ДЗОБЕЛЕ БЪЛГАРИЯ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ДЗОБЕЛЕ БЪЛГАРИЯ ЕООД

Въпреки редица отрицателни мнения за Дзобеле България, бях приятно изненадан от стройната организация по назначаване на нови работници, встъпителния инструктаж по ТБ, обучението в движение сред действащите екипи на линиите, социалните придобивки -безплатна храна и служебен транспорт.
Не мога да подмина обаче изключителното внимание и отзивчивост към новопостъпващите работници и специалисти от страна на Кристина от "Човешки ресурси". Кристина е истински HR-специалист със завидна подготовка и отговорност към осигуряването на трудовите ресурси за фирмата.Убеден съм, че нейния принос в дейността на Дзобеле България ще продължава да расте и ще бъде оценен по достойнство от ръководството на фирмата.

Полужението е много зле ,правете си изводите след като хора ,които са от създаването на фирмата напускат. Фирмата е пълна с цигани ,повечето мързеливи и неграмотни има даже глухонеми обикновенно като дойде бял човек изкарва до една седмица има случаи в които даже си тръгват с такси посредата на работния ден. Организацията е под всякаква критика, мениджърите не знаят къде се намират постоянно крещят за всичко са виновни работниците , постоянно се местят хора от едно място на друго място, работния график се сменя всеки ден не знаеш каква смяна ще си на другия ден понякога, всяка събота се работи, не се плаща вместо това те пускат да почиваш ,когато намалее работата. Специалирания персол е недостатъчен и ги разчекват понякога на по 3-4 места обикалят завода като гламави и изписват по една тетрадка документи. Отношението е ужасно- искаш отпуск не може, искаш нещо друго много искаш. Почивка може след 1 час може след 3 часа един човек ви сменя един по един да почивате точно до секунда иначе става скандал. Като цяло тая фирма няма бъдеще съвсем скоро ще остане без съвестни работници, а е толкова затлачена с мърша, че не се вижда ,кой нормален човек ще дойде и ще остане на работа, правете си сметка, щом абсолютни работохолици ,които са си оставили сърцето в работата и са работили като луди за тая фирма вече се махат

Ходих, преди време на интервю за работа в тая фирма, ама то само да им видиш и чуеш ейч ар- ката и ти стига/ нещо не е у ред тая жена/.
За тия условия и на кър-а на Стряма, трябва да си търсят някъде от внос работници.

Ако искате да работите в екип или да отговаряте за такъв от масово неграмотни роми това е вашето работно място, не се притеснявайте от своите качества ,служителите са набират на килограм, а уменията ви нямат нищо с общо със размера на увеличениета на заплатата и други бонуси, трябва само да умеете да се подмазвате и да казвате "да" на всичко, включително да ви размятат от производство в производство и да карата по 2-3 седмици една и съща смяна ,постоянна работа в събота ,която не се заплаща вместо това ви пускат да почивате ,когато им е удобно на тях

Здравейте !
От два месеца съм служител на Дзобеле и впечатленията ми до момента са много добри .Фирмата е на високо ниво! Работи се в динамична,но приятна обстановка.Ръководителите на предприятието са млади и много способни хора !
Всеки,който се чуди дали си заслужава работата в Дзобеле-отговорът е ДА!

Някой да сподели защо избяга италианеца?
Или бройките за клатене вече свършиха в селото и той се премести в друго село да тори.

Може ли да ми кацете какви пари зимат операторите на машини с цпу ? Мерси

НА ВНИМАНИЕТО НА ВСИЧКИ КОЙТО ТЕПЪРВА ЩЕ КАНДИДАТСТВАТ ЗА РАБОТА  В ЗОБЕЛЕ.Фирмата е коректна,заплащането е според длъжноста,валчери за храна,бонуси за изпълнение на пройзводствения план и присъствие на всеки 4 месеца.Работно облекло,транспорт от фирмата.Възможност за израстване се дава на всеки който проявява интерес.От вас се иска да бъдете дисциплинирани,коректни и честни.УСПЕХ НА ВСИЧКИ

Нямам думи ...Няма ли кой да каже на тези хора от ръководен план че не са за тази работа.Да се подиграват с хората срамота.Ако някой въобще чете тези изказвания.нямам думи.............

Ако цените здравето си, не ходете там. Заплащането не е актуално спрямо условията на труд и три-сменния режим на работа, няма условия в съблекалните, не за всеки има шкафчета. За организацията няма да коментирам. В подобно предприятие, трябва да се изплащат вредни, да се полага антиотрова(кисело мляко или газирана вода), да се полагат 2 комлекта работни дрехи.... Общо взето условията на работа и заплащането не са актуални, Ако сте от района(близките села), може и да Ви устройва, но при положение, че имате друг избор и да се нахендрите там, не е нормално.

Успех на всички!