ЗЕНИТ - ГЕО ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ЗЕНИТ - ГЕО ЕООД

Здравейте.
Наистина чак сега открих този сайт. Внимателно прочетох мненията за въпросните фирми. Даже на негативните и злобни такива отделих малко повече внимание /от чист интерес/.
Имам въпрос към всички тези автори - След като сте толкова наранени, ощетени, оскърбени или не знам какво точно сте изтърпели, защото не стана много ясно от вашите мнения, след като сте и напуснали и сега сте по - добре /което обаче никой не спомена/, защо трябва да хвърляте толкова кал? Защо ни показвате слабостта си, вие - високо неграмотни специалисти?
Искам да кажа, това не е истина. И на всички вас, клети ми и незадоволени, по не знам какви причини, бивши служители, ще кажа - Всеки човек има право на любимци. Всеки работодател има право да има лидери. И на никого, още по - малко на вас, от направената ми /мисля доста добра/ преценка, не му влиза в работата, кой какви отношения поддържа вътре във фирмите. Или може би, точно това ви е подразнило. Може би сте искали СПЕЦИАЛНО ОТНОШЕНИЕ? - не знам. Това само вие си го знаете. Но от това май боли, нали? :) и ето от къде е пяната около устата ви.
Няма нищо. Карайте я по - спокойно и ще сте по - добре. Те фирмите на Киров си работят и въпреки вас.

P.S. Защо съм анонимен? - Не знам, кой как ще приеме думите ми.

Нивото на работа в Зенит Гео е изключително непрофесионално и всеки уважаващ себе си специалист много бързо би си тръгнал. Виждам, че някои от хората тук са се опитвали да напишат нещо положително, но честно казано мисля, че те се самозалъгват. Съветвам хората, които четат тук, за да пуснат CV, да се поинтересуват по-задълбочено какво ги очаква в тази фирма или фирми. Зенит Гео, Геоинженеринг, Солитех, "Пазарджишки териториален кадастър" както и Геонет са на едно семейство обслужващо интереси на корумпирани политици, кметове, общински и министерски чиновници. Ако започнете работа в някоя от тези фирми е възможно в един момент да се окажете неволен участник в престъпна схема. Доста интересно е и отношението на шефовете към служителите, то е все едно те са им "рая". Колкото до това какви са заплатите, със сигурност ако започнете там ще ви предложат една нормална за страната заплата, но това не го посочвам като предимство. Първо, ще ви осигуряват на един много по-нисък доход. Второ, бъдете сигурни че когато сте в болнични няма да си получавате договорената заплата. Трето, ще ви регистрират в няколко фирми, така че все едно работите по няколко часа във всяка, което води до доста последващи обърквания относно трудовия ви стаж и тн. Четвърто, възможно е в някои от месеците да не получите заплатата за която сте се договорили, а само тази на която ви осигуряват (случвало се е не веднъж, и не на един или двама!). Пето, забавяния от два месеца на заплата се счита за нещо нормално във фирмата, но са случвали и такива по четири. Шесто, не на един или двама се е случвало вместо да им увеличат заплатата - да им я намалят.

В предищен пост някой колега, предполагам ми е ползвал името, за да изказва собственото си мение! Не виждам защо трябва да бъда замесен! Това, което има да казвам аз съм го казал на когото трябва! И не ми е необходим анонимен сайт за да изкажа мението си!!!
инж. Димитър Христосков БИВШ СЛУЖИТЕЛ на Зенит-гео ЕООД

Май отдавна никой не се е изказвал за тази фирма. Но е време. По същество. Във време на криза лъсват всички негативи в една фирма. Много повече от преди кризата. Четвърти месец вече не се плащат заплати във фирмата под претекс, че държавата й дължи пари които не плаща. А в същото време се намират пари за да се плащат други неща, "да се запълват дупки", да се харчат за глупости, като участие в празник на геодезиста където се дават хиляди за подаръци в томбола, а персонала е оставен без заплати. И се купуват подаръци не за друго а да не разбере конкуренцията колко сме закъсали. Е вече всички ще разберат. Срамота!!! Още ми дължат оари за декември месец, плащат по 60% от официалната заплата, което е към 300 лева, и като питаш какво става с останалите - отговор няма!!!! И никой не счита за нужно от ръководството да уведоми персонала. Е как да ти се работи във фирма дето не си уважава служителите? Дето пари има за всичко друго но не и за заплати. Направете си изводите сами дали да работите във семейната фирма на Кирови. Селска работа. Не се управлява така фирма.

