НК Железопътна инфраструктура /img/frontend/nomap.png"

НК Железопътна инфраструктура

w NKJI ni6to nikoga ne e sigurno,wsqka zapowed e predposledna i nqma abslolutno nikakwa sigurnost i stabilnost.zaplatite w sega6noto polojenie na stranata sa na minimum i nedostaty4ni,otno6enieto na po-wis6estoq6tite ot obiknovennite rabotnici e naglo i nahalno do bezobrazie.za perspektiva na razvitie i duma ne moje da stane...po-dobre obyrnete vnimanie na slujitelite si predi pove4eto ot tqh da sa napusnali!!!

За кой ли път нашият работодател ни оставя без пари за празниците.Изискват от нас да сме на 100% всеотдайни в службата , а от тяхна страна почти нищо без грам човещина и разбиране.Ако си близък на някой голям директор може и да израстеш в ерархията в противен случай нямаш никакъв шанс , колкотоми да си кадърен.Все по-малко професионалисти остават да работят в системата.

Работя от малко повече от година и вече съм на път да напусна. То не бяха реформи, преструктурирания и все повече дремеща администрация.
В същото време няма кой едни елементарни ремонти да направи на съоръженията с които работим.
За кариерно развитие - само ако си роднина на шефовете в София или ако им носиш подаръци.
Жалко, но факт.