Апекс Сервиз /img/frontend/nomap.png"

Апекс Сервиз

Господин Василев, всички, които пишат тук са с образование над средното, но то човек да се чуди как са Ви подарили диплома за средно...., защото "доживях" е една дума....пред "но" и "който" се слага "," - запетая, също така "който" е в единствено число.... Препоръчвам на ръководството на Апекс Сервиз със следващата комисионна, да Ви подарят и един буквар.... Е явно е, че с правописа не сте много на ТИ, но пък вижте добре познавате определен вид заведения.... и знаете какво се случва вътре, но не вкарвайте другите във Вашите филми.... Господин Василев, няма колега, който да пише по собствено желание и той да е настоящ служител, защото вместо да пише си търси нова работа, защото масово ние бившите издържаме около 3 месеца и също така продаваме не само "палетни колички". Мотокарите се продават не защото Вие сте много добър търговец, а защото качество-цена са едни от най-добрите на пазара! Господин Василев бихте ли показал официална статистика колко са некадърните служители в Апекс Сервиз от както Вие сте там? Става лесно! Счетоводството ще Ви дадат тази информация, но Вие имате ли "задни части" да я покажете публично, както имате за заведението, което споменахте по-горе??? А за доброто заплащане няма спор, но то е само на думи.... големи думи.... Няма как спрете толкова много недоволни служители да пишат... Между другото, само да вметна, ако може..... Има и от "доволните" служители (настоящи), които пишат, но това да си остане между нас...., както за любимото Ви заведение....

Еее най накрая до живях, някой не среднист, да ме оплюе. Някой който много му се е искало да продаде поне една транспалетна количка но не е могъл, защото Мотокари се продават с 5 думи в речника. А той милия защото е имал в повече, си ги е използвал в бар Калигула, да забие нещо. Критики по мой адрес , и на фирма Апекс Сервиз няма как да се приемат. От безхаберници и хора който за никакъв чеп не стават. Вие господине ако ставахте за нещо, нямаше да сте бивш служител а настоящ. Защото нивото на заплащане и условията на работата във фирма Апекс Сервиз са много добри.

Заплата минимална процент я ти дадат я не, много често режат от него. Придобивки никакви, социални никакви.Реален растеж никакъв- половината си търсим работа през цялото време има двама трима заблудени от средното образование, които им е дадена малко власт и командват. ТЕКУЧЕСТВО ГОЛЯМО -ШЕФКАТА НЯМА И ПРЕДСТАВА ОТ ТЪРГОВИЯ И ОТНОШЕНИЕ КЪМ КЛИЕНТ А МЕНИДЖЪРИТЕ ЗНАЯТ САМО ДА........СИ СЕДЯТ И ДА ТЪРСЯТ ОБЯСНЕНИЯ И ВИНА. ФИРМА КОЯТО Е ОЩЕ В 19 ВЕК НЯМА НИКАКВА СОЦИАЛНА ОТГОВОРНОСТ

Де да беше само автосервизното....
Като се има предвид средниста с 5 думи в речника Станислав Василев, който мина през позиция Регионален Мениджър през всички възможни градове, защото развява една ценова листа на Евромаркет и точи инфо от тук, от там...... цялата фирма е пълна с такива г*зоблизци....
После работодателите "реват", че нямало качествен персонал, е как да стане..... Някво селско момче, където няма образование и среда, с 5 думи в речника, ще те ръководи, че го ползват и за "ментор" на другите регионални, което е още по-унижаващо...

Не започвайте в тази фирма за нищо на света особенно в новия и отдел Авто Сервизно Оборудване при госпожа Галина Трайкова!!!

Най убитата фирма в бранша само лъжи и обещания и накрая нищо.Само неизпълними таргети са в кратуните им, началниците са повече от сервизните работници ПЪЛЕН ХАУС Е ЦЯЛАТА ФИРМА.

Това е компания, която кара служителите си да пишат положителни коментари ,т.к. никой друг не го прави!!!
Некоректна фирма, не изпълнява обещаното на интервюто и всеки месец гадаеш каква заплата ще вземеш!!!

