тримтекс/експрес кафе /img/frontend/nomap.png"

тримтекс/експрес кафе

1 точка от 3 мнения

Taka...doide i moq red da dam mnenieto si za tazi "firma",rabotih izvesno vreme tam...ne mnogo ,no dostatu4no ,za da razbera za kakvo stava re4!Ponesoh mnogo obidi,mnogo zaplahi!Nagledah se na vsqkakvi selqnii6tini-kato zapo4nem ot klientite ,ta stignem do taka nare4enite "upraviteli"-da v kavi4ki sa za6toto te ne sa upraviteli ,te se mislqt za takiva i se izqvqvat kato takiva,no spored men osnovnoto za koeto sa tam e da gi pita6 dali moje da hodi6 do toaletnata,dali moje6 da pu6i6 i o6te edno tqhno mnogo vajno zanimanie e da sledqt nqkoi da ne otkradne ne6to ili po to4no da go nabedqt 4e e otkradnal ne6to,a vsa6tnost nqkoi upravitel da si e hapnal i piinal za negova smetka,no da ostavim tova na strana sega hora sme trqbva da si podavame raka v trudni momenti!!!Sa6to taka kogato trqbva da te osvobodqt za ne6to ti kazvat 4e si propuskal kafeta...e hora moje li takova ne6to sega ...tozi film s kafetata se iztarka izmislete ne6to drugo vqrno e 4e ne vi se otdava da mislite razbiram vi mnogo po lesno e da sa4inqvate kluoki za personala si koi kak se e oblqkul,koi s koi hodil,spal...ne izbivaite kopleksi...molq vi!Ta stignahe do zapla6tane...e kakvo da vi kaja ako raboti6 kato jivotno...denna ,no6tna s povtorenie i po4iva6 1-2 dena da 6te vzeme6 hubavi pari,NO ne trqbva da se podcenqva fakta, 4e kolkoto pove4e raboti6 ,tolkova pove4e reviizii pla6ta6,tolkova pove4e globi otnasq6 ,4e ti se hodi do toaletnata ,4e si sednal,4e si se podprql,4e na upravitelkata muja i q e bil,4e na upravitelq jena mu ne mu e pusnala...sega tova spored men sa osnovatelni pri4i....Uvajenie....e tazi duma koi q izmislil...az dokato raboteh tam ne znaeh kakvo e tq,bqh sviknal da se darjat s men kato s utrepka...Privilegii e i tova go nqma....Firmena sigurnost-nuleva,nz za6to v tazi firma se tulerira postoqnnoto teku4estvo,vqrno e 4e novite slujiteli sa na po niska stavka ,a i taka 6te imat 6ans po starite slujiteli koito ve4e sa sviknali i ne im pravi vpe4atlenie otno6enieto sprqmo tqh da budat globqvani....Suotno6enie rabota/svobodno vreme-nikakvo...Potencial za razvitie...nqma takova ne6to zapo4va6 kato barman i te gonqt kato takuv i pove4e ne moje da se izdigne6 za6toto sledva6tite po visoki dlajnosti sa zaeti do jivot,vse pak i az ne bih otkazal rabota ,koqto se satoi v tova da se zaqjdam s pod4inenite mi i da se 4uda kak moga da globq ili izgonq nqkoi...Mestopolojenie 6to goda dobro...Kolegi-licemeri malko sa svesnite za6toto te ne se podmazvat i sled mesec dva si zaminavat...Rabotna sreda...gore dolu stava kato se izkluo4i rabotata s napulno nerazbrani klienti ,koito i te ne znaqt kakvo iskat i si mislt 4e ti si vra4ka i moje6 da 4ete6 misli i po pogleda 6te im kaje6 kakvo iskat ,a 6tqh da zabrava i 4oveka ,koito se izqvqva kato 6ef..za nego kakvo da kaja da darje6e se dobre s nas nito ni e nagrubil nito obidil,nito sam polu4il nqkukva zakana ,no prosto si go goni maniq za veli4ie....Az sujalqvam 4e si zagubih vremeto da rabotq za tozi ,koito duha ne q preporu4vam tazi rabota na nikoi,za6toto naistina kakto pro4etoh po dolu propada6 kato li4nost

6te zapo4na ot zapla6taneto-dobro e,no predi da udurjat za reviziq(za denq,i suotvetno meseca)i globite za tova 4e nqkoi e re6il da obqdva ili da otide do toaletnata :).za uvajenieto ni6to ne moga da komentiram,za6toto to 4isto i prosto ne su6testvyva.privilegii kolkoto si iskate:imate 6ansa da ob6tyvate s nisko inteligentni xora kato zapo4nem ot ypravitelite na koito im e mnogo zabavno da obsujdat personala i da suzdavat naprejenie,i stignem do klientite,golqma 4ast ot koito ne mogat da si kajat ili ne dai si boje napi6at imeto,kakvo ostava za poru4kata.firmena sigyrnost.ami na edin kolega my izvadixa noj,a edin dryg 6tqxa da go metnat ot 2-iq etaj,dokato ot egida stoqxa na susednata masa i gledaxa.suotno6enie rabota/svobno vreme :D .potencial za razvitie na senki pod o4ite,neadekvatnost i zatupqvane !mestopolojenieto-eto tova e edinstvenoto dobro ne6to v cqlata rabota.kolkoto do kolegite,za po golqmata 4ast ne iskam i da se se6tam 4e sum sre6tala nqkoga,no vse pak ima6e i svestni xora,s koito moje da si kaje6 ne6to,be6e mnogo zabavno,no pove4eto ot tqx ve4e ne rabotqt tam.rabotna sreda-obi4ate li xlebarki?

Това е заведение ,което се намира в помещението на ЦЕНТРАЛНА АВТОГАРА!
Като цяло работата ти се състой в това да правиш по 1000 кафета на ден,да усмиряваш диви селяни,които не могат да четат,да си звероукротител!Имаш трима 'управители",който и те самите не са наясно защо са там и не помнят от къде са тръгнали и какви са били и как са крали -не че сега не го правят,но с тази разлика ,че сега е в по-голями количества,допускат елементарни правописни грешки,коментират служителите си ,а не се виждат какви са те самите,плюят се един друг!А за собственика да не говорим и той горкия не знае какво иска мисли си че не държи заведение за хранене,а ШЕРАТОН!Да дават добри пари,но ако работиш по 15 часа в денонощието и винаги се плащат ревизии по 50-60 лв на месец,а дневната ревизия ти е 10-15 лв-иначе дават добри пари,след като им върнещ 200 лв,а хигиената е №1 скачат и те хапят бълхи клиентите не могат да четат и сочат ,замерат те със сандвичи.Когато тръгнеш да се отчиташ трябва да си слагаш оборота в гащите или в сутиена ,за да не ти го открадне някой!През лятото няма климатик и на вън ако е 40 градуса, вътре е 55 градуса!Добра работа е препоръчвам я на всеки ,който иска да пропадне като личност!