Манхатън Груп ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Манхатън Груп ЕООД

Не разбирам защо има оплакване от качеството, като се има предвид, че преди подписването на приемателно предавателния протокол, всеки собственик попълва опис със забележки за отстраняване - ако има такива. Всеки който е имал някакви ,то фирмата му ги е отстранявала, ако са по нейна вина. И това е процедура от години насам. Имало течове в мазето. Как няма да има като по плочките предвидени за пешеходци преминават автомобили за товаро разтоварни работи, чупят плочките и така нарушават хидроизолацията под тях.
Що се отнася до ВиК инсталациите собствениците трябва да внимават да не си наемат евтини майстори за да им прокарват нови изводи за мивки или перални и така да наводняват долуживеещите.
Като гледам как през последните няколко години  някои собственици си монтират  сателитни чинии и климатици на покрива нарушавайки хидроизолацията , то въпрос на време е да протече и покрива.
Аз лично съм доволна и от качеството и от обслужването на Манхатън груп.

Нямам поглед за отношението на работодателя "Манхатън груп" ЕООД към служителите, но има поглед за отношението на фирмата към клиентите и качеството на строителството. Служителите на фирмата убеждават потенциалните клиенти за предимствата на имота, който евентуално биха закупили и на този етап са много отзивчиви и любезни. Но тогава, когато вече си изповядал сделката и си платил дължимата цена, започват трудните пътища за теб .... Фирмата не спазва сроковете, които е договорила....едни срокове договаря устно, други държи да се впишат официално в документите, но не спазва нито едните, нито другите. Що се отнася до заплащане на неустойки по отношение н анеспазени срокове - просто забравете за коректност и добра воля от тяхна страна. По отношение на качеството - не вярвайте на техните убеждения за качествено строителство. Още на първата година започва да тече в мазета, гаражи и апартаменти. ВиК инсталацията е направена изключително непрофесионално и това води след себе си много нерви за собствениците. Ходроизолациите на обектите им не отговарят на стандартите и това си проличава още първата година....мазетата и гаражите се пълнят с вода при всеки дъжд....
Ако решите да си закупите ново жилище, по-добре отбягвайте тази фирма да бъде инвеститор или строител....озобщо ако искате да имате коректни договорни отношения, не разчитайте на Манхатън груп ЕООД

Много интересно, направо изумително!!!Как хора, които дори нямат дързостта да напишат името си, я явно са "запознати" много добре с работната среда правят коментари. Разбира се, че всеки има право на мнение и позиция, но да застанеш зад нея.
Работя в търговски отдел, на така наречения"Горещ стол" - както става ясно от написаното....Нямам идея защо колегите ми са напуснали и не ме интересува- всеки има право да се развива и ако не му харесва нещо или някого да си тръгне!!!
Нямам намерение да защитавам каузата Манхатан Груп, но на хората които се интересуват мога да кажа, че тук се работи с хора и това е най-вече бизнес, за който ти плащат - когато си вършиш работа и си отговорен, нещата са ок. Разбира се че има напрежение- не продаваме ЗАХАРНИ ПЕТЛЕТА, така че който иска работа в инкубационна среда - тук не е за него. Личното време и пространство не се нарушават без твоето съгласие и желание!
Няма идеална фирма или човек, така че както навсякъде се правят взаимни компромиси. Когато направите собствен бизнес можете да ръководите по своите правила.
Така, че ако на някои нещо не му е харесало тук - ОК, има хиляди места за работа. Но за мен това е хубава, добре платена, отговорна и работа която харесвам.
Всеки решава сам!!!!

Това е най-ужасната фирма която може да съществува. Не се лъжете от лъскавия офис, в момента във фирмата работят 15 души, 4-ма от тях напускат. Мисля че това говои достатъчно за фирмата.

Ами като се има предвит, че във SALES тдела са смениха 4-ма души за по-малко от една година, в инженерния отдел асистент не се задържа, секретарките се сменят като носни кърпи, момичетата издържата по 3-4 месеца, сами си правете изводите в кои отдели има текучество. А и в тази фирма силно казано са отдели, 1 човек отковаря за продажбите, 1 човек е в инженерния отдел, само в счетоводството са 2-ма души, и на всеки обект има по един технически отговорник.
Трагедия е в тази фирмица, само "финансовия мениджър" е от създаването на фирмата, а и шофьорчето се е задържало от доста време, но и той май вече не издържа на натоварването на еврейна, използва го за всичко,купува му ризи, носи му панталоните на шивач, абе като личен слуга му е.

И аз искам мнение за фирмата!?

Можеш ли да ми кажеш за кой отдел става дума? Колко време си работил там? При всички позиции ли има текучество?

Във фирмата има много голямо напрежение, създавано от колегите. Работоното време не се спазва, остава се след работа, не се ценни личното време на служителите. Отпуска който можеде да ползвате е 6 работни дни за лятото, а през останолото време можеш да си вземаш по 1-2 дни, след обстоен разпит от шефа, точно за какво смяташ да го ползваш. Що се отнася до заплащането, заплатите не са от най-високите, а и като се прибави това, че ти разполагат със свободното време и напрежението е ужасно.
Ако си си свършил работата добре, никога не получаваш одобрение, но обаче ако недай си Боже допуснеш и най-малката грешка ти вдигат грандиозен скандал.
Когато отидеш на интервю чакаш шефа да те приеме около час /с което ти показва, че той диктува правилата, и започва да ти разполага с времето още преди да си започнал работа във фирмичката/.
Има много голямо текучество на персонал, което само по себе си показва що за фирма е.
Аз лично не препоръчвам да се работи в тази "фирмичка".