ДЗОБЕЛЕ БЪЛГАРИЯ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ДЗОБЕЛЕ БЪЛГАРИЯ ЕООД

Какво да ви кажа за фирмата, Фирма в която никой не е на мястото си . Само чистачките може би. Нито работничките нито техниците нито мениджърите. Пълни лаици за постовете които заемат. Ако ви се късат нерви заповядайте.

Някой можели да ми каже нещо за позицията MANUFACTURING ENGINEERING MANAGER.Защо си търсят пак ако не се лъжа преди година пак си търсиха човек за същата позиция.

Изказвам мнение, отностно работата в Дзобеле България, която е пълен хаос.
Няма никаква подредба на работата както в администрацията така също и в производството. Ако имате яки нерви - пробвайте се.
Работниците са под постоянен стрес, кога ще бъдат съкратени, също така и заплащането е ниско за райна.

Интересувам се от стажовете, които се провеждат в "Дзобеле" ЕООД. Някой може ли да ме снабди с малко повече информация - времетраене на стажа, условия на труд, заплащане и всякаква подобна информация. Благодаря Ви предварително!

Доскоро работех в Дзобеле България в администрацията. Мога да кажа че колегите са страхотни. Никога не съм работила с колеги като тях - всеки се опитва да ти помогне както може. Много искрени хора с чувство за хумор. Направо са супер. Но за сметка на това работата е пълен хаос. Някак си изкуствено се създава напрежение. За мен лично няма да ви разправям в подробности какво ме доведе до решението ми да напусна - накратко никога не съм се разделяла по този начин с работодател - то не бяха обиди и подобни от този сорт. Мисля че съм направила добър избор, а на тези които искат да кандидатстват ще Ви кажа че Ви трябват железни нерви - напражението не е малко.

1 точка

Проблемът, към, който искам да обърна вниманието ви е нерегламентираното оставане на работа в Дзобеле
след края на законоустановеното работно време , както и практиката да се насърчава и толерира от мениджърите присъствието на работа и в събота!

Тези неща, съчетани с лицемерната официална позиция на Дзобеле България, а имено, че не се насърчава и заплаща положения извънреден труд заради световната финансова криза, както и че е добре той да бъде ограничен,са нарушение на трудовото законодателство в България по доста точки.

Хаосът е пълен, но за сметка на това трябва да имате нерви за късане,
както и да си предвидите и време за придвижване до Селото.

Заплатите са под всякаква критика.На същото мнение съм и за уважението между колегите.Няма никакви привилегии.Не се дава на работниците това което им се полага,като вредни и като категория на труд.Има половин час за почивка,но се взимат по 15 минути за събрания и остават 15 минути които не стигат за нищо.Има някаква възможност за развитие,но не е кой знае каква.Местоположението е отлично,колегите са от малцинството и не може да комуникираш с тях достатъчно добре и не може да се научи нещо полезно от тях защото половината от тях нямат достатъчно образование.Надявам се всичко това да е от полза на самата фирма за да се работи спокойно,заплатите да са добри и всички работници да ползват привилегиите на фирмата.

трябва да се подобрът условията вътре в цеха да има по добри условия на работниците не да закусват вън на студа .защото столовата която е с 20 места дапобире 80работника насмяна.

И аз бях на интервю и то дори две и какво се случва:
Отивам при тях на место хората ме одобряват и казват че ще се обадят.
Звънят след две седмици отивам на второ интервю и там се указва че на първото трябвало да ми покажат машините и нямало сега какво да говорим и искат пак да ходя а за заплата нищо неказват направо съм потресен от отношението им даже служителката от човешки ресурси стана от неудобност и си тръгна

Бях на интервю за ръководна длъжност.
Проведе се в хотел в гр. Пловдив.
Интервюиращите, Италианец и Българка от отдел човешки ресурси, закъсняха с повече от час.
На интервюто бях разпитван все едно съм извършил престъпление.
На госпожата на спря да и звъни телефона, дори веднъж проведе разговор, така както бяхме на масата.
След това въобще не се обадиха.
Съжалявам, че не напуснах по средата на интервюто.
Изключително непрофесионално отношение и липса на уважение.