Техно Про https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,ул. Мюнхен 8&markers=София,ул. Мюнхен 8

Техно Про

Защо да чакате за малък ремонт със седмици, като ние може да го извършим още същия ден? Възползвайте се от нашият експресен сервиз за компютри и лаптопи!!!

Почистване от прах и профилактика:
Почистване от прах на компютри
Почистване от прах на лаптопи
Профилактика на компютри
Профилактика на лаптопи
Почистване на прах от вентилатори
Смазване на вентилатори
Подмяна на термо паста
Подмяна на термо подложка

Извън гаранционния ремонт на лаптопи и компютри, ние предлагаме голям набор от сервизни услуги, извършвани в сервиза на фирмата. Ремонта на настолни компютри и лаптопи в повечето случаи се извършва в рамките на работния ден. В сервиза се ремонтират всички марки настолни компютри и лаптопи. Извършват се различни хардуерни и софтуерни услуги.

БАРКОД ПРИНТЕР TOSHIBA
B-EV4T-GS14
Базови параметри

Комуникация-Serial, Parallel, USB, LAN
Технология на печат:
Термодиректен/ Термотрансферен
Максимална ширина на печат-108 mm (4.25”)
Максимална скорост на печат-127 mm/sec
Резолюция на печат-203dpi (8 dot/mm)
Максимален диаметър на ролката-127 mm (5”)
Ширина на медията-от 25.4 до 112 mm (1” x 4.41”)
Термотрансферна лента-Ширина от 40 до 110 mm Дължина до 110 m (Toshiba)

Натоварване при дължина на етикета 10 см.- 1000 етикета на ден
* Важи за B-EV4T

Приложения:
Компактни, гъвкави, надеждни и лесни за интегриране в работещи системи, моделите от B-EV4 серия са подходящи за широк спектър от бизнес сектори:
*Офис администрация

B-EV4D-GS14
Базови параметри

Комуникация-Serial, Parallel, USB, LAN
Технология на печат-Термодиректен
Максимална ширина на печат-108 mm (4.25”)
Максимална скорост на печат-127 mm/sec
Резолюция на печат-203dpi (8 dot/mm)
Максимален диаметър на ролката-127 mm (5”)
Ширина на медията-от 25.4 до 112 mm (1” x 4.41”)

Натоварване при дължина на етикета 10 см.- 1000 етикета на ден
*Пощенски услуги
*Болници & Кабинети
*Магазини & супермаркети
*Фармация & Лаборатории

Ако искате да работите при нас-погледнете продуктите които продаваме-очаквайте следващите!
Fujitsu tablet"STYLISTIC M532-UMTS (3G)
"Процесор Nvidia Tegra 3 Quad-Core T30s ARM Cortex A9, up to Single-Core 1.4GHz/Quad-Core 1.3GHz; Вградена памет 1GB memory (LPDDR2, 800MHz), 32 GB eMMC Flash memory; Дисплей - 25.7cm (10.1") ,1280 x 800 TFT high-brightness WXGA Display, capacitive multi-touch screen Камера - 2.0MP front camera, 8.0MP rear camera incl. autofocus and flash; Свързаност -UMTS(3G), Bluetooth 3.0, Wireless LAN 802.11a/b/g/n, GPS; Сензори - acceleration sensor, gyro sensor, magnetic sensor, ambient light sensor; Интерфейс-1 x Micro USB 2.0, 1 x microphone/headphone, 1 x Micro SD card, 1 x docking connector (for charging and HDMI/USB); Батерия -3.170mAh Lithium-Polymer battery for video playback 8.4 hours; Медия - 2 x speakers,digital microphone; OS- Android 4.0 (Ice Cream Sandwich); Тегло -560g; Гаранция 1 Years Collect & Return Warranty
Вижте колегите какво видео направиха

