Делтател Клон София/ Deltatel Sofia Branch /img/frontend/nomap.png"

Делтател Клон София/ Deltatel Sofia Branch

М да не е кой знае колко добре в ДЕЛТАТЕЛ но е за предпочитане пред повечето работни места които има в България вярно е казал бившия колега за мениджъра на фирмата че отначало сладки приказки а после се оказва, че не е точно така. Вярно е също, че ние сме с най ниските заплати в бранша... Но не е карайно зле ако пътуваш достатъчно спокойно можеш месечно да вземаш към 2000 лева и горница е напоследък никак не е така но да се надяваме че скоро и това ще отмине :)

Миналата година пролетта бях на интервю при тях за постъпване. Четири часа тестове на английски, то не беше юникс, то не беше джи ес ем -протоколи, тест за интелигентност, общ тест с 260 въпроса, нам кво си, накрая едва не заспах. И накрая стандартно събеседване от типа : Умеете ли да работите в тим?, Кажете три лоши и три добри ваши страни, ами как се виждате в нашата фирма след 5 години?

То сякаш космонавти за първата мисия на марс избираха!

Общо взето не беше зле за малкото време което работих. Обаче за работата която се върши заплащането не е достатъчно. Да не говорим че си е малко бачкаторска работа - правиш едно и също и малко затъпяваш, което беше главната причина да се махна. Другото неприятно е че днеска си тук , утре може и в Африка да са те пратили без да те питат искаш или не искаш. Общо взето не е работа за семеен човек с деца.
Шефа К.М. си е типичен мениджър , при постъпване обещава какво ли не , после се оказва че не може да ти вдигне заплатата поради нензнамсикакво и гледа да те прецака при напускането. Това няма много общо с факта че е румънец. Румънците с които работихме по поля и гори си бяха много точни пичове.

Здрасти

искам да те питам за фирмата до къде ти стига региона и дали имаш много командировки с преспиване в други градове.

Клон на румънска фирма Делтател. Подизпълнител на Алкател Лусент ( от които купуват Мтел и Вивател ).
Общо взето не дават пари на каквато заплата започнеш това е( поне така съм чувал от другите колеги ). Хубавото е командировъчните - 62 лв на ден, но пък с тея пари се оправяш за спане и храна ако си в друг град. Ако искаш спи в колата.
Уважение от румънец - никога! Повечето са със супер самочувствие без покритие. Няма офиси или си във вас или на път и работиш в някои град в БГ. Привилегии май няма :). Заплата малко на 1000 бруто отделно каквото може да се спести от командировъчни.