София Франс Ауто АД /img/frontend/nomap.png"

София Франс Ауто АД

Нямам информация.

Фори, случайно в момента да търсите сервизен инженер /диагностик?
Гледам за Варна една трудова борса, търси за "свой клиент"
Ама изискванията са никакви, защото ако напишат да знае френски и английски, хората искат и пари, а на началството не му се дава...

Ясно е ,че за толкова пари няма да се намери сервизен инженер с тези изисквания и стаж който да върши наиситна работа.Да ще вземат някой ще го научат и като се научи  и  като придобие самочувствие ще посика по голяма заплата и това е напълно нормално,но в тази фирма парите винаги са малко няма да му  удовлетворят  желанието и ще напусне както се случи и с предишните.Порочния кръг се завърта отново с новата обява за сервизен инженер или следващия дръзнал да напусне.

Фори, мерси за подкрепата, дано да си намериш скоро място, което да съответства на възможностите и знанията ти.
От около 3 години работя за себе си,и да ти кажа съм по - спокоен, вместо да вадя заплатите на такива като стоев.
Много се чудя, ако отида и кажа на началството следното : г-н Началник сервиз, хайде да ми оправите колата, да ми оправите това и това, и еди какво си, и другото, и третото и петото..., обаче за толкова пари., за 300 лв, примерно, или за 600 лв, това е, аз давам толкова. Както вие давате еди колко си на служителите си, и аз давам толкова...
Защото отивайки на работа, той ще ми каже : трябва да се направи това, и това, и третото, и петото, и другото, и ела събота, и го направи... обаче за 600 лв, защото даваме толкова.
Интелигентен човек ми се стори по време на интервюто, и се чудя толкова ли е трудно да проумее много простичко нещо :
Показваш едни пари във въздуха като на куче, и казваш: кой иска да ги вземе...? Само че аз, който имам стаж като сервизен инженер , учил съм десет години електроника, работил съм още толкова, само мултицета ми у дома струва 400$ ( fluke 177) , a господин началник-сервиза си мисли, че ще се втурна  да работя за 600 лв... с четене на сервизна документация на чужд език...
Толкова ли е трудно да се разбере: за такива пари,толкова и ще работя. Няма нужда изпитателния срок да е по - дълъг, дай 3 месеца, който става за работа си личи от първия месец, но нека заплащането е ОК. Ти обаче не искаш да плащаш и човека се скатава.
Аз мога да извърша определена работа за 600 лв, мога да извърша друга за 1000 лв, мога да свърша и съвсем друга за 1300 лв. Все пак всички работим за пари, ти ме прецакваш от началото, и после се сърдиш че нямаш хора.
През 2008 -ма година, бях на 1000 лв основна заплата, имах 120 лева за храна, както и 300 лв социален пакет.... станаха 1420 лв за облагане... чисто вземах 1130 , БЕЗ ИЗВЪНРЕДНИЯ ТРУД, подчертавам.
НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВА той колко взема, той ако иска и 5000 лв да взема, искам да знам моето къде е, и труда ми да бъде заплатен.
Интересно ми е той, като шеф на сервиза ще приеме ли да поправи колата на някой, който не иска да му плати?
Е защо аз трябва да съм съгласен да работя например в събота, след като не се плаща?????????????????

Не си се заблудил ,наблюденията са ти точни.Хуабво предложение си му дал,ама кокала не се пуска лесно ,а и от 2000 лв да падне на 600 на никой не му се иска.Живи и здрави да са ,но това което си мислеха,че лесно се намират кадърни кадри за малко пари уви не се получи.Принудиха по-голяма част от персонала да напусне и сега се чудят какво да правят.

