Делтател Клон София/ Deltatel Sofia Branch /img/frontend/nomap.png"

Делтател Клон София/ Deltatel Sofia Branch

И каква стана тя ? Интересно ми е да чуя мнението на останалите във фирмата, и преди всичко на т. нар "румъноговорящият", както той сам се е нарекъл.

Здравейте
Интересно ми е да разбера нещо относно организацията на работата в тази фирма. Разбирам, че доста се пътува. А какво се прави, когато не се пътува - седите си в офиса ли? И плаща ли се, когато реално не си ангажиран с полезна дейност?
Бихте ли казали, къде е офисът и има ли там обявени (евентуални )  работни места?

Nadia виж всички мнения и най вече първото преди да задаваш  въпроси.
Те нас карат да напускаме, ти работа.

бихте ли споделили долу-горе размера на заплатата, както и има ли свободни работни места и в кой сайт се обявяват.

Здравейте Колеги,
Ето ме и мен, Рунъноговорящия. Как не съм го видял този сайт досега!?
Да започнем с това: ами, учете езици бе, момчета. В 21-ви век да ми кажете, че не можете да намерите начин да научите език!?!? А кой от вас рецитира гладко Шекспир на английски, че аз не се сещам нещо!? Кой категорично има МНОГО по-добър анлийски от моя!?!?
Нека да обясня. Всеки служител на фирмата си докарва поне по 1000 лв на месец без усилия. Има и такива, които си ги докарват без да са изработили и 1 (един) работен ден в месеца. Да, правилно разбрахте - стоиш си в къщи и получаваш 1000 лв. И от тях има хора, с чиито компетенции не се гордея. Защото в тази компания не са нужни хора, които знаят как да си преинсталират уиндоуса, а мъжки момчета, инсталатори, инженери и, най-важното, хора, които проявяват толерантност и уважение именно към факта, че им се плаща дори когато се почесват до съпругите си.
А Sisi, Misi, Ceci, Kleci и прочие служители на мобилните оператори... Пичове, знам, боли. Боли, но съм ви предупреждавал, че там, за където сме тръгнали, няма локални групи, поддържащи съоръженията на фирмата - всичко е на outsoursing. Знаем се колко можем и колко бачкаме. Вие може да не ни давате много работа в момента(макр че вие сте последната дупка на този дюдук), но ние.... ние ви чакаме. Учете румънски.
ПП: Партито беше страхотно. Организаторите(шефът не беше един от тях. Дори не знаеше къде е купоът) не са виновни, че ресторантът беше български и ни пробутаха кофти храна. Но пък беше разрешено всеки да си поръчва к'вото му душа сака. По-смотаните верно се изнизаха в 11:00, но останалите продължихме с дискотека и караоке (а, чакай, там всеки си плащаше сам. Затова не бяхме всички).
Криво ми е, че не мога да приветствам с WELCOME нови мъжки момчета в компанията (такива са времената), но...(хайде да съм по-light) има хора за които ще ми е все едно дали са ми колеги или не!

още в началото,като се появиха бях на интервю,както казва колегата от преден пост ,4 часа някви тестове-за интелигентност, технически познания, даже и unix(не разбрах само къде се използваше) и кво ли още не.бях одобрен,обадиха ми се ,но не бях в България и казах да ме изчакат 10 дни.казаха ок и като се върнах беше късно. изобщо не съжелявам, че не ме взеха,оказаха се смешници, даже не знам дали още съществуват в България

Някой знае ли колко време ще ни режат от заплатите?
Не мога да ям и да плащам кредита. Да се махаме ли?

Хаха е кой е тоя, който говори румънски? Доколкото знам има само един такъв. Не знам за румънците, ама българите хич не го обичат, даже му се смеят на простотията.
А и в нашата фирма не го харесваме, но и като гледам скоро няма да сме им клиенти.

Като постъпваш - свалят ти звезди от небето. Реалността е мааалко по - различна. За мениджъра ти си просто един тъп бачкатор, който трябва да бъде изцеден до максимум. И си като роб, никакво уважение.
За разлика от това филд колегите от Румъния си бяха читави пичове.
Само дето на нас ни плащаха в България командировъчни като за българи, а в Румъния като за румънци. А Румънските колеги взимаха хубава сумичка в евро за всеки ден в България
Като тръгнах да напускам - позоваване на договора за плащане на неустойки и прочее. Аи просто им заведох адвоката си и румънеца клекна много бързо.
Абе прецакване си е, ако се замисляте дали да не кандидаствате там : май по - добре не го правете. Освен ако не знаете румънски де, някои румънско говорещи българи са толерирани там.

да бе да 2 000 000 ....кога ги видя?