Дайс Софтуер ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Дайс Софтуер ЕООД

Всичко е на ниво! Фирмата се развива и се търсят сериозни хора на които им се работи! Не са нужни някакви велики знания, а да се покаже че имате желание да се научите и да си заслужите заплатата. Възнаграждението е според това как се развиваш! Всичко се заплаща, извънреден труд, работа в почивни и празнични дни. Няма скрито покрито! Осигуровки на това което вземаш! Коледен бонус, според това какво си показал през годината!

Бях кандидатсвал там за работа преди 5-6 месеца. Задачките им си бяха стабилни. За второто интервю имах здравословен проблем, мозъка ми се беше разтекъл и не успях да си реша задачата - бая се изложих. Въпреки това ми направиха оферта, но по-малко пари от желаното. Точно преди тяхната оферта обаче приех друга оферта от сегашната си компания.

Като цяло ако съдя по задачите работят със сравнително нови технологии и държат ниво, но не мога да кажа повече. Направи ми впечатление обаче, че от компанията се интересуваха само от техническите ми умения и сякаш не се интересуваха що за човек съм.

Може ли малко актуална информация за работа като тестер и анализатор?
Благодаря

Искам да кандидаствам за работа в тази компания, знаете ли какво е състоянието и в момента, има ли нови проекти, какво е натоварването и заплащането, заслужава ли си човек да кандидатства?

Как се нещата сега? от 2009 няма мнения..чувам,че май се разрастват

Работната среда е чудесна, колегите също. Заплащнето е според заслугите. Има голямо поле за развитие, инвестира се в знания и се работи с визия.

Заплащането е около средното за отрасъла, но работата е доста, понеже често се получават противоречиви указания от шефа и всяка задача отнема поне два пъти по-дълго от необходимото за извършването и време. Отношението на шефа е крайно безхаберно, което разваля иначе добрата атмосфера в екипа.

Най-важно за мен е отношението на шефа към целия екип. Разбира си от работата и дава възможност за изява на всеки един от нас. Идеити, които давам много често се възприемат и подтикват появата на нови предложения. Всеки един се оценява въз основа на това по какъв начин си върши работата и какъв принос има. Има бонусна политика. Работната среда е позитивна и екипа е сплотен. Офисът на фирмата е разположен в центъра на София, на доста комуникативно място.