ТЕЛЕПАСПОРТ-БЪЛГАРИЯ /img/frontend/nomap.png"

ТЕЛЕПАСПОРТ-БЪЛГАРИЯ

ВСИЧКО НАПИСАНО ЗА ФИРМАТА Е ВЯРНО!!!!!!
"ПРОФЕСИОНАЛИСТИ" "НОРЕКТНИ"

БЕГАЙТЕ ДАЛЕЧЕ ОТ ТЯХ

Телепаспорт е Фирма (уж) посредник за хора изтървали последния влак. 99% от заминаващите чрез Телепаспорт не знаят и дума чужд език и как разговарят с чъжденците можете да си представите. Фирмата разполалага с истроменти за манипулация и скрити комисионни на изпратените български граждани на гурбет.Много хора неправомерно са орязвани с пари за САМОЛЕТНИ БИЛЕТИ„ ХРАНА„ ПРЕСТОЙ и какво ли още не. За пореден път маже да се посочи фирма ТЕЛЕПАСПОРТ за пример,как нашата държава и институции позволяват шайка от тарикати да грабят българите.Аз бях бластьор в Малта- Palumbo shipyard. За 40 дни труд не съм взел нито стотинка.Прокоратурата трябва да разследва Г-н Бонев и компания и да излезе официялно със становище...БЯГАЙТЕ ОТ ТЕЛЕПАСПОРТ И НЕ ВЯРВАЙТЕ НА НИЩО КОЕТО ВИ ОБЕЩАВАТ!!!УСПЕХ!!!

Г-н МихаИлов пишете ,че обсъждате някакви теми тук,но не Ви виждам специално Вас в обсъжданията.Явно съм познал,че сте от скритите мишоци които ги е страх да застанат с истинската си самоличност. Не те знам какъв си и дали си голямата работа ,но за мен си оставаш непрокопсаник който не става за нищо.Ако мислиш да отговаряш си сложи името ,противен случай всички ще те приемат като пъзльо,лаещ от страх.

Г-н МихаИлов,не ми е ясно какъв Ви е проблема,но аз изказвам личното си мнение.Съжалявам за Вас ако не сте съгласен но не мисля,че мнението ми за фирмата ще се промени. Ако сте коректен си напишете името и тогава давайте оценка.В противен случай ще си мисля,че сте от недоволните некадърници,мрънкащи и плюещи.Не мисля,че сте от колегите ми с които съм работил и които се връщат по няколко пъти и си работят.Ако имаха Вашия проблем нямаше да работят и в момента с Телепаспорт.Съвет от мен: Скрийте се в мишата си дупка и си отвържете ръцете за да Ви вземат някъре на работа ,може би като чистач или МРЪПКАЛО.

На теб като не ти е ясно има много хора, които са ощетени. Не те знам в каква чужбина си работил, и какъв майстор смяташ че си, но тук не обсъждаме кой какъв специалист е, а какво отношение е получил от компанията.
За мен няма значение как се казва компанията, има значение дали е коректна или не! Мнението ти ми прилича на жалък PR-ски опит да се замаже батака, в който се намира компанията.

Работих чрез Телепаспорт в чужбина  6 месеца. Останах много доволен и ако ми се обадят за работа пак ще изляза .Не ми е ясно как са ви ощетили ,че се оплаквате?? Изпълниха си всичко по договора. С последната заплата ми платиха и пътните .  Ако някой е с вързани ръце и не може да върши работата за която е подписал договор,да не се сърди на Телепаспорт . Там е за професионалисти , а не за набедени майстори като тия недоволните.

Много полезна информация, Албина. Наистина ще представлява интерес да видя декларацията. Интересното е , че от инспекцията по труда не са взели никакви мерки. Лошото е , че е възможно не само тази фирма да има такава декларация, а и много други. Защото се съмнявам, че тази фирма са авотирте, най - вероятно са я взели от някъде. Все пак ако не ти е проблем, може да ми я изпратиш - [email protected]. Поздрави!

1 точка

Здравейте!
Кандидатсвах на скоро за работа в една туристическа агенция в Бургас, която е собственост на Телепаспорт. Това е Булгаро Турс ЕООД. Омайваха ме с хубави приказки, с перфектни условия и ме взеха за пробен, период преди да ме удобрят, за няколко дни. От няколко дни стана повече от седмица и накрая вместо договор ми връчиха 5-6 декларации...едната декларация се състоеше от 2 пълни страници и половина. Като я прочетох, щях да припадна. Тя наяълно ме ограничаваше да изразя каквото и да е недоволство срещу фирмата и на всичкото отгоре, ако един ден напусна фирмата, нямах право да работя 5 години в същата сфера. Копирах я тайно и дори могада я кача. След консултация с инспекцията по труда, категорично ме посъветваха да не я разписвам, защото тази декларация нарушава конституционните ми права на избор и е напълно незаконна и ако решат, могат да ме осъдят без да им мигне окото, като бутнат пари на този и на оня за поне 50 000лв.....Не се вързвайте, защото сами ще си окачите бесилото!

Здравейте :)
Кандидатствах за работа в тази фирма и ми се обадиха около два часа, след като подадох cv- то си, за да ме извикат на интервю. Отидох на интервюто, мина добре и ми обясниха, че ако изберат мен, ще се обадят до края на деня. Обадиха се, разбрахме се да започна около 10.01.11г. (близо седмица след интервюто) с уговорката, че те ще ми звъннат за подробности. Дойде 10ти, след това 11ти...12ти... и реших аз да им се обадя. Представих се най-културно, обясних им, че се  интересувам дали има някаква промяна в датата на започване, а те:" Аааааа, ама тя колежката (???) не ви ли се обади...ние намерихме друг човек" !!!????? И как стават тези неща, при вече избран кандидат да си "намерят друг" не ми е много понятно. Но все пак сме в БГ и това като че ли не ме фрапира чак толкова. Но да са толкова безочливи, дори да не се обадят да кажат...а аз като идиотче стоя и се надявам....Просто нямам думи. Оценка мога да поставя само за "Уважение", разбирайте "Коректност".

На всички,които тук се оплакват от Телепаспорт България искам да кажа, че или непознават добре фирмата, или са несериозни и неопитни или просто са нямали късмет.
Аз плавам от тази компания вече 8 години и искам да отбележа, че винаги всичко и било точно и коректно.
Никога и за нищо не са ме излъгали.Благодарение на тях придобих досастъчно плавателен стаж, станах капитан и завързах много контакти с различни сериозни корабособственици.
По отношение на комисионната, във всяка фирма е такава практиката и е нормално,наи и тези,които работят трябва да получават заплати.
Ако се поинтересувате ще разберете,че по закон всички посреднически компании имат право накомисионна, която е в размер на 25% от първата работна заплата на всяко морско лице.
Така е и при Телепаспорт-България.
Те никога не са злоупотребявали с мен,за което съм им безкрайно благодарен!
За всички,които се интересуват от работа на кораб искам да кажа:
отидете в Телепаспорт-България.
Там наистина си разбират от работата и се отнасят с моряците с уважение и разбиране.