МАЛВИТО / Дъ Магс / Маг Студио https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. 20 Април 13&markers=София,ул. 20 Април 13

МАЛВИТО / Дъ Магс / Маг Студио

Отдавна напуснах и никога не съм съжалявала след това. Но като чувам последните няколко години какво се е случило във фирмата направо незнам до кога ще просъществува...
Липса на всякакво уважение, на заплати, хаос и безхаберие.

Много жалко.

Фирмата се казва The Mags сега . Работил съм известно време в нея . Фирмата много напомня на останалите в бранша . Основен проблем е лошото управление и почиването на стара слава ( МАГ СТУДИО )

Ако сте начинаещ може да ви хареса . Непрофесионализма се търпи като мисля , че не уволняват хора така че вземат ли ви - после е лесно .

Както са споменали и преди мен основният проблем е некадърност на управленски нива . Няма да споменавам имена , но цяло чудо е , че фирмата продължава да съществува като се управлява така . Не са единствени в България всичко е възможно .
Местоположението е в центъра , което е голям плюс . Заплащането е посредствено . Има интересни колеги от които с сигурност можете да научите много . Работата извънработно време се налага и уж се записва но никога не се изплаща , което е доста грозна и селска постъпка . Това се разбира по трудния начин . Привилегий няма кой знае какви , дори напитки и тн . Препоръчвам за хора без кой знае какви амбиций или такива стартиращи с кариерите си .

Здравейте Петко!
Разбирам, че не сте удовлетворен от факта, че не са Ви избрали.
Учудващото на фирмата е, че за разлика от много други места, на които изобщо някога съм  кандидатствала, това е мастото от където наистина се обаждат да кажат дали си избран или не. Наистина забележително явление на нашия пазар на труда. Друг е въпроса ако човек не си вдигне телефона да кажем. Не разбирам защо се ядосвате толкова щом сте човек с голям опит и който предполагам може да си намери работа в някоя от по - големите фирми за сумата, която желае... Ето тук малко се съмнявам в това, което казвате...
С този опит, който описвате не бих се притеснявала, че ще намерите мечтаното място.

Новото име на фирмата е "The mags". Решили са че старото име е с твърде лоша репутация и е време да го сменят.
Проджект мениджърите и Тийм лидерите са твърде млади и твърде неопитни. Те напълно осъзнават, че по време на интервюто повечето кандидати имат повече стаж от тях и сигурно за това проявяват ненужна комплексарщина. Повечето въпроси не бяха свързани пряко с работата, която се очакваше да се върши, а са опит интервюиращият да изглежда по-умен и по-знаещ от кандидата. Това всеки сам може да го установи, като им зададе няколко контра въпроса.
Ако очаквате работа по големи и дълготрайни проекти, това не е мястото. Когато попитах за срокове на средностатистически проект, разбрах че не се занимават с нещо по-голямо от малки, стандартни сайтчета.
По отношение на заплащането, то е под средното за сектора. Не очаквайте да ви препоръчат на шефа си, ако заплатата, която си поискате е по-голяма от тяхната, независимо от разликата в опита.
Ако нямат намерение да ви предлагат мястото, не очаквайте да се свържат с вас по какъвто и да е начин след интервюто. След изказването : "Ще ви се обадим другата седмица независимо какъв е резултата" аз естествено не им повярвах и само им се усмихнах. Така и стана. Нито обаждане, нито имейл.

Докато бях във фирмата нещата бяха горе-долу ок. Даваше се възможност на всеки да се развива и работата беше интересна.
Тръгнах си защото миналата година това се промени. Започна да се усеща напрежение и липса на уважение, което в края на годината стана направо нетърпимо.
Вече голяма част от хората, с които тогава работех са си тръгнали...

Фирмата, такава каквато я познавах беше що годе ок. Ходих на работа всеки един ден, изпълнен със желание, колегите бяха невероятни, но...
Започнаха глоби за закъснение, следене на Интернет страниците и куп глупости.
Не се оценяваше лоялността на хората. За развитие не мога да се оплача.
Но никога няма да им простя как постъпиха с мен, никога.
Вярно е, че няма незаменими кадри, както и фирми, но управлението много бързо забравя за кадърните си и лоялни служители. Защо ли?
Защо ли, всички кадърни хора, вече не са там? Защо фирмата и управлението не можа и явно все още не може да проумее, че кадрите са най-големия капитал.
Желая им успех и  дано да не им се връщат лошите неща.

Господин 'Не е необходимо',
Няма как да има обективна оценка от анонимници в интернет.
Това си е чисто и просто криене зад завесата.
С най-добри пожелания.

Господин Николов,
Целта на този сайт не е да създава диалог, а да предостави обективна оценка за фирмата ви. Лошото е, че тази оценка никак не е положителна.
Най-надутата от самочувствие фирма, в която съм работил. Както сте разбрали, много хора могат да правят уеб страници, а самочувствието има смисъл единствено когато е насочено срещу конкуренцията.

Колеги моля ви, който пише коментари тук да се представя с името си, за да има диалог. В противен случай се случва така, че поредния анонимник пише поредния пост. Има много начини някой да бъде изслушан и да му се чуе мнението и със сигурност този не е такъв.

Няма смисъл да си губите времето там. Корабът потъва.