GMBG Consult /img/frontend/nomap.png"

Фирмената политика демонстрира незряло поведение и отношение не само към клиентите, но и към служителите. Работиш без трудов договор, с някакъв измислен граждански, който не се заверява никъде. Нямаш осигуровки, няма платен годишен отпуск, няма НИЩО. Михайлов, т.нар. собственик ти бави заплатата със седмици и те кара да направиш всичко възможно, за да стане така, че да не връща парите, които е взел от клиентите като депозит за определена услуга, като по договор е длъжен да ги върне. Кара те да сглобяваш и разглобяваш мебели, без значение, че си жена. Уволнява те, без да разбереш и ти продължаваш да работиш за него в продължение на още месец. Като добавим към това страха да не те нападнат недоволни клиенти, защото и това се е случвало... Карал ни е да пишем измишльотини по форумите и да го защитаваме от нападките на хората, но истината е една - никой нормален човек нито би работил за Георги Михайлов, нито би му бил клиент.

Аз съм служител на фирмата от няколко години и мога да гарантирам, че гореподадената информация е невярна, най-малкото, което е, че служители с тези имена не е имало или ако е имало, то със сигурност не са работили 4 месеца, а много повече. Некоректно е да се подлъгват кандидатите по този начин, несъответстващ с бизнес-етиката, за която се претендира от коментиралите.

Работа без трудов договор за период от 4 месеца.
Заплащане малко над 1лв на час!
Всичко описано от Александра в предишното мнение е вярно на 100%.
Дори когато си служител може да попаднеш в графата на прецаканите клиенти.
Намира се на оживена улица, но в окаяна кооперация, без елементано поддържане

Макар и офисът да е разположен на хубаво място, всичко останало е катастрофа, не зная как избощо се допуска съществуването на такива фирми:
- заплащането е под нормираната минимална работна заплата;
- заплащането не се изплаща навреме, като понякога забавянето е дори с месец;
- клиентите биват лъгани и манипулирани, парите им биват неоснователно задържани и никога връщани, което поражда страх у служителя да не бъде нападнат - получавани са ред заплахи;
- абсолютна неизрядност на документацията - както данъчната, така и тази, касаеща служителите - няма трудови договори, а има нормирано работно време. Не се изплащат осигуровки, бонуси и премии, заплатите не са повишавани повече от година;
- перспективата за развитие е никаква при ситуация, в която клиентите биват буквално "ограбвани", след като са им замазани очите;
- работната среда е под всякаква критика, няма елементарна хигиена, мястото дори не разполага с евакуационен план и пожарогасител, а има съставен акт заради това;
- най-лошото е, че няма изгледи за промяна, а това все пак е агенция за човешки ресурси, карикатурно е да се позволяват подобни безчинства.

Има оше ред нарушения, при по-детайлна проверка ще лъснат укриваните данъци, съществуването в "сивата икономика" близо пет години, както и много др.

Благодаря за тази възможност и отделеното време.