Сентера Пластикс ЕООД / Сентера Тракия ООД / Сентера контролс /img/frontend/nomap.png"

Сентера Пластикс ЕООД / Сентера Тракия ООД / Сентера контролс

Винаги ще се намерят хора, които да мрънкат и да се оплакват от всичко. Коректен работодател от гледна точка на плащане,ваучери, уикенда се почива, не се работи извънредно, а условията също са по-добри.

Много интриги, селяния и простотия в тази фирма. Ако сте от интелигентните хора, просто мястото ви не е там

Откакто Трифон Костов е управител, фирмата не върви на добре. Много хора напуснаха,

Кофти

За разбиращите,да видят оценките ми по-долу,за лаиците успех!

Ниски заплати, некоректно отношение към работниците. Принуждават да се подписват молби за напускане по взаимно съгласие. Мениджмънтът е под всякакво ниво - псевдо специалисти. Всичко ляга нвърху гърба на работниците.

Работил съм в тази фирма  . Почвам по отношение на заплащането крайно мизерно като максималната заплата беше 420лев. чисти но тая заплата е взимат отговорниците на групи които са женени за фирмата а останалите около 300лв -370лв срамота че е западна фирма и то по точно Белгийска работи се в среда много вредна за човек понеже аспирация няма а изпаренията от припоя са много вредни . по отношение на колегите, в такъв змиярник не бях работил началството и то не пада подолу - гола вода некомпетентни хора решили да правят кариера а по отношение на работното време това може би е единствения + за тази фирма . Всички кадърни хора коите се излагаха да започнат работа в тая фирма не искараха повече от 6-10 месеца и се махат . А за мен единствено сажалявам че работих 3год преди да направя тази стъпка и тези години са чисто изгубено време.

ниско заплащане и лоши битови условия

значи един приятел работи в фирмата и ми е разказвал всичко фирмата е супер.заплащането и то.както в една всяка фирма в пловдив ако мога така да кажа

Какво да ви кажа.Работих там преди две години в Сентера тракия оод.Заплащането беше ужасно ниско 320 чисти.Говоря за 2008год.Работната обстановка е да не кажа мизерна.Колегите са интриганти и лицемери.Шефа става, ама не трябва да му се вързваш.Там е за хора които трупат стаж за пенсия иначе ако си един мъж ти по никакъв начин не може да осигуриш добро препитание за семейството си.Работата е натоварена.Няма никаква възможност за развитие.Единственият плюс е че на три месеца дават бонус-премия от 50-150 лева като в повечето случеи е 80лв.И това ако е бонус.Щяха да им местят базата в близост до с.Войводиново.Сега вече не знам как е ,но не вярвам да се е променило.