ДЗОБЕЛЕ БЪЛГАРИЯ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ДЗОБЕЛЕ БЪЛГАРИЯ ЕООД

Може ли някой да каже каква е атмосферата на работа - има ли стрес, заплахи, обиди? В момента работя на такова място и не търся пак същото. Не говоря за много работа- много работа не ми пречи, в момента също работя извънредно и никой не ми го плаща. Какво е заплащането средно в администрацията или по-точно в логистиката? Взимат ли се 1000лв? Много ще съм благодарна, ако някой сподели.

Здравейте, може ли някой да пише за какво заплащане говорим? Другото горе-долу ми стана ясно. Благодаря ви предварително!

Понеже се изписаха много неща, и  аз  да  кажа  нещо. Може пък  някой  да  ме чуе. Работя от  1год. и  2 месеца. Вярно  е  че  има  напрежение, вярно  е  че има  и  неуредици. Но  има и  много  работа. Фирмата е  млада, октомври 08 беше  официалното  откриване. Още не  е  и  изминала  година. Има  много  динамика и  лично  на  мен всеки  ден  ми  е  интересно.  За  тази  година  се  случиха  толкова  много  неща. Когато постъпих  имаше  6 линии, а  сега  са  20. Продължаваме  да  развиваме производството  . В  началото  бяха  по 30-40  човека на смяна, сега  са два  пъти  по  вече.Лично  аз  съм  доволна  от  работата  си, пък  за  друго - питайте.

Какво да ви кажа за фирмата, Фирма в която никой не е на мястото си . Само чистачките може би. Нито работничките нито техниците нито мениджърите. Пълни лаици за постовете които заемат. Ако ви се късат нерви заповядайте.

Някой можели да ми каже нещо за позицията MANUFACTURING ENGINEERING MANAGER.Защо си търсят пак ако не се лъжа преди година пак си търсиха човек за същата позиция.

Изказвам мнение, отностно работата в Дзобеле България, която е пълен хаос.
Няма никаква подредба на работата както в администрацията така също и в производството. Ако имате яки нерви - пробвайте се.
Работниците са под постоянен стрес, кога ще бъдат съкратени, също така и заплащането е ниско за райна.

Интересувам се от стажовете, които се провеждат в "Дзобеле" ЕООД. Някой може ли да ме снабди с малко повече информация - времетраене на стажа, условия на труд, заплащане и всякаква подобна информация. Благодаря Ви предварително!

Доскоро работех в Дзобеле България в администрацията. Мога да кажа че колегите са страхотни. Никога не съм работила с колеги като тях - всеки се опитва да ти помогне както може. Много искрени хора с чувство за хумор. Направо са супер. Но за сметка на това работата е пълен хаос. Някак си изкуствено се създава напрежение. За мен лично няма да ви разправям в подробности какво ме доведе до решението ми да напусна - накратко никога не съм се разделяла по този начин с работодател - то не бяха обиди и подобни от този сорт. Мисля че съм направила добър избор, а на тези които искат да кандидатстват ще Ви кажа че Ви трябват железни нерви - напражението не е малко.

1 точка

Проблемът, към, който искам да обърна вниманието ви е нерегламентираното оставане на работа в Дзобеле
след края на законоустановеното работно време , както и практиката да се насърчава и толерира от мениджърите присъствието на работа и в събота!

Тези неща, съчетани с лицемерната официална позиция на Дзобеле България, а имено, че не се насърчава и заплаща положения извънреден труд заради световната финансова криза, както и че е добре той да бъде ограничен,са нарушение на трудовото законодателство в България по доста точки.

Хаосът е пълен, но за сметка на това трябва да имате нерви за късане,
както и да си предвидите и време за придвижване до Селото.

Заплатите са под всякаква критика.На същото мнение съм и за уважението между колегите.Няма никакви привилегии.Не се дава на работниците това което им се полага,като вредни и като категория на труд.Има половин час за почивка,но се взимат по 15 минути за събрания и остават 15 минути които не стигат за нищо.Има някаква възможност за развитие,но не е кой знае каква.Местоположението е отлично,колегите са от малцинството и не може да комуникираш с тях достатъчно добре и не може да се научи нещо полезно от тях защото половината от тях нямат достатъчно образование.Надявам се всичко това да е от полза на самата фирма за да се работи спокойно,заплатите да са добри и всички работници да ползват привилегиите на фирмата.