Апекс Сервиз /img/frontend/nomap.png"

Апекс Сервиз

Много изхакана фирма, без ясни правила и елементарни условия за работа. Аз като работник година и нещо така и не осъзнах те искат да те ебат и теб и клиентите, но не ти дават презерватив за това.
Няма елементарни условия като служебна кола или читав таблет. няма бързина на работа и осъвременяване на работата. Ако искате викане, обиждане и нечовешко отношение работете. Заплата е минимум по карта другото не се знае. Така е в повечето бг фирми. Ако искате кредит няма да вземете. Лек ден и успех на всички.

Фирма в която няма никаква почтеност и отговорност. Напрежение и нереално високи изисквания. В тази фирма няма да получите нищо което да остане с добро за вас. Фирма с измислени работодатели,които нямат и грам от любезност или социален контакт,не започвайте тук.

Да продължа, че в предния пост не казах всички грешки
Първо изречение a) най накрая се пише с тире между тях, b) до живях се пише слято, c) пред да ме оплюе не се слага запетая
Второ изречение a) пред който се пише запетая, b) пред но се пише запетая, c) мотокари не се пише с главна буква
Трето изречение a) това не трябва да е ново изречение, а съставно с второто, b) пред защото се пише запетая, c) пред си ги... не се пише запетая, d) пред да забие не се пише запетая
Четвърто изречение -Апекс Сервиз a) сервиз се пише с малка буква, b) пред и не се пише запетая
Пето изречение a)пред който се пише запетая, b) който в случая се пише с и, а не с й, защото се говори в мн. число
Шесто изречение a) трябва да е продължение на петото, а не ново изречение, b) пред ако се пише запетая, c) пред нямаше не се пише запетая, d) пред а се пише запетая
Седмо изречение a) то също трябва да е съставно с петото и шестото, b) Сервиз се пише с малка буква.
След като сам си знаете, че дипломата за средно ви е подарък, а тази от основното ви е по милост и заплащането във фирмата е много добро, защо не платихте на някого да ви напише отговора, а не да се излагате като третокласник г-н Василев?

Господин Василев, всички, които пишат тук са с образование над средното, но то човек да се чуди как са Ви подарили диплома за средно...., защото "доживях" е една дума....пред "но" и "който" се слага "," - запетая, също така "който" е в единствено число.... Препоръчвам на ръководството на Апекс Сервиз със следващата комисионна, да Ви подарят и един буквар.... Е явно е, че с правописа не сте много на ТИ, но пък вижте добре познавате определен вид заведения.... и знаете какво се случва вътре, но не вкарвайте другите във Вашите филми.... Господин Василев, няма колега, който да пише по собствено желание и той да е настоящ служител, защото вместо да пише си търси нова работа, защото масово ние бившите издържаме около 3 месеца и също така продаваме не само "палетни колички". Мотокарите се продават не защото Вие сте много добър търговец, а защото качество-цена са едни от най-добрите на пазара! Господин Василев бихте ли показал официална статистика колко са некадърните служители в Апекс Сервиз от както Вие сте там? Става лесно! Счетоводството ще Ви дадат тази информация, но Вие имате ли "задни части" да я покажете публично, както имате за заведението, което споменахте по-горе??? А за доброто заплащане няма спор, но то е само на думи.... големи думи.... Няма как спрете толкова много недоволни служители да пишат... Между другото, само да вметна, ако може..... Има и от "доволните" служители (настоящи), които пишат, но това да си остане между нас...., както за любимото Ви заведение....

Еее най накрая до живях, някой не среднист, да ме оплюе. Някой който много му се е искало да продаде поне една транспалетна количка но не е могъл, защото Мотокари се продават с 5 думи в речника. А той милия защото е имал в повече, си ги е използвал в бар Калигула, да забие нещо. Критики по мой адрес , и на фирма Апекс Сервиз няма как да се приемат. От безхаберници и хора който за никакъв чеп не стават. Вие господине ако ставахте за нещо, нямаше да сте бивш служител а настоящ. Защото нивото на заплащане и условията на работата във фирма Апекс Сервиз са много добри.

Заплата минимална процент я ти дадат я не, много често режат от него. Придобивки никакви, социални никакви.Реален растеж никакъв- половината си търсим работа през цялото време има двама трима заблудени от средното образование, които им е дадена малко власт и командват. ТЕКУЧЕСТВО ГОЛЯМО -ШЕФКАТА НЯМА И ПРЕДСТАВА ОТ ТЪРГОВИЯ И ОТНОШЕНИЕ КЪМ КЛИЕНТ А МЕНИДЖЪРИТЕ ЗНАЯТ САМО ДА........СИ СЕДЯТ И ДА ТЪРСЯТ ОБЯСНЕНИЯ И ВИНА. ФИРМА КОЯТО Е ОЩЕ В 19 ВЕК НЯМА НИКАКВА СОЦИАЛНА ОТГОВОРНОСТ

Де да беше само автосервизното....
Като се има предвид средниста с 5 думи в речника Станислав Василев, който мина през позиция Регионален Мениджър през всички възможни градове, защото развява една ценова листа на Евромаркет и точи инфо от тук, от там...... цялата фирма е пълна с такива г*зоблизци....
После работодателите "реват", че нямало качествен персонал, е как да стане..... Някво селско момче, където няма образование и среда, с 5 думи в речника, ще те ръководи, че го ползват и за "ментор" на другите регионални, което е още по-унижаващо...

Не започвайте в тази фирма за нищо на света особенно в новия и отдел Авто Сервизно Оборудване при госпожа Галина Трайкова!!!

Най убитата фирма в бранша само лъжи и обещания и накрая нищо.Само неизпълними таргети са в кратуните им, началниците са повече от сервизните работници ПЪЛЕН ХАУС Е ЦЯЛАТА ФИРМА.

Това е компания, която кара служителите си да пишат положителни коментари ,т.к. никой друг не го прави!!!
Некоректна фирма, не изпълнява обещаното на интервюто и всеки месец гадаеш каква заплата ще вземеш!!!