ДЗОБЕЛЕ БЪЛГАРИЯ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ДЗОБЕЛЕ БЪЛГАРИЯ ЕООД

Здравейте!Случайно попаднах на сайта и реших да дам и своето мнение!Работя във въпросната фирма от 1г6м-в едното производство RB цари относително добра атмосфера.Вярно е,че парите са малко и на никого не стигат,но има някаква колегиалност,докато в другото произвоство P&G е някакъв ад,благодарение на двете началнички-Павлина и Виолета,които са се самозабравили до такава степен,че третират работниците като някакви животни.Ако кажеш мнение-веднага си уволнен,ако си мълчиш-мачкат те.Лошото е,че сякаш техните началници не виждат това и позволяват това своеволие да продължава вече близо 3 години.Работниците са съгласни да ги изгонят от работа,но да не попадат в техните ръчички.

Здравейте, имаха обява за асистент човешки ресурси. Две седмици стоя, всъщност вчера е изтекла.
Кандидатствала съм, като всичко, което са написали като отговорности съм го правила и в момента го правя. До сега обаче не съм получила покана за интервю.
Дали някой има наблюдение как е работата специално за този отдел. Заплатата не е от такава голяма важност. По-скоро ме интересува естество на работа и работна атмосфера, както и останалите условия във фирмата - почивни дни, социални пакети, коректност и т.н.

Работя почти от самото начало.На интервюто за работа такава реклама направиха,че си казах –най-накрая я намерих.Всичко беше идеално (работа,заплата,екип и условия).Имаше премий и много добро заплащане на извънредния труд.Работата беше интересна и спокойна докато не решиха че трябва да се премине на смени.В първите шест месеца беше доста динамична и на моменти изнервяща с една дума ХАОС и нормално все пак докато заработят всички машини и се обучат новите екипи.Следващите шест месеца производителността и задълженията се увеличиха двойно.Когато всички очакваха стимулиращо увеличение след една година, във фирмата , смениха се шефовете.Излязаха с оправдание че заплатите са замразени докато новият не навлезе в работата.Почти година след това новия директор все още е неориентиран.Оставил си е работата в ръцете на “отдел ЧОВЕШКИ РЕСУРСИ” и нещата отидoха на зле.Гледат по всякакъв начин да замажaт очите на работниците,освен да оправят заплатите. Създава се изкуствено напрежение в отделите.Започна голямо текучество на хора..
В момента :
Работата – линийте са се увеличили почти 4-ри пъти също отговорностите и задълженията.
Заплащането - не е мраднало повече от 2 години.
Екипа - постоянно се работи с по-малко и нови хора.
Условия – Единственото хубаво нещо което се направи (след 2 год.) е стола за хранене.
Премина се и на доста объркан график на смените.От година за извънредния труд ти дават компенсация ,а премия - “какво беше това”.Вече няма никакъв стимул за работа ,освен да си намериш друга в jobs.bg. На намерилите ЧЕСТИТО!

може ли да получа информация от някой относно обстановката в отдел Доставки и нивото на заплащане там?

Всичко в тази организация не подлежи даже и на критика, до такава степен е неоранизирано всичко , че само 2 мин. прекарани в  наблюдение на работния процес  могат да ви убедят в това.
Който иска да се пробва да поработи малко и сам/а ще се убеди в това.

Пловдив
Медих-хим 14август 2007-/11юни 2008 етикетировач
Дил-тур 24март 2005/ 22август 2006 пълначка
Полиграфия-АД 10август 1999/31юли 1999 книговезка

с какво се занимава тази фирма
кое е управителя в България
каква структура на управление има

Благодаря за вниманието

Може ли някой да каже каква е атмосферата на работа - има ли стрес, заплахи, обиди? В момента работя на такова място и не търся пак същото. Не говоря за много работа- много работа не ми пречи, в момента също работя извънредно и никой не ми го плаща. Какво е заплащането средно в администрацията или по-точно в логистиката? Взимат ли се 1000лв? Много ще съм благодарна, ако някой сподели.

Здравейте, може ли някой да пише за какво заплащане говорим? Другото горе-долу ми стана ясно. Благодаря ви предварително!

Понеже се изписаха много неща, и  аз  да  кажа  нещо. Може пък  някой  да  ме чуе. Работя от  1год. и  2 месеца. Вярно  е  че  има  напрежение, вярно  е  че има  и  неуредици. Но  има и  много  работа. Фирмата е  млада, октомври 08 беше  официалното  откриване. Още не  е  и  изминала  година. Има  много  динамика и  лично  на  мен всеки  ден  ми  е  интересно.  За  тази  година  се  случиха  толкова  много  неща. Когато постъпих  имаше  6 линии, а  сега  са  20. Продължаваме  да  развиваме производството  . В  началото  бяха  по 30-40  човека на смяна, сега  са два  пъти  по  вече.Лично  аз  съм  доволна  от  работата  си, пък  за  друго - питайте.