ДЕА ООД /img/frontend/nomap.png"

6те ви смакна от пазара ако 6те и само с реклами да е.вие не ставате за ни6то,му6енници и измамници сте.пове4е няма да мамите хората.и пак 6те завали сняг???

Връщам се от интервю за складов работник. Две неща ми направиха впечатление.
1. Много работа имат. Малко пари дават (265 лв. чисто). И глоби слагат.
2. Неприятно интервю с постояни провокативни въпроси от рода "аз съм умен, ти не си".

Здравейте,бях поканена на интервю за обявена длъжност.На самото събеседване стана ясно,че длъжността по-опростена или с две думи касиер.Изрично подчертава,че в обявата няе беше изискано да имаш предишен опит на такава позиция.Бяха се взели много на сериозно-в стаята на Управителя човешки ресурси и 3-4 кандидати за работа,които попълвахме някакви безумни въпросници и про и кро  и т.н.След това в една стая с две момии управителя,а забравих да кажа и трз-то(само портиера го нямаше) искаха от мен да попълня на уорд молба за започване на работа.На компа нямаше фонетика ,а аз им казах,че на кирилица ще ми отнеме малко време за да я напиша-и не писах.След това ми зададоха въпроса-''Къде в Шумен живеете?''(едва ли има значение)и ми дадоха пари,които трябваше да броя.
На другия ден ми се обадиха и ми казха ,че са се спрели на друг кандидат.На по-абсурдно интервю не съм ходила,а съм чувала,че на интеряю за шофьори са ги питали коя е последната книга която са прочели и да я разкажат в резщме....ХИ ХИ ХИ

Аз бях доволен.Като напуснах ми изплатиха всичко.Малко сякаш ми е трудно на новата работа.В ДЕА бях по-добре.

Здравейте. Искам да ви кажа няколко думи за ДЕА ООД, занимаваща се с търговия и пакетиране на замразени зеленчуци.
Хора, не правете огромната грешка да започвате работа там. Излишно е да споменавам, че ти се казва една заплата, а в действителност вземаш на половината, и ти я дават чак след два месеца. Работното време е доста разтегливо във времето понятие...Може да стоиш и до сред нощ. Собствениците на фирмата имат неприятният навик да подслушват, слухтят и да всяват интриги след персонала, а после се правят на невинни. За работната атмосфера във фирмата мога да кажа само, че е отвратителна- няколко злобни хора, с голямо мнение за себе си, но без покритие тормозят останалите работещи, като грешен дявол.Единственото хубаво, което мога да кажа за фирмата е, че обичат да се ориентират към млади хора, току що излезли от университета. Но не се заблуждавайте, че са добрите самаряни...Възползват се от това, че младежите са без стаж и искат да им се работи за по 200 - 250 лева 6 дена в седмицата и да си непрестанно на стенд-бай.Първият месец аз работих за 50 лева. Учила съм се била. В заключение мога да кажа само: Ако напускате или ви уволнят, не очаквайте заплатите ви да бъдат изплатени.