сити строй адвайс еоод /img/frontend/nomap.png"

сити строй адвайс еоод

Здравейте,преди 3-години купих парцел в гр.Варна квартал Изгрев и за първи път се зблъсках с това да стройш къща.
Голямо впечетление ми направи това че, повечето фирми работят с около 30% по-евтино от самостоятелните бригади или еднодневните маистори.
Тази фирма беше една от тях за което съм много благодарен на мои приятел които ме свърза с тях. Защо се получава такава голяма разлика между цените,едните плащат данъци и осигуровки а другите ???? Мога да дам пример за цени от прети 2-месеца.

ФИРМА ЧАСТНИК
груб строеж 70лв м2 80-110лв м2
мазилка 6лв м2 8-12лв м2
топло изол. 45лв м2 55лв м2
шпакловка гипс 4.5лв м2 6-8лв м2
боядисване 2.5лв м2 4лв м2
ГАРАНЦИЯ И ФАКТУРА ПЛАЩАШ ИНАЧЕ.....

КАК Е ВЪЗМОЖНО ВСИЧКО ТОВА???????????????

Христова - не можах да се въздържа. Много ми е чудно колко ли би изкарала (ако въобще си жена) на IQ тест ???? Давам ти не повече от 35. Уж си пенсионерка с болно дете, а отделяш пари за ремонт. Колко пенсионери дори без болни деца могат да си го позволят? Второ - уж си клиент, а даваш цифри като оценки за условията във фирмата. Хехх какъв народ се навъди...

Здравейте, искам да дам за пример фирма СИТИ СТРОЙ АДВАЙС ЕООД
1. Мисля чеофертата беше много достъпна за пенсионерка с болно дете като мен за разлика от някои други фирми,които ми ремонтираха половината апартамент и след тях всичкоизпопада.Не съм тук за тях.
2. Предложиха ми много варианти за изпълнение на моята поръчка към тях.
3. Толкова тихо и чисто работиха че не усетих изобщо присъствието им.
4. Тази точка е последна и НАИ важната за което искам да благодаря искренно на г-н. Д.Иванов. По време на работата измених някои неща реших да поставя окачен таван в едната стая и някакво красиво осветление но сумата се качи с 400-лева която аз нямях откаде да взема. Интересното в тази история е накрая, когато ми предложиха да платя тези пари до 5-месеца. Въпросът е това дали е истина при положение че два пъти давам капаро и фирмите изчезват безследно.

Здравейте, искам да изкажа благодарност на г-н Иванов за неговото разбиране и спокойствие спрямо работата и нас служителите.
Не е важно колко пари взимаш а условията и хората с който работиш.