АутоПлюс /img/frontend/nomap.png"

Бях в администрацията на Ауто Плюс ООД - после стана Елит Авто. Изгониха ме от работа, защото отсъствах и детето ми много боледуваше. Имам много добро мнение за Ауто Плюс и колектива му. Не се шегувам - успели са да изберат много свестни хора - умни, амбициозни, делови и експедитивни. Сега самата аз съм работодател и виждам колко е трудно да си намериш човек, който да работи с желание и колко трябва и ти самият да направиш, за да го задържиш този човек. Те бяха успели и да ги намерят, и да ги задържат. От всички фирми, в които съм влизала /бизнесът ни е такъв сега, че непрекъснато се опознаваме с предприятия/, те са на първо място по липса на страх от шефовете, уважение към служителите и липса на текучество. Ако смятате да работите и да не давате всичко от себе си, нямате място там. Просто при мен се стекоха така нещата, че собственият ми бизнес потръгна по-добре и нямаше смисъл да продължаваме, но персоналът е млад и добре ръководен, особено от ръководителите отдели и административния директор Ваня /не знам дали още работи там./ Желая им все така да продължават - дори не знам дали знаят колко са им свестни хората /поне тези в централата в София/, а това е много трудно за постигане. Придобитите там знания ги ползвам и до днес. Съжалявам, ако съм ги разочаровала с нещо по време на общата ни работа. Заплашането е горе-долу добре и поне по мое мнение има възможност за развитие, ако човек се старае. Успех!

авто свят са мошенници не уважават персунала и когато доиде време за корекция за заплатата те гонят и си измислят причини ,нете осигорявят на реалните пари бачкаш секи ден плачат за даначна ревизия касовия апарат никога несе използва или рядко ако има възможност те прецакват ако стане гаф те глобят за нешта които неси виновен прецакжат някои клиенти като си измислят цени 10 пъти по високи от реалните и продават много скъпо съштите булкуци дето ги има с близкия магазин,жземат го от тях и ти го продават по скъпо на теб

Въобще не ценят старите си кадри. Само спускат парашутисти без образование с големи заплати и източват компанията с разни схемички и никой не може да се обади

шефовете нямат образование за длъжностите които заемат а има продаваяи с више на който не се дава фронт за развитие.