МАЛВИТО / Дъ Магс / Маг Студио https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. 20 Април 13&markers=София,ул. 20 Април 13

МАЛВИТО / Дъ Магс / Маг Студио

Oпааа нещо ново: The Mags/ Дъ Магс/ http://www.themags.com / Mag Studio / Маг студио не само са си сменили името за да заблудят нещастните си клиенти, а и не са си платили наема и офиса им сега се дава под наем https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=2h151749173362880
лъжливата мишка така наречения управител Димитър Хинков се е свил в миша дупка!!!!!

Попаднах на задушевната размяна на мнения тук, отварям www.themags.com и......смях!!!
Тоя сайт със сигурност е влязъл в историята...НЕ...той Е живата история, защото е поне на 10 години.... да...обущаря верно ходи бос, но този тук изглежда да е и гол, и стар и изобщо...обущар ли е, клошар ли е...според мненията на малките обущарчета по-долу...май е станало нещо като "те се правят, че ни плащат...ние се правим, че работиме..."

Наглото барби Хинков какъв автогол ще си вкара ако икономическа полиция му направят гости, парите дето ги дължи ще трябва още 3 пъти да ги даде.

Сега се сетих, че Магс за продуктите, които е направил и един лев не е дал за лиценз на софтуер. Красота- фирма за пример.

В случай, че искате някакъв циркаджия да ви осигурява на 500лв да ви дава малко повече над това за работа в ИТ фирма. Да му търпите гнусното лицемерно отношение и античовешко поведение...Абсурдните решение и начин на мислене.

Не на последно място да ви запалят с парите - ТОВА е вашето място.

Няма по-жалки работодатели и "бизнесмени" от тия двамата

Пристигнах на време и ми се обясни още на вратата, че трябва да зчакам малко защото управителя на фирмата се бавик с интервютата. Това малко изчакване беше точно 50 минути, след което се появи мъжката фръцла тип барби, без да се представи кой е дори....След като ми обясни, че иска да си товари project manager-a с колкото проекта може да вземе ми каза, че може да си позволи да плаща доста стабилна заплата в размер на 1800 лв :D axaxaxaxxaxaa ХОРА НЕ СИ ГУБЕТЕ ВРЕМЕТО !!!! Офиса е отвратителен, в зона...без места за паркиране, вътре прилича на градска баня...всичко е мега износено, изхабеном, старо, мирише ужасно...единственото хубаво беше ултра циганския аквариум посредата на офиса.. НЕ НЕ и НЕ

ето още интересни неща, който открих

Наистина доста бедно това със смяната на имената на управителите и фирмата.

Димитър Хинков и Цветозар Нинов още ми дължат пари, а и не само на мен и продължават с жалките оправдания, а дългия трол дори и телефона не си вдига.

Отделно, че и джобса са го наспамили с обяви за работа. Срама нямате изроди.

The Mags/Дъ Магс/ http://www.themags.com / Mag Studio / Маг студио / от кога вече се казва Малвитo???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Колеги, евтини трикове ползвате нали се сещате, че ако ще Баба Марта да се кръстите пак като напишеш The Mags/Дъ Магс в google, това форумче ще излиза най-отгоре заради историята и думите в коментарите. Невероятно, но факт!

Мислех да кандидатствам за Стажант Ръководител на проекти и чета мненията тук - повечето са на бивши служители и може би са прекалени може ли информация за пситуацията по-актуална и неутрална? В джобса има много обяви за нови служители фирмата разраства ли се или причината е друга каква е реалната ситуация?