НК Железопътна инфраструктура /img/frontend/nomap.png"

НК Железопътна инфраструктура

НКЖИ е една кочина! Там работят само некадърни, мързеливи и крадливи служители, работници и ръководители.Няма да става по-добре, а ще става все по-зле. Докато има такива негодници.Най-вече човек,който много лъже,краде, обижда, заплашва колегата си, който си върши съвестно работата. Такъв човек трябва да бъде уволнен дисциплинарно,защото страшно много си позволява не само да лъже, да краде и т.н.,но и да налита на бой и да упражнява сексуален тормоз на работното място върху колегата си. Това е много възмотително! Не е нормално и е недопустимо. Също така не се спазва етичния кодекс на труда.

Необходим е служебен транспорт. Най-добре автобуси. И да се засили охраната по гарите.

Във фирмата над 95% от служителите са там с връзки. Никакво уважение не получаваш, заплащането е изключително ниско. Голяма част от служителите са в пенсионна възраст.
Част от колегите, които имат гръб във фирмата те тъпчат и унижават и не получаваш никакъв шанс за развитие.
Не препоръчвам, който и да било да започва работа там.

Нещата стават все по-зле!Скоро няма да се променят!Не останаха професионалисти! Много са малко читавите хора,работници,служители или ръководители.Повечето са некадърни,мързеливи и крадливи. Нагла кражба! Няма никаква организация!Всеки се показва,колко е велик. Намира косурите на тоя и на оня. Чуди се как и с кого да се заяжда. На никого не му пука за нищо на света. Постоянно се обиждаме. Нямаме капка уважение един към друг. Заплащането е много зле. Когато последните знаещи и можещи се пенсионират. Тогава ще стане още по-зле. Това предприятие ще загине. Умряла работа! Няма да има следващи млади служители, работници,ръководители и други. Пълна отврат! Там са много отвратителни.

Пълна дискриминация на работното място! Физически и психически тормоз на работното място! Има много ненормални хора, които накърняват достойнството на колега, който смята,че отива да си върши съвестно работата.Взаимоотношенията са неколегиални! Няма никаква организация, няма екипност в работата.Всеки гледа да лежи на гърба на другия.Смята,че е отишъл не да работи,а да трепе време и да получава малко или много пари.Чуди се какво да открадне.В службата много се краде.Голяма част от служителите, работниците и ръководителите са много сериозни, когато са на далавери.Те са абсолютни шарлатани.Кръгли простаци.

приблизително на едно ниво са под на диз.или на ел.мотриса&перонна настилка,а съизмерими са нивата под вагон с прозорци & перонна повърхност ,ако перона е полувисок или висок,но липсва сгъваема автомат.платформа м\у под вагон с прозорциперон за съжаление,както&такава нисък перон{-}под мотрис.ел.или диз.влак,живи&здрави:)

Много мизерни условия на труд и безумно ниски заплати.НКЖИ и БДЖ останаха почти без служители и работници.Всеки бяга за нещо по-хубаво.Ако имате достатъчно опит и амбиции.Не се бутайте в железницата.Няма никаква организация.Всеки ден има само интриги и скандали, много унижения и обиди.Там има страшно много простаци и престъпници.Дълги години крадоха.И до ден днешен крадат!Не спират да крадат! Много нагли и мръсни хора.

НКЖИ е кочина!Пропада цялата служба!Там са само навлеци,измети, некадърници,ненормалници,негодници, престъпници и пустиняци.Много се лъже и се краде.Пълно е с идиоти!!! Няма нищо читаво! Мизерни условия на труд и безумно ниски заплати.Всеки ден има тормоз на работното място на служителите или работниците.Постоянно се дискриминират.Шефовете са кръгли нули.Всичко е под всякаква критика.Почти никой не работи.Всеки гледа да се скатава.Смята,че ходи на работа да получава малко или много пари! Затова няма никаква трудова дисциплина!Ужасно гнусно!!!Срамота!

Много лоши и мизерни условия на труд и беззумно ниски заплати.Постоянно има интриги,доноси,клюки,обиди,стрес,заплахи,скандали.Няма никакъв шанс да се оправят нещата.Така не може да се работи.Не трябва да има излишни приказки.Взаимно се унижаваме и се мразим.Повечето са връзкари!Не ми харесва!
Отношенията са нехоманни!Това е неприемливо!Средата е просташка!Аз работех 20 години в Националната компания железопътна инфраструктура.На 05.01.2015 година напуснах и отидох в метрото да работя за по-добри условия на труд и по-високи заплати.Отношенията между колеги и шефове са много добри.Аз се чувствам много по-добре! По-спокойно!Хората ме уважават!

Милчо Ламбрев,Севдалин Вълнаров,Иво Петров....все кандидати за затвора.Единия е сегашен генерален директор.Другия е собственика на Рубикон, която е навсякъде инвеститорски контрол монопол,третия е нагъл селяк крадец.Мнението за тях?Ами някой им е дал възможност да крадат, и те са се вживяли в ролята си на нещо голямо.