МАЛВИТО / Дъ Магс / Маг Студио https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. 20 Април 13&markers=София,ул. 20 Април 13

МАЛВИТО / Дъ Магс / Маг Студио

Не успях да работя дълго във фирмата поради лични причини, но не мога да се оплача от нищо пък и колегите бяха хора, с които работиш с удоволствие, проявяват разбиране, когато се учиш.

Изключително лошо място за развитие и работа от където и да го погледнеш.

Фирмата за съжаление вече е доста посредствена.

Липсват организационни умения от ръководните кадри на проектите, които се бавят с месеци.

Уважението е дефицит.

Заплатите доста под средното за сферата.

В това подобие на IT фирма професионалисти не може да срещнете, но за сметка на това мазохисти и мижатурки колкото искаш.

Ако смятате да си имате вземане даване с тях по-добре бягайте далеч. Рядко може да намерите по-долно място.

Изкарах недълъг стаж в дизайн отдела на фирмата. Обявата, която бяха публикували за стаж, не отговаряше на това, което търсят. А именно - junior човек за дадената позиция, което обезсмисля изобщо кандидатстването ми и взимането като стажант. Не смятам, че е коректно да се губи времето на човек, още повече след като е прекрачил прага с желанието и мотивацията да се учи и надгражда. Не смятам, че ми беше дадено нещо, което да ми е от голяма полза от скромния престой там. Имайте предвид, че стажът е неплатен.

Работя във фирмата вече..., не малко години, над 8. По принцип не съм от хората които пишат по сайтове, форуми и всякакви такива, но колегата Никола Гударовски ме вдъхнови!

Бидейки толкова дълго време във фирмата съм видял не малко. Идва ли са какви ли не хора, тръгва ли са си поради най-различни причини, имало е и добри решения и лоши такива, но това което мен ме задържа бе екипът, хората, отношението им. Защото проблеми има навсякъде, едва ли някой ще оспори. Но това което аз получих във фирмата, освен знанията и опита, нещо което също е много ценно, бе точно това. Хора на които мога да се доверя, на които мога да разчитам, на които бих помагал безрезервно и знам, че и те биха направили същото за мен.

Ако сте човек който търси нещо такова, няма да сбъркате мястото.
Всеки естествено си има мнение както спомена Никола, всеки си има принципи и разбирания, за това и аз апелирам. Хора, водете се от собствените чувства и разбирания. Всеки е добре дошъл да дойде и види за какво става дума :).

А за тези които са останали с лоши чувства, не може всичко да е перфектно. Със сигурност е имало проблеми и грешки, никого не защитавам, но имайте в предвид, че всяка история има най-малко две страни.

Пожелавам успех на всички, където и да се насочат.

Мили настоящи, бивши и надявам се бъдещи колеги,
Не искам да обяснявам колко прекрасна фирма сме, или че хората нямат право да изказват мнение. Както във всяка фирма и при нас се допускат грешки и пропуски, НО...

Знам само, че е много лесно да плюеш зад монитора и да пише "Анонимен".
Има написани откровенни лъжи, за това моля, всеки, който има какво да каже, да застане зад името си и да обясни какви са проблемите, като това е моралният подход.

Искрено се надявам, че всеки от вас четящите, разбира, че тук може всеки да се представи за всеки, може да е анонимен и да плюе без аргументи.

Искрено се надявам потенцялните бъдещи колеги да се поинтересуват от първо лице за агенцията, а не да вярват сляпо на анонимници.

Благодаря.

Работих 1 година и малко във фирмата. Като цяло хората се опитват да си вършат работата, но фирмата е пълна с интриги и атмосферата не е добра. Има една служителка Мариета Бързакова се казва която се изяввява като "първа дружка" с мениджъмнта и постояно носи доноси за колегите си. Използва и много от хората да и вършат лични услуги, а понеже хората ги е страх и помагат. С две думи - пазете се, ако мислите да пробвате там.

Към коментара на бивш служител от 21.03.2017.

Като твой бивш колега и наблюдател върху работата ти в агенцията не считам, че пресъздаваш коректно ситуацията. Явно и при двете страни са се натрупали разочарования, но причината за освобождаването не е продиктувана от еднократно твое без/действие. Липсата ти преди лаунч на проект, върху който си работил и не предаваш във вид позволяващ да се продължи работа върху него води до няколко негативни ефекта за клиента, за имиджа и екипа на агенцията. Усилията и стресът на всички страни, участници в проекта, се увеличават многократно за да може да предадем готов продукт в срок, обвързан с вече обявена от клиента дата. При фактори като важност на клиент за агенцията, наложил се овъртайм на екипа да завърши проекта в срок и подобна ситуация, в която сме били поставяни в предходни проекти от твоя страна, бе взето адекватно решение.

Отделно преди самата ситуация бяха проведени разговори за твоето развитие в компанията и бе обсъдена недостатъчната ангажираност от твоя страна. Това бе продиктувано от многократните сигнали, които екипът подаваше към ръководството за трудностите при работа с теб. Именно при срещите за планиране на проекти и задачи липсваше ентусиазъм при проджект мениджърите да работят с теб и трудно намирахме най-подходящите задачи, с които може да се справиш без излишен стрес за всички, работещи по проекта. Бе съгласуван допълнителен период с теб, за който да се прецени дали бихме могли да работим заедно и да постигнем обща удовлетвореност. Не успяхме.

Като доскорошен служител на Дъ Магс, мога да кажа, че трудно можете да намерите по- лоша фирма за работа!
Единственото хубаво е местоположението, всичко останало е едно място на което ще ви третират като абсолютна нула, което е право пропорционално на заплащенето.

Мениджмънта се смени средата на 2016 г., като се появи лицето - димитър олегов хинков- Капута. Този човек не зачита никакви човешки принципи и обещава неща, които сам знае, че няма да изпълни без да му мигне окото. Както на мен, така и на други колеги бяха обещани увеличения на заплатите след определено време, което не само, че не се случи, но някой бяха уволнени. Ако случайно се замисляте да започнете работа там, помислете дали бихте се чувствали комфортно в гнездо на оси.
Управленското тяло създава непрестанни интриги в отделите, които така или иначе не функционират адекватно, поради тоталната липса на организационни умения и професионализъм.
Ако искате да се учите там, по- добре се учете вкъщи сами, защото никой няма да ви позволи да напреднете в избраната от Вас област.
Някой от хората са готини, но те един по един си тръгнаха и продължават да си тръгват.

Мога да Ви разкажа как бях освободен след боледуване. Фирмата има практика за работа от вкъщи (когато се налага), което аз предложих на моя team leader за да вляза в срок, въпреки че съм в болничен. Той ме увери, че няма проблем, което за ЩАСТИЕ НЕ се оказа така. Първият работен ден след отсъствието ми, аз бях повикан на среща, на която ми беше заявено, че ме освобождават от днес за утре, защото съм бил болен в ден, когато е трябвало да предам задачата. Това се оказа, най- добрата услуга, която някой някога ми е правил.
В последствие разбирам, че моята Заповед за освобождаване е била сканирана и ИЗПРАТЕНА на клиента, чийто проект е бил забавен!
Тази случка описва напълно отношението на хинков към неговите служители.

Накратко, ако очаквате да се учите, няма да успеете, ако очаквате добра среда за развитие, няма да я получите, ако очаквате добра заплата, отново няма да я получите.
Пожелавам Ви успех в търсенето на мечтаното работно място!