Скални материали АД /img/frontend/nomap.png"

Скални материали АД

Заплащането е унизително ниско към някои служители между 180 и 300лв. Имат проблеми с изплащането на тъй или иначе "големите" заплати от порядъка на 6 месеца. На някои служители не им се сключват навременно ТД или ГД, т.е. работи се незаконно. Служителите са мили и любезни, към тях нямам забележки.

Прекрасна фирма, с огромен икономически потенциал. Слабо ръководство в лицето на един от действащите изпълнителни директори, които управлява фирмата от град Русе. Ако продължава както досега, да не си прави сметката и да харчи чужди фирмени пари за каквото му дойде, но не и за нови инвестиции в машини и човешки потенциал, фирмата или ще фалира или ще си смени собственика. За да не се случи това, по добре другият изпълнителен директор да си влезе в ролята на собственик и да смени начина на управление.
За нещастие кадърните хора напускат тази фирма. В нея остават да работят само послушни и предани на шефа !

Това е едно добро място за работа. За пръв път виждам фирма в която не е необходимо да се самоизтъкваш колко работа си свършил или колко си останал след работа или през почивните дни. Шефът сам го вижда и при нужда вдига заплата. Аз и няколко колеги в рамките на година имахме 6 пъти(бр.) увеличения. С малко, но показва уважение...Не мога да кажа, че е спокойно имало е много напрегнати моменти, но пък какви фирмени партита стават бедна ви е фантазията....