МАЛВИТО / Дъ Магс / Маг Студио https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. 20 Април 13&markers=София,ул. 20 Април 13

МАЛВИТО / Дъ Магс / Маг Студио

В случай, че нямате пари да ми платите мога да дойда да си взема джагата.
Без това е колкото две ваши заплати.

Сега размислих, май е по-добре с икономическа полиция.
Все пак ще намина :)

Интересно, дали се смеете така, когато си проверявате банковите постъпления всеки месец! Жалко за фирмата и това, което беше преди... всички знаем кой!

Цялото The Mags се забавлява четейки неграмотните Ви коментари. На пук на всичкия хейт се спотяваме, за което Ви благодарим!

Хора като чуете Димитър Хинков, пишете К*Р и бягайте! Няма по-мазно и лъжливо същество като това нагло надуто джудже, ще потвърдят всички сигурно вече са станали 30 човека изгонени и унижени от него от фирмата!!!

Ако Цуци и Хинков четат тука ги призвовам тия мазни олигофрени да си продадат колите и всичко квото могат и да си платят заплатите и задълженията на хората включително и на бившите колеги, щото тия пари ги дължат ЛИЧНО НА ТЯХ!

Да не забравяме , че идва и края на годината и както по стар обичай половината пари от заплатата минават по граждански накрая хората не само, че ще имат да вземат пари ами и ще трябва да дават....

Ъпдейт на ситуацията в дъ магс:
Всички, които са написали положителни мнения тук, вече не работят в компанията.
Заплати (до колкото знам) почти не се плащат, а дължимите суми на бивши служители въобще!
Фирмата е пред абсолютен разпад и честно казано, не знам какви мазохисти биха седяли на работа там.
Тови подобие на компания има 16 предложения за работа в jobs.bg, направо не мога да повярвам. Бягайте. Далеч.

По-долу бях писал и бях пропуснал да нахраня николай, въпреки че ми направи ужасно лошо впечатление както и ме разсмя адски много.

Явно, обаче не само аз съм останал с подобно впечатление, до колкото го видях въпросното момчве може и други неща да им лиже на двамата трола.

Та николайчо, пожелавам ти все на такива прекрасни места да попадаш.

Били са Маг Студио, сега Дъ Магс. Значи, въпросния "доволен" служител Никола, много ме забавлява с тъпите си изявления. Чудно ми е как човек, който тепърва започва работа в една фирма, влиза и започва да обяснява как стоят нещата, при положение че самият той не знае къде се намира. Смях.
Вървете, вървете във фирмата уважаеми кандидати. Ей такава тръпка няма. Ще ви се ехеее мамичката. Добре е да не очаквате заплащане и уважение.
Мили кандидати, замислете се малко. Значи имаме най - малко 100 негативни мнения. Да речем (днес съм щедър), че 40 са положителни. Мислите ли, че 100 човека ще си губят времето да пишат неща, които не са верни? Каквото и да се каже за тази кочинка, малко ще е! Никола, май г_золизец си падаш малко!?

Никога не съм бил на по-неприятно място, надавям се и никога да не бъда. Пълна смрад е абсолютно всичко свързано с the mags.

Да! Страхотни са, само да си изплатят и заплатите че вече 2-ри месец ги чакаме.