БГ Контакт /img/frontend/nomap.png"

БГ Контакт

Не съм на работа в тази фирма от няколко години. Напуснах по свое желание. За управителите (тогава бяха трима) не мога да кажа, че са били мръсници. Лоши мениджъри без умения - да. Недоумявах как е възможно нито един от тях да не знае английски и да пращат работниците си да осъществяват контакти. Но отношението като цяло беше нормално. Колегите бяха ок. Много, много лошо заплащане. Не си спомням да са закуснявали с парите обаче. Като цяло, добра първа работа за около година докато се натрупат малко познания и опит.

как ще върви фирмата като в сервиза са един болюк хрантутници спят по полувин ден а си взимат заплатите, некомпетентен персонал, никакъв колектив

Изключителна липса на компетентност и отговорност от страна на девойките, които са сложили за секретарки или касиерки не знам как се водят... Лъцат относно информацията, нелюбезни са, а обяснението за забавяне на продукт е "Имаме много лаптопи в сервиза" - че това да не е мой проблем?? Като една фирма има твърде много заявки просто отказва поръчки или се обажда да уведоми клиентите си - казва му се ФИРМЕНА ЕТИКА!! За капак на всичко ми отказа да разговарям с някой от техниците, за да ми даде конкретни данни! Поне едно обучение да минават как се говори и как се печелят клиенти, за да не получават все оплаквания каквото аз задължително ще пусна!!!

Заплатата ниска, бонус не се получава. Софиския офис няма управление върху тези в другите градове, това е голям проблем. Не са коректни при напускане. Трудно е да се ползва обедната почивка. Само колегите са супер.

Хубава тема се подахвана. " Празни обещания", ниски заплати, облаги само на определени служители. Фирма без климатик. А материалната база да не говоря

Заплащане зле, право на мнение не, няма потенциал за развитие, лоши мениджъри, закостеняло мислене