Фори, леко нагъл ми се стори шефа на сервиза по време на интервюто... Такъв ли си е, или аз съм се заблудил?
През 2007-ма година ме осигуряваха на 1000 лева, без извънредния труд, който ми се плащае както е по закон - Х 1.5 след работно време в делничен ден, и Х 1.75 събота и неделя. На национален празник плащаха двойно. Щяхме да се избием кой да работи събота и неделя...
В тази връзка предложих на шефа на сервиза да се сменим, аз да стана шеф на сервиза, а той да стане сервизен инженер за 600 лв, при което ме изгледа под очилата... Няма как да се съглася и да ходя в събота, а труда да не се заплати... Защо да не отида да свърша нещо за себе си, и да изкарам пари, вместо да нося вода на един или друг.
Да речем с фазомер и отвертка за един съботен ден поставиш 20 контакта. Средна цена 5 лева /точка, значи за един ден 100 лв. и другаря началник ми казва, как трябва да работя съботно, ама нямало да ми се заплати... Моля?

Отоговор към инженера :Годината е 2005 някъде из Разград.Сега сериозно  тази заплата която се предлага в момента за позицията в фирмата и то не само за таи позиция беше актуална преди 5-6 години.

Фирма търси продавач/ка в магазин за алкохол и цигари. Човекът който търсим трябва задължително да има стаж като продавач.
Периодично се преминава през Полиграф /детектор на лъжата/ Заплата 600 лв чисто
 Заплатата е 600 лева чисти  Работното време е на смени два дена работи, два дена почива.
Месторабота: Варна
Заплата: 600 BGN (Нето)
Много поздрави на шефа на сервиза, който ми предлагаше да  работя като инженер за 600 лв, алоооооооооооо г-н Началник сервиз, инженер по автомобилна електроника, с технически английски или френкси за 600 лв, включително и събота ???? Как си мислите че стане тази работа???????   И съм съботянин на всичко отгоре - религията не ми позволява да работя в събота. В попския календар пише: помни съботния ден.
Продавач, бе г-н Началник сервиз, продавач взема 600 лв , не ви ли е срам да подценявате труда така на хората, бе, хайде направете си го сам, и тези 600 лв вие ги вземете, ама търсите човек... Накрая диагностик ли го писахте, че да не ви иска пари съответния кандидат? И защо очаквате, че ще работя съвестно и сериозно като видя подобно отношение към труда ми? Извънреден труд не плащате в събота, вие къде живеете изобщо?

ДО Klient:Не е редно щом не си работил там  да се изказваш толкова ласково за сервиза.Щом ти харесва  защо не започна там?А може би си познат на някой от шефовете и се опитваш да замажеш положението.Аз ще ти кажа като бивш работник ,че възнаграждението което се предлага за сервизен инженер е меко казано смешно.Като монтьор съм вземал заплата от 381 лв и 40 лв ваучери за храна ,едвам не се разплаках и добре,че не съм на квартира иначе не знам как щях да изкарам месеца.Общо взето заплатите вървяха около 600-700лв,колкото вземат и бензанджиите без да омаловажавам труда им.Коментарите за не плащане на отпуски и извънредни работни дни като събота са верни.Аз докато работих там компенсация от съботен ден не съм получавал.В сервиза имаше много хубав екип и работа вървеше.Ако искат качествени работници трябва да плащат,на запад се плаща за акъл и отговорност ,а не колко време може да млатиш с чука.

Поздравявам ръководството на сервиза във Варна с песента на Азис - Автомонтьор! Съжалявам, че не отделих всички обяви за сервизен инженер, видях такива поне 3 пъти , поне да напишат заплатата за да не си губят времето хората и да ходят по интервюта, за да чуят как предлагат емблематичната и супер висока сума от ........ Внимавайте........ хайде де..... пак не познахте - 600 лв. Направи си го сам.
И да седна на интервю с шефа на сервиза, който да ми каже как трябва да ходя на работа в събота, но не се плащало... Хайде направи си го, ако искаш стой и в неделя...
Рибар съм и умея да чакам, ама за тая риба миризлива просто не си струва.