Булуърк България ООД /img/frontend/nomap.png"

Булуърк България ООД

Уважаеми управител,

Споделете начин да се оттърве човек от спамерските наклонности на служителите Ви. Един вид - как се прекратява договор години след изтичането му? Никак? Писна ми от писма, спам, глупости. Говорих по телефона преди години да престане, говорих по AIM клиенти, пращах писма. Кажете - договорът с Вашата фирма завинаги ли е? Едва ли други клиенти биха дошли така???

Това е - спамери. Работата им не помня вече - беше отдавна. Следата остава - писна ми от спам!

Не мога да разбера смисъла на такива сайтове - освен за оплюване на колеги и фирми за друго не се ползват. Даже фирми, които са построили комунизма като САП се оплюват яко.
Да, в Булуърк не сме построили комунизма, но има доста социални придобивки - безплатен обяд в петък, плаща се половин цена от,всеки езиков курс, който преминеш, ако си харесаш дадено обучение,фирмата ти го плаща, ако си от година във фирмата, и имаш дългосрочни планове да се развиваш в компанията, ти се плаща и магистърска степен в тази област. Отскоро има и безплатни масажи. Има и тиймбилдинг в чужбина.
Иначе да, трябва да си напънеш задника, за да си изкараш парите - както е в US  и други развити капиталистически държави към които България не принадлежи. Иначе парите са добри, но трябва да ти се работи - нещо, което не е характерно за Българина. Той е свикнал да лежи, пърди и някои да му плаща, а междувременно да си плюе по фирмата...
Мила родна картинка...
С такова население няма дълго да прокопсаме.

Аз пък нямам забележки. Бившата колежка нещо се е объркала, може би в друга фирма е работила и е не знае на кой свят е. Шефовете не са безгрешни, но НЕ СА ЛИЦЕМЕРИ НИТО ПЪК НИЕ ОСТАНАЛИТЕ КОЛЕГИ СМЕ.

Колегиалност има, но и изкуствено отношение един към друг бол!
Всеки се стреми да поеме даден кандидат, преди да го изпревари колегата му, просто защото всеки иска да изкара пари.
Иначе бонусите са добри. Но имайки предвид ниската твърда заплата и не навременното плащане, в допълнение отношението на шефката, което е крайно пренебрежително и лицемерно (да не говорим интригите и филмите, които разиграва) убиват удоволствието от добрия бонус.
Настояща колежке, добре е че си с положително мнение към фирмата, но някой ден, като решиш да продължиш развитието си  някъде другаде, си спомни какво сме написали хората, които сме минали през Булуърк. Няма напуснал служител, който да си е взел всички дължими пари. В най-добрия случай се опитват да му замажат очите с някаква минимална част и обещания, че ще си вземе парите когато клиента си палти ... и така докато не се откажеш. Защото, нека не забравяме, че няма как да докажеш, че фирмата ти дължи тези бонуси. ;)

аз също работя там и не съм съгласна с колежката, която говори че липсва колегиалност, защото напротив, страхотни колеги имам и едно от най-хубавите неща във фирмата са колегите и естеството на работа. Заплащането е обвързано с резултати и така няма опасност нагаждачи и мързеливи хора, които нищо не пипват да просперират. И честно казано, с парите шефовете винаги са били много точни и всичко си изплащат хората, даже съм виждала напуснали колеги, които са идвали след напускане да си получат бонусите - не знам да има друга такава фирма... Като работа, правим най-иновативните неща в тази област в България и слава богу, за сега няма съкратени колеги от кризата. Стрес има, така е, но нали се работи с хора, няма начин.

Съжаляваме за създалото се неудобоство! По принцип, нямаме практика да избягваме разговори с наши кандидати или да ни им изпращаме по електронна поща нашият адрес, напротив! С радост ще Ви съдействаме и ще се радвам да се чуем, за да изгладим получилото се недоразумение.
Тел. 0897 952 425

Аз съм им клиент. ИЗКЛЮЧИТЕНО НЕПРОФЕСИОНАЛНО ОТНОШЕНИЕ, канят те на интервю, но дори не си правят труда да ти пратят адреса. Не отговарят на майли и телефон. СТОЙТЕ ДАЛЕЧЕ ОТ ТЯХ!!!! САМО ЩЕ СИ ИЗХАБИТЕ НЕРВИТЕ!

здравейте, искам да споделя разочарованието си от работата ми в тази фирма.
Колегиалност - 0! Всеки гони своите си комисионни и краде кандидатите на другите.
Заплащане - минимална заплата и осигуровки +%, всеки месец се закъснява с плащането минимум по една седмица.
Мениджмънт - смешни опити за управление по "европейски, немски" маниер.
След напускането-не изплащат заплащането,което ти дължат по закон, забавят максимално документите ти.
Социална политика - teambuilding,където ти покриват пътя и спането,
Възможност за развитие-има двама утвърдени лидери Таня и Галя. Това е.

Учудвам се, че все още никой не е споделил мнение за тази фирма, затова нека напиша моите впечетления като бивш неин служител.
На първо място повечето от колегите там са страхотни и общо взето това прави цялата атмосфера поносима. Има годишни фирмени пътувания в чужбина и става купон.
Заплатата е смешна, но бонусите са доста добри - ако си ги изработиш обаче. Уж има дата за заплата, ама си я получаваш с доволно закъснение и то след упорито молене. Атмосферата е супер напрегната и шефката обича да крещи за щяло и нещяло. Овъртайм има по много, ама не ти се плаща. Чат пат проявяват разбиране ако си болен или имаш нещо спешно.
Като цяло ако можеш да работиш под стрес и да не ти пука - става. Единственото непоносимо е отношението на споменатата шефка, която си пада бая истеричка, крещи, обижда и за нея всички са малоумни.
Купона настава, когато решиш да напуснеш. Започват се едни заплахи, едни обиди, да не говорим, че парите си просто можеш да ги отпишеш. В момента в който ти видят гърба започват обяснения колко ненормален и некадърен си, да ти се присмива и други такива красоти. Има си 2-3 любимки, за които живота си дава - останалите ги прави на луди.
Потенциал за развитие - има някакъв, ама ако си сред любимците и имаш яки нерви.
Фирмена сигурност - според мен такова нещо няма - фирмата затъва, ама още се правят, че не го знаят. С лоша репутация са и те спукват от спам.
Иначе мадамите там са супер - всичките хубави и почти всички - свестни.
Толкова от мен, със здраве.