Новеа България ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Изгрев, УЛ. ФРЕДЕРИК ЖОЛИО-КЮРИ, 20, ет. 6&markers=София,Район р-н Изгрев, УЛ. ФРЕДЕРИК ЖОЛИО-КЮРИ, 20, ет. 6

Новеа България ЕООД

Случи ми се да имам бизнес взаимоотношения с тази фирма. За няколко часа там станах свидетел на изключително грозно отношение към служителите - викове, крясъци, обиди и т.н. Останах с много лошо впечатление от тази фирма.

Прекрасна фирма,прекрасни служители.Много съм доволен.

Както беше казал един титан "За бога братя не купувайте",така и аз Ви казвам не ходете въобше в тази фирма.Невиждана шуробаджанащина,интриги и голи обещания.

Уникални идиоти!!!Псевдо интелЕгенция.Нападки,крясъци и викове от страна г-н-а.Системни лъжи за неплащания към служители,клиетни и доставчици.Постоянни интриги,ако уважате себе си,бягайте далеч от тази смешна "компания"

Въпреки, че бях подготвен от много бивши и настоящи служители на Новеа, аз отказах да повярвам в думите им. Предположих, че полагайки необходимите усилия човек може да извоюва уважение. Жестока заблуда!! Нападки, упреци, унижение - това са само малка част от нещата, на които всеки във фирмата е подложен.  Ежедневните, неандреталски избухвания на "шефчето", омразата в отношенито към работата на всеки, могат да накарат и най-големия оптимист да се намрази сам себе си, че работи там. Не се подвеждайте от лъскавия офис или куртоазното отношение при интервюто, ако решите да останете там много скоро горчиво ще съжалявате. Заплатата едва ще ви стига, а през цялото време ще ви бъде натяквано, че вие не я заслужавате защото не правите нищо. Ще ви товарят с още и още работа с обяснението, че  приближените до задните части на шефа са прекалено ангажирани и така докато не грохнете от умора. В същото време онези "богопомазаните" ще взимат двойно и тройно на вас, пушейки цигарки по цял ден или играейки пасианси.  Бягайте, бягайте далече! Престоят там е загуба на нерви, време и пари.

Както повечето БГ компании, израснали от пеленачета през смътните 90-те с начален капитал - обичайно с мутренски произход - развили се до ниво "имам 10-годишна история и 30 човека, за които се грижа - т.е. аз съм готин", ще имате безрадостния опит, попадайки ТАМ, за сблъсък с ЕТ в помпозен и напудрен вариант. Недопостимо отношение, обиди, вмешателство в лично време и пространство, психически тормоз, липса на работеща организация, в която има яснота кой кой е, болезнена мнителност, граничеща с лудост и истерични пристъпи. Жалко е,че в ситуация на гладен за кадърни хора пазар, подобни "личности" си позволяват да бъдат арогантни, цинични. Но по-страшното е бездушието на екипа, липсата на воля, лакейството.........Вярвам че ключови думи в бизнеса са достойнството, честната дума, коректността и уважението. Спомнете си мили хора - кой уби Алеко! И само будните ЛИЧНОСТИ правят света по-добро място за живеене - и цената - не е чифт обувчици - г-н Собственик!

изключително неприятна атмосфера; непрекъснати необосновани личностни нападки; никакви правомощия, в същото време безкрайни претенции ... и обвинения, обвинения, обвинения; парадоксално - при добри резултати..не мога да го разбера този човек, на черното казва бяло; нима цифрите не говорят сами по себе си ... дребнавост до безкрай, а бизнесът муй уви е толкова приятен.... не ходете там!!

1 точка

Аз съм чувал много добви неща за тях,мисля че си заслужават....

Не се лъжете от лъскавата фасада.В Новеа ще намерите само крясъщи и обиди.Шефът е вся и всьо и вечно недоволен.Не си губете времето там!