НК Железопътна инфраструктура /img/frontend/nomap.png"

НК Железопътна инфраструктура

Във фирмата над 95% от служителите са там с връзки. Никакво уважение не получаваш, заплащането е изключително ниско. Голяма част от служителите са в пенсионна възраст.
Част от колегите, които имат гръб във фирмата те тъпчат и унижават и не получаваш никакъв шанс за развитие.
Не препоръчвам, който и да било да започва работа там.

Нещата стават все по-зле!Скоро няма да се променят!Не останаха професионалисти! Много са малко читавите хора,работници,служители или ръководители.Повечето са некадърни,мързеливи и крадливи. Нагла кражба! Няма никаква организация!Всеки се показва,колко е велик. Намира косурите на тоя и на оня. Чуди се как и с кого да се заяжда. На никого не му пука за нищо на света. Постоянно се обиждаме. Нямаме капка уважение един към друг. Заплащането е много зле. Когато последните знаещи и можещи се пенсионират. Тогава ще стане още по-зле. Това предприятие ще загине. Умряла работа! Няма да има следващи млади служители, работници,ръководители и други. Пълна отврат! Там са много отвратителни.

Пълна дискриминация на работното място! Физически и психически тормоз на работното място! Има много ненормални хора, които накърняват достойнството на колега, който смята,че отива да си върши съвестно работата.Взаимоотношенията са неколегиални! Няма никаква организация, няма екипност в работата.Всеки гледа да лежи на гърба на другия.Смята,че е отишъл не да работи,а да трепе време и да получава малко или много пари.Чуди се какво да открадне.В службата много се краде.Голяма част от служителите, работниците и ръководителите са много сериозни, когато са на далавери.Те са абсолютни шарлатани.Кръгли простаци.

приблизително на едно ниво са под на диз.или на ел.мотриса&перонна настилка,а съизмерими са нивата под вагон с прозорци & перонна повърхност ,ако перона е полувисок или висок,но липсва сгъваема автомат.платформа м\у под вагон с прозорциперон за съжаление,както&такава нисък перон{-}под мотрис.ел.или диз.влак,живи&здрави:)

Много мизерни условия на труд и безумно ниски заплати.НКЖИ и БДЖ останаха почти без служители и работници.Всеки бяга за нещо по-хубаво.Ако имате достатъчно опит и амбиции.Не се бутайте в железницата.Няма никаква организация.Всеки ден има само интриги и скандали, много унижения и обиди.Там има страшно много простаци и престъпници.Дълги години крадоха.И до ден днешен крадат!Не спират да крадат! Много нагли и мръсни хора.

НКЖИ е кочина!Пропада цялата служба!Там са само навлеци,измети, некадърници,ненормалници,негодници, престъпници и пустиняци.Много се лъже и се краде.Пълно е с идиоти!!! Няма нищо читаво! Мизерни условия на труд и безумно ниски заплати.Всеки ден има тормоз на работното място на служителите или работниците.Постоянно се дискриминират.Шефовете са кръгли нули.Всичко е под всякаква критика.Почти никой не работи.Всеки гледа да се скатава.Смята,че ходи на работа да получава малко или много пари! Затова няма никаква трудова дисциплина!Ужасно гнусно!!!Срамота!

Много лоши и мизерни условия на труд и беззумно ниски заплати.Постоянно има интриги,доноси,клюки,обиди,стрес,заплахи,скандали.Няма никакъв шанс да се оправят нещата.Така не може да се работи.Не трябва да има излишни приказки.Взаимно се унижаваме и се мразим.Повечето са връзкари!Не ми харесва!
Отношенията са нехоманни!Това е неприемливо!Средата е просташка!Аз работех 20 години в Националната компания железопътна инфраструктура.На 05.01.2015 година напуснах и отидох в метрото да работя за по-добри условия на труд и по-високи заплати.Отношенията между колеги и шефове са много добри.Аз се чувствам много по-добре! По-спокойно!Хората ме уважават!

Милчо Ламбрев,Севдалин Вълнаров,Иво Петров....все кандидати за затвора.Единия е сегашен генерален директор.Другия е собственика на Рубикон, която е навсякъде инвеститорски контрол монопол,третия е нагъл селяк крадец.Мнението за тях?Ами някой им е дал възможност да крадат, и те са се вживяли в ролята си на нещо голямо.

Някой пита ли защо при ремонта на жп линията Пловдив - Бургас не се изпълняват огради против щума, а предпазни огради, а полувисоки вместо ниски перони, а защо прелезите не се правят с гумени настилки през всички коловози? Пита ли някой защо строителите не ремонтират хидроизолациите на мостовете, които и сега си текат, защо не се прави качествено оформяне на високи насипи, съгласно наредбата за проектиране на жп линии,  защо не се заздравяват съоръженията, защо няма достъп на инвалиди? Питайте защо има строителен надзор на обекта, освен за да се вземат десетина милиона лева от няколко лежачи и техния мазник-шеф. Това е фирмата която се е вкопчила като октопод в ремонтите и източва пари от всички обекти, на които има участие, а тя е навсякъде. Навсякъде, защото началника на дирекцията за европроектите П. Димитров е работил в тази фирма, преди да пострада с крака си, защото синът на зам. директора на НК-ЖИ Бакалски работи във фирмата, защото М.Ламбрев е стар приятел с този Лайнарев ли беше, собственика на Рубикон-инжинери, а той редовно кани на всички банкети на фирмата и на вечери директорите от НК-ЖИ. Как да има пари за заплати, като ги харчат за такива пиявици. Те изсмукват паричния ресурс на НК-ЖИ и няма за хората, няма за ремонти, няма за текущи разходи. Ако те си вършеха работата, разбирам, но не е така и си личи от резултатите от ремонтите. От тях друга нормална надзорна фирма не може да влезе в жп-то. Крайно време е да им вземат лиценза за некачествена работа.

Уважаема фирма НК Железопътна инфраструктура,
Напълно Ви уважавам и Вашата работа, но имам сериозни забележки по новото разписание на влаковете. Пътувам от Елин Пелин до София и сутринта от 6.46 до 8.48 за София  два часа няма никакъв влак. Това е пиков момент, когато хората ходят на работа. Много моля, да се пусне влак към 8.00 ч. Също вечерта от София от 19.30 до 21.30 ч. два часа няма влак.Твърде дълго е за студената зима и защо влакът се премести толкова късно в 21.30, няма ли възможност да остане на същото разписание в 21.00 ч.
Благодаря за разбирането и вниманието.
С Уважение: Ваш клиент Елисавета Цветкова