шефовете дори не съм ги виждал,освен веднъж седмично в стара загора
ПРИВИЛЕГИИ:незнам ,още не съм ги усетил дадоха ми GSM,не апарат карта ,явно за апарат пари няма.
ФИРМЕНА СИГУРНОСТ::Ами незнам,според мен в тази фирма нищо не е сигурно,всяка заповед е предпоследна,а безмислен труд кипи непрекъснато,а за пари командировачни например винаги закъсняват
СЪОТНОШЕНИЕ РАБОТА/СВОБОДНО ВРЕМЕ:ами на последък всяка сабота и неделя съм в стара загора,жена ми ще ме зареже ем пари ненося ем ме няма
МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ:Труднодостъпно
КОЛЕГИ:СВЯсни хора и специалисти,но бедни заплатите им закъсняват
РАБОТНА СРЕДА :ами нормално ако небеше всяка заповед предпоследна

п.п.Ако успея да си взема поне една заплата ще напусна веднага

Аз съм техен бивш клиент ,моята история е доста интересна за по малко от 2 години.
Дойдоха едни техни служители и монтираха камери за видео наблюдение на моят обект ,монтираха ги повече от месец 4 камери ,това го преживях.Момчетата наистина разбираха ,но от разговорите с тях разбрах че материали няма или идват бавно като охлюв .ТЕ разказаха за фирмичката си .Заплати небяха взема ли 3 месеца,юркаха ги като новобранци в КЕЧ ,а те търпяха за да си вземат парите ама нъц.Привилегията им беше че не са уволнени,жалко може би тога ва щяха да живнат.За фирмената сигурност незнам .За съотношение работа свободно време ,казаха че извънредният им труд никога не е плащан.Потенциала за развитие ,май най-добре беше да напуснат.
Местоположението е далечко ,от личен опит знам .Колеги и работна среда не коментирам защото съм наблюдател.След около 2 години стана обир и полицията искаше запис от моите камери.Свързах се първо с един нов служител,той се оказа в стара загора ,да деми телефон в софия .Там друг нов служител ме свърза с друг нов вслужител ,и той говори с мен като паднал от марс човека не беше чувал за моят обект никога.Успокои ме ,каза че ще провери ,а това беше преди месец ,от тогава проверява .По-добре късно ,но нъц ни вопъл ни стон .Аз си мисля че имам гаранция за техниката ,но ..........нъц те са ме забравили.Нищо здраве .КАТО КЛИЕНТ КЪМ КЛИЕНТИ ОТ ТЕЗИ НЕКУПУВАЙТЕ НИЩО .

случаино попаднах в този сайт и беше любопитно да прочета всички изказваниия ,и ми направи следното впечетление .ЗАЩО ВСИЧКИ НЕДОВОЛНИ ОТ ТАЗИ ФИРМА "МУЛТИ ВИЖЪН ГРУП "еоод НЕ СА СЕ ОБИДЕНИЛИ И ДА НАПРАВЯТ СВОИТЕ КОМЕНТАРИ НА ОПРЕДЕЛЕНИТЕ МЕСТА ЗА ДА СИ ИЗДЕИСТВАТ СВОИТЕ ПРАВА. НАВЯРРНО СЕ СТРАХУВАТ ОТ САМИТЕ РЪКОВОДИТЕЛИ,ЗАЩОТО НЯКОИ ОТ ТЯХ ИМАТ ДА ПОЛУЧАВАТ ДЪЛЖИМИ СУМИ ЗА ЗАПЛАТИ ИЛИ НЯКОИ ДРУГИ ПОЛУЖЕНИЯ .СПОРЕД МЕН Е НУЖНО ХОРАТА ДА ИЗЛЕЗНАТ ОТ ТАЗИ ЧЕРУПКА НА САХА И ДА ЗАПОЧНАТ ОТКРИТО ДА ИСКАТ СВОИТЕ ПРАВА.

Аз работих около една година в тая фирма. В началото бях много доволен, а и те бяха далеч по-коректни към служителите си в сравнение със сега.Преди малко повече от 6 месеца напуснах МВГруп и това беше най-правилното решение което можех да взема. Всички мнения,които прочетох тук са абсолютно правилни.Моят съвет към всички,които искат да кандидатстват за работа там ДА НЕ СЕ ПОДЛЪГВАТ,ДОРИ ДА ОПИТВАТ!!!!!

кандидатствах във фирмата през януари ,обявата ми се видя доста впечатляваща.Утидох на интервю.Там една засукана мадама,и един пич ме изпитаха.Той наистина му личеше че много разбира ,зададе ми точни и ясни въпроси ,а нея я нямаше на картата .Той обаче не ме одобри извика негов колега от друг отдел ,а на него просто не му се занимаваше смен .Благодаря и на двамата че не ме одобриха ,след всичко прочетено тук.

Благодаря на всички, които са дали мнение за фирмата.Обявата им беше толкова обстойно написана, че бях тръгнала да подавам CV.Отдавна не бях чела толкова отрицателни впечатления.Започвам да се отчайвам крайно от работодателите вече, дали има и хора сред тях???

бягйте,трагедията е пълна.Там има 6-7 крепостни селяни,длъжници на управителя или той на тях дължи пари ,текучеството е голямо за6ото инсталаторите са роби,тези които изкарват парите за крепостните и управителя.Има един велик крепостен и няколко по -прости.Запла6ане веднъж на 2-3 месеца по - малко та крепостните да си платят вноските.Уважение ,няма там си роб на вноските на крепостните и на прищевките на управителя.Привилегии=виц,с много черен хумор,привилегия да работи6 докато ди6а6 ,ако може всекиден,деноно6но .Фирмена сигурност,добра сигурно е 4е 6е има край,на това рано или късно.Съотно6ение работа свободно време 100/1.Потенциал за развитие има да стане6 крепостен,е по - добре от роб.Буквално в киев.На6ата група инсталатори бяха супер и ръководителя и той, а и него го изгониха ама май той сам си тръгна.работна среда колегите с които работех бяха върха ,но началниците /крепостните/бяха ................................................така по-добре.ХОРА БЯГАЙТЕ НЕ ЗАСЛУЖАВАТЕ ТОВА

Имах желание да кандидаствам за работа към фирмата Мулти Вижън Груп ,но като прочетох рекламните изказвания на бишите служители ,на които багодаря ,че уведомяват за деиността на тази фирма и тяхните не коректни отношения към тяхните служители и по този начин ме спасиха да не попадна в тяхната мрежа.
Затова апелирам към всички кандидати да не се подлъжат да кандидастват към тази фирма за работа.

Фирмата е абсолютен фантом..............имах щастието ( или нещастието ) да работя само 2 месеца там............... " Големите елктро специалисти " са гола вода !!!
Бях свидетел как току що монтирано ел. табло почти се запали заради некадърноста на инженера които го беше сметнал ( кадар естествено на същата фирмичка )
Мижавата заплатка ....така и не оспях да си взема !!! А за трудовата книжка все още ги издирвам......защото както се оказа пак са си сменили адреса и телефоните номера .

п/с само за информациа добавям че имам почти 10 годишен стаж като електротехник и в такава пародия не бях участвал !