Хора не ходете в тази фирма, само ще си загубите времето и ще си скъсате нервите и негледайте положителните коментари, те са платени. Работих в съответната фирма известно време и трябва да Ви кажа, че всеки ден аз ходех с нежелание на работа и бях под постоянен стрес предизвикан от така лудата личност НАТАША НИКОЛОВА. Тази жена лъже и изопачава всяка една дума на своите служители. Започва с лъжите си още при самото интервю и се държи едно така хубаво, но след това съжалявате, че сте постъпили там, защото тя започва да се държи арогатно, грубо и неуважително със своите служители. Постоянно изопачава всяка една дума на служителите си и ги изкарва какви ли не добавено с крещене върху тях сякаш тя е бог. Не позволява да и се обяснява нищо, като само тя може да говори. Постоянно казва, че иска всеки един да мисли, но в последствие не позволява на никой подобно нещо, като му се казва, че фирмата си има строго определени правила и нещата се обработват по строго определени критерии, но тези неща никой не ги знае също и тя си ги измисля постоянно. Дори неможеш да си вършиш работата, както трябва, защото всичко трябва да минава през нея и нейно одобрение, като всичко трябва да е както тя иска, а не по преценка на служителя. Тази жена лъже, като дърта циганка и изпада понякога в някакъв изтеричен смях, след това крещи като ненормална и накрая се държи сякаш нищо не е станало, абе просто луда жена. Задава някакви критерии по които трябва да се изготвят някои неща, след това задава други, а накрая се кара, че не са направени по първият начин. Да не говорим, че ако си тръгнете в 18:00 ви гледа злобно сякаш си задължен да седиш до 20:00 и нарочно в края на работния ден задава задачи за изпълнение, които трябвало да се направят веднага и ти искаш- неискаш трябва да останеш след работно време, но това не ти се заплаща, а дори обратното излиза ти през гъза. След като направиш така спешната задача, тя седи и не я поглежда с дни, дори и седмици, но иначе седи и крещи да се направи на момента, защото е спешно и така всеки ден си задължен да седиш до най - малко 20:00, като дори на другия ден трябва да дойдеш и по рано на работа, ако не си успял да си свършиш нещата. Постоянно намира някакви неща, за които да крещи на служителите си и постоянно си измисля други за да ги изкарва какви ли не. За времето, в което бях там се смениха над 15 души и то хората напускаха поради тази причина, че тази жена е луда и се държи с тях, като с някакви животни, и ги принуждава да работят повече от работното време без да се заплаща нищо. Ако останете там за повече време ще затъпеете изключително много, защото тази жена не позволява никакво развитие. Да не говорим, че обещава повишение на заплатата, но уви подобно нещо няма, а точно обратното дори си измисля неща, за да ви удържа от заплатата, да не говорим, че нито въвежда служителите в работата, нито има се провежда някакво обучение нищо, но според нея всички минават обучение обаче такова нещо нямаа и по време на работата си, ако направиш някаква грешка си заплащаш, защото уж ти се е провело обучение преди това и трябва да знаеш всичко. Накрая, ако решите да напуснете ви прецаква така с една голяма сума или по - точно с всички пари, които ви дава на ръка(тези пари, които не се водят по договор, така наречените допълнителни) и много и е удобно да си задържи тези пари и да не ги даде, защото неможе да докажеш, че трябва да ги вземеш. ХУбаво е съответната институция да отиде и да им направи една проверка и да им се тресне една глоба, защото тези пари за безотчетни, макар, че те си плащат и явно перат пари, защото не знам, как тази жена все още е на този пост, след като всички служители (е почти всички де остават 3- ма души, като единият е двуличник(ходи и се мазни, дори май спи с нея, защото с него се държи сякаш и е мъж, нищо, че той си има жена и дете, а зад гърба и я нарича луда и каква ли не и че няма дълго да я търпи) другият пък е страшен типичния мъж под чехъл и неможе дори да и каже дума ами само седи и се мазни, да тя на него му подарява това онова, както и на двуличника и третият човек е най - свестният човек във фирмата, тя се държи с всички много добре и се опитва да им помага и обяснява доста неща за да не се стига до каране от Наташа Николова) се сменяват на 3-4 месеца и не може нито служителите да се напаснат един с друг и да създадат един хубав екип и бизнеса да върви и да има прогрес, ами точно обратното, той така затъва все повече  и повече, а главният шеф не реагира и нищо не и казва и непредприема никакви мерки, което показва, че или перат пари или просто тя спи с него. Да не говорим, че тя дори иска да уволнява служители от фирмите в холдинга, без да работят за нея, дори когато постъпих на втората седмица няколко души от другите фирми ми казаха просто да си търся друга работа, защото тази жена не е нормална и просто няма да изкарам много там.
Да това е една малка част от моето мнение за фирма Техно Про или по - точно казано за Великата и откачена Наташа Николова. И това не е само моето мнение, защото комуникирах с всички останали бивши служители и тяхното мнение е същото, такаче тези положителни коментари просто или тя си ги е писала или Георги Александров(дупелизеца)

