СК 13 Трансстрой /img/frontend/nomap.png"

СК 13 Трансстрой

Бях на интервю във въпросната фирма, направими впечатление, че на интервюто беше едно момче, което видимо нищо не разбираше от строителство. Въпросите, които ми бяха задавани  бяха от общ характер, аз неразбрах на интервю ли съм или на среща?
Направими впечатление, че много служители на фирмата напускат и това ме замисли. Поговорих с мои приятели и разбрах, че условията за работа не са много добри, а заплащането е оскъдно за строителен инженер с опит и знания.
Извикаха ме на второ интервю и аз отказах, преди седмица ме извикаха от друга фирма, интервюто си беше на ниво.
Радвам се, че не започнах работа в тази фирма.Преди да започнете работа поразпитайте за тазаи фирма.

Хора не  се лъжете, в тази фирма няма човешко отношение ако не си човек на шефовете.  Търсете си работа другаде дори  и за по- малко пари но с човешко отношение. Там няма колегиалнос, всеки е човек на някой и топи другите. Нямаш право на личен живот, всеки месец напускат  по 5-7 служители, защо ли?Помислете си преди да започнете там.

Случайно чух, че фирмата набира (почти) усилено технически ръководители. Това дали е за временна работа (заради кризата) или за дългосрочна перспектива? Питам дали си струва да кандидатствам.

Трансстрой-Варна Беше хубава фирма ама вече не е така .Колкото човек е по-далеч от нея по-добре . Освен ако не си човек на хората от ръководството.

Мой приятел работеше като Главен инженер "Строителство".Напусна преди 2 седмици,защото не са му изплатили 2 месечни заплати + командировъчни и допълнителен труд.Сега води дело с тях.Това е, което мога да кажа.

Кажете нещо за тази фирма? Мога да започна работа като технически сътрудник. Заслужава ли си? Там била шефка - лесно ли се работи с нея?
Благодаря на отзовалите се!