Нека да започнем с това, да видим коментарите в защита на фирмата от кои дати са: 09.01.2018, 11.01.2018, 12.01.2018.
Въпросът е кога служителите са писали. В работно време, когато нищо не правят по думите на част от ръководството или след работно време, понеже са много загрижени за фирмата. Защо ли служител, който се чувства комфортно на работното си място няма да се забавлява след работа, а ще се занимава с нас "хейтърите" на Апекс Сервиз?
Относно коментара от 09.01.2018. Добре беше да споменете позицията която заемате. Да спор няма, че има и места на които служителите са от години, но кои и колко са те? Четейки мнението, което е доста неграмотно написано ми напомня на човек работил 5 години за фирмата, но с известно прекъсване, сега заемащ ръководна позиция, което е малко срамно за Апекс Сервиз.
С голяма част от коментара от 11.01.2018 бих се съгласил. Но, заветното НО! Но нека си отворим очите! Нормално ли е за 3-4 месеца фирмата да смени 9 търговеца? Е, един от тях ли не ставаше. Да вярно е няма качествени ръководни кадри. Не е нормално хора със средно образование да ръководят доказани вишисти. Казвам доказани, а не с купени дипломи. Хора с култура, грамотни, интелигентни с голям речников запас, за разлика от среднистите, повтарящи n на брой пъти господине, сякаш няма Вие, като обръщение. Но сами знаете, че средата е много определяща. Нима е добър мениджърски (ръководен) похват да стресираш служителите, като им крещиш и се държиш високомерно, тракайки на високи токчета с високо вдигнат нос? В Европа такива не се толерират, нито пък стават ръководни органи.
Относно коментара за заплащането, че е над средното за страната, ако от Инспекция по труда го прочетат и се самосезират (в България няма да се случи), сравнявайки данните които се подават.... отговора го знаете сами...
Коментара от 12.01.2018, уникално премерен и добре написан! Изключително много ми допадна тази част "Факт е обаче, че под това ръководство с особеностите му; и *въпреки* гореспоменатото текучество основно в търговския отдел - което затруднява не само недоволния служител накрая, но и работодателя, и клиента, и останалите хора в АПЕКС"
ВъпросЪТ е: Някой ще се замисли от казаното? Попитах риторично по-горе, ще попитам отново: Възможно ли е от толкова хора един да не става? Основен проблем според мен е, че няма диалог, ако пък има, то липсва чуваемост от този на по-високото ниво. Другите съм ги изброил по-горе.
Не се заблуждавайте относно възхода на Апекс Сервиз, той се дължи не само на здраво работещите, но и на продукта, който се предлага и цената която се дава.
Анонимния от 31.01.2018. Тук буди интерес, как един толкова (много) доволен служител и то работещ година и половина решава да напусне? Цитирам: "Апекс Сервиз мога да ви гарантирам от първо лице че са супер точни и като мениджмънт и като работници. Шефката е много стабилна и морална жена. Работих там над година и половина и не мога да се оплача от абсолютно нищо. Получих много добро отношение въпреки че бях последна дупка на кавала."
Не полудявай, няма смисъл! Модераторите одобряват преди мнението да стане видимо!
Няма клюки, има реалност. И моля, не забравяйте, че тук може да давате оценка, но ние сме живи хора, говорим си с други, споделяме, питат ни. Дори клиент констатира, че 3ти различен търговец от Апекс Сервиз иска среща с него!

Желая Ви успех!

След 99та фирмата се разделя на 2 - Апекс 11 и Апекс Сервиз. Докато някои от мненията по-надолу може би не са изцяло грешни (шефката в Апекс Сервиз има по силничък глас но НИКОГА не го повишава без причина), други са откровено безумни. ПЪРВО, тук става въпрос за ДВЕ фирми които НЕ СА свързани по никакъв начин. Възможно е тоя под мен да е прав за шефката на Апекс 11 - не знам и не ме интересува. ВТОРО, за Апекс Сервиз мога да ви гарантирам от първо лице че са супер точни и като мениджмънт и като работници. Шефката е много стабилна и морална жена. Работих там над година и половина и не мога да се оплача от абсолютно нищо. Получих много добро отношение въпреки че бях последна дупка на кавала.

Извинявам се за тона но полудявам като видя клевети и дезинформации. Изяснете си клюките първо и после дрънкайте в нета и злепоставяйте свестни хора. Също така модераторите да се самосезират.

Разбрах че шефката много се ебе искам да започна като главен ебач в ебекс сервиз .ХАХАХАХАХАА.