ИНВЕСТ МОТОРС ООД /img/frontend/nomap.png"

ИНВЕСТ МОТОРС ООД

Имам огромен проблем с тази фирма, купил съм кола от там и вече 5 години неискат да я прехварлят, като вече е изплатена?!?! Ужасно нелоялни! Ако има някои друг с такъв проблем , моля да се свържи с мен!  [email protected]

И как Вие г-н Илиев давате оценки за заплащане, уважение, привилегии и т.н. след като сте само клиент??????? Много интересно действително. Мисля, че админа трябва да се намеси. Тази фирма е пълна помия и разни разкрасявания от страна на шефовете и нямат място тук.

Доволен съм от отношението на служителите във фирмата и условията, които предлагат.

Аз също съм доставчик към въпросната фирма,не са коректни, не си плащат!!!!!!!!!!!

Работих в Инвест Моторс, но поради заминаване за Германия се наложи да напусна. Прочетох странно изказване за "престъпната" деиност на Управителя на фимата. Досещам се за колегата наименувал се "Пулев" и написал мнението си. Трябва да бъда обективен и да изразя мнение по това, че написаното от Пулев е плод на негова фантазия. Този колега бе толериран във всяко отношение и явно след показ на болните му амбиции е бил уволнен. Аз знам как тои злоупотреби с доверието на ръководството. А за фирмата твърдя е нормална малка българска компания.

Какви ли не работи съм слушал, но те просто са неверни. Аз работя в тази фирма и бих казал, че работата и заплащането са в рамките на нормалните за БГ. Всеки може да направи справка и разбере за какво става въпрос.

Не съм работил в Инвест Моторс, но съм техен доставчик. За малки суми се циганят и не плащат, докато не им извиеш ръцете, т.е. им спреш доставките. След това шефа се обажда и говори в стил прощавайте, ама аз не знаех, счетоводителката ми така и така.
При следващото плащане - по същия начин. Това определено е фирма, която не плаща. Избягвайте я.

след като прочетох всичкото това за тази фирма определено не само, че не бих отишал там на работа, но и не бих си поръчал от там никави автомобили. Чудя се защо ли още продължава да съществува тази фирма, а не я ликвидират, явно въпросния управител в инвест моторс оод гледа през "розови очила" за "цветущата дейност" във въпросната фирма.

ЗАПЛАЩАНЕ: ако слушаш С. (собственик и управител, противно на очакванията съдружника му не е Пулев) няма начин да не осъществиш мечтите си - ако очакваш 500 със сигурност ще ти обещае, че ще изкараш 1500, ако очакваш 1500 с лекота ще бройкаш по 2500 и т.н. истината обаче е на светлинни години от приказките му - няма трудов договор и получаваш на черно нещо, за което изобщо не сте се договаряли. Когато му кефне може и да ти отреже от заплатата за някоя простотия. Комисиони за продажбите не се изплащат никакви, въпреки че С. се кълне в противното. ЗАПЛАЩАНЕ ПОД ВСЯКАКВА КРИТИКА
УВАЖЕНИЕ: С. е ........, срещу него има няколко заведени дела за измама в Стара Загора, Варна, Русе и Разград. Отношението му към служителите е измамно внимателно - той лично управлява фирмата си на принципа разделяй и владей. Непрекъснато всява смут и пуска интриги - влизаш при него и започва да ти говори колко е некомпетентна служителката в офиса, на нея обяснява същото за теб самия. Колектива обаче е малък и все пак не всички са лумпени
ПРИВИЛЕГИИ: Ъ? Т`ва к`во е? А може би крантите внесени от Корея, които се водят привилегия служебен автомобил - не се качвайте в тези морги аз лично съм катастрофирал два пъти с такава поради неизправност на автомобила (единия път ..... ме изпрати посред зима до Бургас и т.к. тръгнах посред нощ изобщо не забелязах, че гумите на колата са като цвички).
ФИРМЕНА СИГУРНОСТ: странно понятие във фирма, в която работодателя ти се "опитва да те убие" (вж Привилегии), клиентите са готови да те разстрелят защото за измамени (вж Уважение) и чакаш я данъчните я полицията да дойде на някакво разследване
РАБОТА/СВОБОДНО ВРЕМЕ: във фирмата се работи 6 дни в седмицата (никой не знае защо) "командировките" започват в непознати за обикновения труженик часове и завършват след 35-40 часа шофиране из цялата страна без никаква почивка. Не ви се полага хотел, храна и т.н. по време на тези луди обиколки из страната. В много случаи за една командировка служителят пропътува над 1000-1200 км без почивка и без сън.
ПОТЕНЦИАЛ ЗА РАЗВИТИЕ: фирмата е п. за пари - свързана е с някаква м. група - простичкия извод не е възможно нищо да не правиш и да не продаваш и непрекъснато да изкопаваш пари за това онова. Възможностите за развитие се свеждат до това: колко голяма присъда може да си издействате работейки за ИнвестМоторс ООД
МЕСТОПОЛОЖЕНИЕ: Варна. Въпреки очарованието на този град основният "търговски отдел" на фирмата се помещава във вонящо офисче в коридора на Двореца на културата и спорта и гордо се зове "шоу рум". Отопление през зимата няма през лятото не се диша. Скотски условия
КОЛЕГИ: тези с които работих отдавна ги няма - все пак не пълни идиоти и се изнесохме всички. Има обаче една змия М. В. (к...е на 20-тина години, което д.... на С. за да го държи при себе си) това е най отвратителното, лъжливо и подмолно същество, което съм срещал. Комбинацията С. - В. наистина не се издържа
РАБОТНА СРЕДА: това е най-отвратителното място за работа. Няколко факта: доставките на всички продадени автомобили или не се извършват изобщо (познайте за какво са делата за измама) или стават с огромно закъснение. При Мицубиши доставките се бавят с по 4-6 месеца но все пак ги има, при Сонатите доставките бяха всичко на всичко 2 останалите са измама, а автобусите Ютонг просто не съществуват - фирмата няма договор с китайския производител. Има само един внесен автобус и той ще си остане единственият.
ЗАКЛЮЧЕНИЕ:
- ако искате кариера във Варненския затвор
- ако искате да ви пребият недоволни таксиджии с недоставени Сонати
- ако искате м. да си упражнява десния прав върху физиономията ви заради закъсняващото Паджеро
- ако мразите работодателя ви да се отнася към вас като с човек
- ако обичате риска от катастрофа поради неизправност в автомобила ви след 20 часа шофиране
- ако обожавате да мръзнете зиме и да се обливате в пот лятото в кутия от шперплат вместо офис
- ако обожавате да си съчинявате измислици за поредния пропуснат срок за доставка на автомобила на клиента ви
- ако изпададе във възторг от жалби и заплахи от клиенти поради липса на части за автомобилите "в гаранция"
- ако обичате да ви пренебрегват заради една малка с..... независимо от усилията, които полагате за фирмата
- ако мразите за се прибирате в къщи изобщо или поне по 12 часа на ден вкл и събота
Тогава ИнвестМоторс е точно за Вас. ПОДАЙТЕ СИ ДОКУМЕНТИТЕ НЕЗАБАВНО - С. ЩЕ ВИ ИЗЛЪЖЕ ... пардон ПРИЕМЕ С УДОВОЛСТВИЕ

Да добавя само още нещо, снощи реших да мина покрай "шоурума" на фирмата и каква изненада само - седят си същите автомобили от лятото, това са близо 4 месеца, явно вървят продажбите. Да не говорим, че още има обяви в jobs.bg. Хахаха, смешна работа