Тоя измисления слижител що не си напише името аз не сам напуснал поради сакращение или там каквото пише а заради ниските им заплати от 350 лева на прага на бедноста та те общите работници по строежите взимат 3 пъти пожече от служителите в фирмата :)

Здравейте!!! Поради факта, че нямам какво да правя реших малко да се поровя из мрежада, в следствие на което случайно попаднах на тази страница. От прочетеното по-горе, казано за фирмата, не останах много очарован, понеже до голяма степен мненията за изопачени и изкривени през призмата на автора. Но все пак това си е негово мнение, с което трябва да се съобразим, както се надявам да стане с моето мнение.

На кратко - бях служител във фирмата и като цяло съм със средно мнение за нея. Имам прослужено време около година и седем месеца, след което напуснах. Фирмата разполага с голяма материална база, също така предлага й възможност за развитие , не само за "доносниците" , а й за хора, който са доказали, че могат нещо, малко повече. Заплащането е както се спазариш, след време има й възможност , да се увеличи работното заплащане , спремо отговорността, която поема дадения служител. Организира се й специализирано обучение на кадри. Има служители, сертифицирани от фирма Аутодеск за работа с техните продукти, както й сертифицирани ISO служители (надявам се да ме разбирате за последното). Колектива, специално за пловдивския офис е много добър, приветлив и е колектив от добри специалисти, не го казвам защото съм работел в този офис, а защото найстина е така. В другите офиси има също много добри кадри, като специалисти и като хора. Почти не съм имал проблем със служител на фирмата, може би , като изключим един-двама, с който не сме си допаднали , може би по характер. Относно самия работодател:
Можеби донякъде негативното мнение на някой коментари по-горе е оправдано. Бавно се взимат решения. Понякога конкретизацията по даден въпрос е пречупена, с времето има възможност нещата да се променят. Когато искат да постигнат нещо за свойте цели са склонни на всичко, което с времето се променя и в крайна сметка някой може да остане леко подведен.
За прекия си ръководител (управител пловдивския Офис) мога да кажа , че е един много съвестен човек, който е изключителен специалист и перфекционист (доста ценно качество). За прослуженото ми време не съм имал нито един проблем с него, по никакъв начин.
Не бих работел в тази фирма отново, но бих работел съвместно с тях по изработването на даден обект, но това е така с всички фирми, в който съм работил по-рано.

Поздрави и успехи!!!
-----------------------
Христо Рендаков - специалист на свободна практика
* Кадастрални карти и регистри
* Геодезически заснемания за проектиране и отразяване
* Заснемане на подземни и надземни проводи
* Вертикално планиране
* 3D моделиране
* Геодезия в стройтелството
* други
------------------------

Не мога да разбера всички тези, които са се изказали тук от какво се страхуват, а използват неверни имена или някакви псевдоними. Явно тук не става въпрос за откровени мнения за фирмата, а по-скоро за злобливи коментари на хора, които са уволнени и са засегнати от "накърнената" им репутация. Аз бих ги посъветвал вместо да запълват и без това огромното си количество свободно време с писане по разни форуми, по-добре да се погрижат да си повишат с нещо квалификацията, че ако сега са ги уволнили от тази фирма, следващият път ще ги уволнят и от следващата.

Фирмата е супер селска ниски заплати ниско квалифицирани кадри от типа на роднини и технички които за нищо не стават много изванредна работа и при това не платена допалнително клюкарщина от наи долнопробен стил не я препорачвам на никои има нещо хубаво ако си в нея и да идеш кадето и да е другаде ще ти се струва супер аз написнах и сега сам супер :)

Firmata za koqto picete se namira v trudno ikonomicesko sastoqnie. Nezavisimo ot tov ce v opredelena stepet e monopol, se qvqvat vece mnogo novi i PO-DOBRI KONKURENTI. Tova, koeto se piche za upravlenieto i pouchtrqvaneto na slujitelite e 100%-va istina, tazi informaciq mi podavat slujitel ot ucrejdenieto, za koeto se komentira ot dosegachnite posetiteli na tozi sait.

Здравейте отново, бих желал да получа от подробна информация за фирмите и затова ще оставя моята електронна поща, за да ми пишат, всички, които са работили или все още работят във фирмите ! Благодаря Ви! Послепис: този емайл адрес да се използва само от лиця, имащи подромна информация

[email protected]