Агенция за социално подпомагане /img/frontend/nomap.png"

Агенция за социално подпомагане

Сега държавата и правителството на Кирил Петков

Обмисля да въведе Задължителни Зелени Сертификати и Антигенни Тестове

За които ще се удържат пари от Заплатите ви

Цената на Теста е от 10 лв в Пирогов
До 30 ,50 лв зависи в коя болница сте го правили

Всяка седмица ще ви карат да си правите Тестове и изследвания боцкане

Успех

Моите впечатления са от централно управление. Стигнах до длъжността с един месец учене в библиотеката по 10 часа на ден и с търпелива подготовка. Оказа се, че колегата, с когото спечелихме конкурса, е със солидни връзки. Още първият ден се сблъскваш с шефката, която започва със заплахите спрямо други служители заради теб. След това започват заплахи и спрямо теб. На първо място те изолират от колегите ти. Трябва да се научиш да седиш сам в една стая с напълно непознати в пълно мълчание. След това те учат да бъдеш послушен. Всеки опит да се защитиш от нападките на шефката се придружава със заплахи за уволнение и императивен тон да спазваш йерархията. След това научаваш, че всичко, което кажеш на колегите, ще бъде казано на шефката. Всяка твоя дума, всяко твое действие, всеки твой мним или реален пропуск в работата. Виждаш, че нямаш абсолютно никаква подкрепа сред колегите, страхуваш се да се довериш на когото и да е, защото всеки е потенциален предател. Затова ти остават два избора - или да се пречупиш и да станеш доносник, или да останеш човек и заради това всеки ден да бъдеш подлаган на тормоз и унижения. Ако искате да си осигурите уникалното преживяване да сте част от "1984" на Оруел срещу смешна заплата и още по-смешна служба, АСП е точно за вас! Ако не ви се късат нервите, искате нормална работа с нормални колеги, бягайте надалеч.

Заплата 650 брутно

Чисто 500

Като махнеш удръжките 100 лева

Зимъска е ужас под всякаква критика

Студено бюджета няма пари и не палят Печките?

Работят на едни стари компютри от 1995 година все едно Правец

А и като даваш от 400 лева

100 за билети

Остават 300

Успех на мераклиите!

Неграмотни хора, много часове ,малко заплащане, служители с биполярно разтройство. Не препоръчвам фирмата за млади, възпитани и интелигентни хора.Весели Празници.

здравейте,
може ли да ми кажете изискванията за започване на работа като социален работник професионален бакалабър по стопанско управление съм и дипломант по магистърска програмабизнес администрация

Подкрепям мнението на колегата от Ловеч.Вярно е, че работата е доста обемиста, а заплащането незадоволително. Колега, какви са тези 400лв., това е сигурно с доста години стаж. Аз съм от 6 години и не мога да скалъпа тази сума. Вярно е, че социалния работник е кошче за душевни отпадъци/ да не ви разказвам на какви истории се наслушваме всеки ден, а пък за циганите да не говорим, които не пропускат да ни хвърлят за довиждане по някоя и друга клетва, само дето не ги разбираме, и може би е за добро/.Да не говорим и за работната среда - под всякаква критика е. Но какво да се прави, като няма накъде, и това ще ни задоволи. Макар, че аз много си харесвам работата, но да беше поне два пъти по-високо заплащанетоу щеше да е направо супер. Не ти трябва чужбина.

Искам да попитам колегите, сега отново има промени, и този път са най-най-най-недомислени. Какво Ви е мнението, като се закрият всички Отдели по общините, гражданите - социално слабите, болните и трудноподвижните, децата в риск, как ще пътуват до дирекциите, за да си подадат Молбите и да си споделят с нас болките, а самите ние, как ще ги посещаваме, и как щу работим с деца и семейства, като нямаме пари за командировъчни, а и ще си плащаме половината от парите за заплата, за пътуване до майката-Дирекцията?? Това, че работим в министерството на ТРУДА И СОЦИАЛНАТА ПОЛИТИКА, значи ли нещо за хората, които горе управляват това министерство, да дойдат и да видят, в какви условия работим, да погледнат, какви заплати взимаме, след което да преименуват министерството в МИНЕСТЕРСТВО НА РАБОВЛАДЕЛЦИ В РАБОВЛАДЕЛЧЕСКИЯ ПЕРИОД!

Колко време се чака отговор при поискано актуализиране на трудовото възнаграждение от служител/единствен родител/ върнал се на работа след едногодишен отпуск за раждане и гледане на дете?

Работата на социалния работник наистина е много и отговорна,но с  толкова много писане ,че не ти остава време за същинска социална работа и то на ръка сякаш сме в 19 век,а като дойдат инспектората като вземе да се хваща за кръстчета,запетаи,подписи разпъват те на кръст и то за някакви си мизерни 400 лв.Отношението на АСП към социалните работници е все едно като мащеха към децата си,Може да сме работници ,но искат доста закони да познаваме от всички сфери,последно беше наредба на финансите.Основната работа на АСП вършат социалните работници независимо от кой отдел са и сектор- Да ама не ,те вземат най-ниските заплати и защо ли.На всичкото отгоре необходими е икономии да правим от отопление ,телефони , командировки , а може би и от въздуха който дишаме господа от АСП.Никой от нас не е крал, то няма и какво всеки е давал от джоба си на някой нуждаещ се.

каква е тогава  заплатата на  един регионален директор  в  една общинска  АСП и върши ли  той някаква работа??? а сигурно  взема и за допълнително мат.стимулиране- дрехи  и др.....