Хора пазете се от тази фирма и то Наташа Николова, освен че нерви няма да ви останат, но и няма да вземат обещаната заплата и ще работите по 12-13 часа, пък накрая ще ви прецакат и с най - малко 300лв.

ЖОРО СТИГА ПИСА .ЗНАЕМ ТИ МНЕНИЕТО ЗА НАТАША ВЛЮБНЕН СИ.

Наташа е перфектния образ на дърта мома, няма кой да и обере паяжините.
Фирмата е мега зле като цяло, наистина още с влизането в офиса и се усеща подтисната  атмосфера. Освен да прекарате най-гадните си дни на земята и да си вземете поука, друго нищо. Не си мислете за кариера. Не си мислете, че ще ви се плаща за извънредните часове, а те са много. Виковете и тормоза на работното място от госпожица/господин Наташа Николова са гарантирани.

Прав е колегата. Докато бях в Техно Про не си давах сметка какво ни даваше Наташа, на какво ни учеше. Осъзнах го едва като напуснах и отидох на друго място подлъган за повече пари. Не смятам, че цареше обстановка на страх а по-скоро на стрес. Стресът идваше от това, че не успявахме да работим на такива високи обороти като Наташа. Тя познаваше вдетайли работата на всяка една позиция, можеше да седне на мястото на всеки един от нас и да продължи от там където той е свършил без каквито и да е проблеми. За секунди превключваше от една тема на друга. И по-страшното за нас беше лекотата с която го правеше. Лично аз съм много благодарен, че ме научи да се държа достойно, да мога да си признавам грешките и да взимам решения. Много ми беше трудно в началото но тя ме пречупи. Самата тя имаше достойнството да си признае когато сгреши . На тези, които четат всичко написано от знайни и незнайни звезди – невярвайте. Действително това е фирма с принципи и добре направени процедури. В основта на това стои точно Наташа. Тя е достоен човек за уважение. Може само да искате да се учите от нея – малко са тези като нея които споделят знанията и опита си.
Да, както казва колегата и тя има своите слаби места но ние да не би да сме безгрешни. Тези, които пишат срещу нея смело мога да кажа, че завиждат на това което е. Една част от тях искат да използват Техно Про като трамплин за да се бият в гърдите какви герои са и да си намерят следтова по-лесно престижна работа. Други са бледи душици достойни само за съжаление.

И аз съм бивш служител на Техно Про. Работих около 5 години във фирмата, в администрацията.
Спомням си за тези години с носталгия, с топло чувство. Там се случваха нещата, защото имаше хора, които работеха, поемаха инициатива и заставаха зад решенията си. Ще ме разберат онези, които са попадали в ситуация, в която колега или служител не прави нещо, за да не сгреши и да не носи отговорност. Екипът, с който работех беше малък, около 25-30 човека, отдадени на работата си и много отговорни. Темпото на работата понякога беше смазващо, изискванията за качество - високи и без компромис. Всички правехме грешки ..., но продължавахме да работим и да се учим. Естествено, някои колеги се отказваха сами, на други им бяха прекъсвани договорите в срока на изпитване. Но имаше едно ядро от служители, които бяха там, в Техно Про, от години и дори продължават и днес да са част от екипа.
В Техно Про се научих на много неща. Да работя прозрачно. Да работя с колегите заедно и да ги чувам. Да работя така, че да не ме е срам от това, което видя или оставя след себе си. Да не ме е страх да поемам предизвикателства. Да бъда критична и да искам повече. Дори сега настоящият ми мениджър ми казва "разбирам, че имаш високи стандарти за качество, но ...".
В Техно Про намерих също уважение, доверие, честност, етика в отношението.