Карлсберг България /img/frontend/nomap.png"

Карлсберг България

Кражби за милиони, ръководство под всякаква критика,

огорчен съм изхвърлиха ме без предупреждение от утре не си на работа

Щом шефа на завода забегна,правете си извода за какво става въпрос.Освен това всеки офисен плъх ти е началник , не може да се диша вече.Добри производствени практики, ама да вземат да ги пренесат и в заплащането.

ЗДРАВЕЙТЕ ,БЯХ НА ИНТЕРВЮ В КАРЛСБЕРГ ЗА ТЪРГОВСКИ .АКО НЯКОЙ Е РАБОТИЛ ТАМ В БУРГАС БИХТЕ ЛИ МИ КАЗАЛИ СХЕМАТА НА ЗАПЛАЩАНЕ
МЕРСИ

Спрях да работя с тия измамници. Постоянно караха бира с изтекъл срок. Говорих с момчето , което отговаря за мен само вдига рамена и се оправдава ,че шефовете ги карат да ги подправят. Идва супервайзора и почва да ме плакне ,че е станала гершка.Ква грешка бе еи .6ти месец го правите на 8ми.Променят срока на годност,а ако не става за смяна го трият напълно.Изтровиха хората.Бавят и бонусите.Казват 5 стека ти даваме на месец после ги няма никакви.Сменят хората през 2-3 месеца.Послените 2 години не мога да ги запомня даже как се казват,Ша работим без насраното шуменско и воднестото пиринско

Здравйте.Виждам,че мненията са стари.Искам да попитам към днешна дата как е работата като дистрибутор във фирмата?и каква е заплатата?Благодаря

Подскажете ако имате информация за нивата на заплащане.Има обявена вакантна позиция за Мениджър Производствено планиране.Къде е базирана позицията и какво се е случило с предишния на този пост (ако не се лъжа имаше същата обява преди 2 години или по-малко)?

за една изпита бира дисциплинарно уволнение а дето крадат бира нищо и знам кои изнасят на тях нищо защо ли защото си пият ракията заедно от по   горните етажи

Абсолютно съм съгласен с последният пост относно шуробаджанащината в тази фирма. Имаше обявен конкурс за SR  за град Търговище и познайте от къде е "избраният" , от ШУМЕН !!! Чудя се какъв е този безценен специалист , на който фирмата му поема всекидневните разходи за достигане до работното място /90 км/. Простата сметка показва че това на месец са около 1800км и около два часа на ден от работното време прекарано в път между двата града/Не е зле /.В тази фирма работниците се трудят  по около 5-6 часа на ден , и са най-социално ангажираната компания  която познавам ,само да съм ви чул да кажете нещо лошо за тях . И на финала ми се изясни защо се нарича Карлсберг България , защото тук си я караме по български. Я вземете я прекръстете на Карлберг Баджанак-България!!!

Shurobadjanashtina ima vav firmata za tva moje da ste sigurni na 100%, no ima i hora koito sa popadnali sluchaino,zaplashtaneto e nai nisko ot birenite kompanii v Bulgaria, govorq za poziciq SR,usloviqta sa dobri za hora bez opit, dobro uchilishte e!