Стенли Колев ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Стенли Колев ЕООД

Работя в Стенли Колев от 5 години. Искам да споделя своите най-топли чувства към своите колеги. За мен всички те са чудесни професионалисти с голям потенциал, а също прекрасни хора с които работата върви гладко. Самата работна среда оценявам много високо. Офисът е приветлив и много удобен. С две думи прекрасна атмосфера. Отношението на фирмата към служителите бих определила като приятно и толерантно. Шефът не ти стои с хронометъра на главата и не те пита защо си излязъл за 5 мин.на ван. А относно заплатите си ги получаваме всеки месец редовно и в кол центъра не работим по 10ч. Хора не пишете глупости а елате и работете с нас. Гордея се със себе си че работя за Стенли Колев.
Поздрави!

Ще бъда кратък и категоричен,без понякога,може би,зависи и други подобни.
При десет часовите смени,двата часа отгоре се заплащат допълнително и тези смени ВИНАГИ са по желание,съботите се заплащат допълнително и ВИНАГИ са по желание,а това с господин Колев дори няма да го коментирам.

в кол центъра карат момичетата да работят по 10 часа. задължават ги да работят повечето съботи,въпреки че по договор са на 5 дневна работна седмица.а собственика стенли колев се държи неадекватно и всички във фирмата се съмняват, че взима някакви наркотици

Само искам да отгошоря на последния коментар.
Били сме измамници,Господинова била измамница,а положителните коментари се пишели само от служители на фирмата.Ами защо не стана и ти служител,че да пияея и ти положителни коментари?
До колкото знам всеприет критерий за лош работодател е недоволството от страна на неговите служители,така ли е?
Противоречиш си пич.Продуктите ни са на пазара от 1978г.имаме продадени малко над 5милиона уреда в цял свят и представителства в 18 държави,в които общо има около 40 офиса,къде точно е измамата???
Кажи ми ти г-н некадърник,как така търсиш активно работа в столицата (в град с най-добре развитата икономика на държава членка на евросъюза в 21-ви век),както сам пишеш ПОВЕЧЕ ОТ ГОДИНА,и как така още не си си намерил пещерняко???Моля да ми отговориш поне на последния въпрос.
Относно кол центъра(въпроса от предишния коментар)там си е на твърда заплата с трудов договор и всичко.Г-н Колев е живял в Германия 15 години,така,че относно работно време,почивки,празници,отпуски,болнични и т.н.т.всичко е като на държавна работа.

Не се връзвайте на лъжливите обяви. Наистина ли очаквате 2000лв заплата, без да имате някаква квалификация ? Разбира се, че можете да изкарате толкова пари, ако сте измамници или крадете пари.

В крайна сметка нещата са пределно ясни още от самата обява, но от любопитство отидох на интервю. То беше формално, всъщност не ги интересува какъв е кандидата, стига да лапне въдицата. Изхвърлят ти няколко безполезни факти относно безумно скъпите боклуци, които предлагат, след което не ти дават възможност за да зададеш въпроси (което е типично за измамниците). Договор не се сключва докато не минеш обучението. Заплащането е неясно. "Господинова" е нелюбезна измамница.

Съдейки по коментарите, можете сами да си направите изводите. Положителните коментари са от членове на фирмата, защото знаят, че тук се казват истинските неща и истината ще излезе наяве, и че ще изплашат потенциалните "риби", които ще захапят въдицата.

Последно като съвет: Тъй като си търся активно работа от повече от година насам, не се връзвайте на подобни измишльотини. Обърнете внимание на самата обява. Ако имате съмнение ЗАДАВАЙТЕ КОНКРЕТНИ ВЪПРОСИ, ако се избягват отговорите или се отклонява темата, значи нещата са ясни. Не ви казвам да не ходите там, но имайте предвид, че рискът изцяло пада върху вас, парите, които евентуално ще получите са минимални, държанието с вас ще е като с боклук, ще лъжете хората в лицето с цел да им вземете последните пари за нещо, от което те не се нуждаят на безобразна цена, ще бъдете подритвани.

Кандидатствах в тази фирма и видях много коментари, които се касаят до търговските представители, но конкретно се интересувам от кол центъра на фирмата, там заплащането твърдо ли е? Спазват ли се уговорените работни часове както и почивните дни ?

Моля, спешно някой да ми отговори, ако отида на място да върна парочистачката /като още не е изтекъл срока за връщане/, могат ли да ми откажат да си я получат на място? Ако ДА, какво да направя? Вече отказах кредита за изплащането на продукта.

Здравейте, аз съм служител на фирмата от 3 години и не знам за човек на когото не е платено дължимото. 90% от настоящите служители са с трудов стаж в "Стенли Колев" над 2 години, което е достатъчно показателно че фирмата е коректен работодател. Възмущавам се на хора които се ангажират с цифри без доказателства, това в закона се нарича клевета (умишлено оронване престижа и авторитета).

Така.На вниманието на г-жа Стаменова и коментара за фирмата,мога да кажа следното:
Първо аз съм им клиент от средата на април.Купих си EV след демонстрация направена ми от моя племенник(син на сестра ми),който започна работа там.Машинката ми хареса,хубава е и наистина върши доста неща,естествено си е нормално да не струва наистина 4000лв.но това си е бизнес и ако бях намерил по-евтино някъде,най-вероятно щях да си купя от там,но уви,оказа се ,че Стенли колев ЕООД не само разпространява и продава този уред,но е и негов производител.Това което знам със сигурност е,че машината се произвежда в Италия и от личен опит с други подобни смея да твърдя,че изобщо не е ,,боклук'',а си е много добра даже,от сертификатите публикувани на сайта www.ev-international.com става ясно,че си имат всички необходими разрешителни и сертификати за качество и при положение,че са собственик на патентите за този модел и негов производител могат да си му сложат каквато си искат цена (,,по усмотрение на търговеца'')и реално ,дори и 40 000 да струва,а не 4000 ,това не е незаконно.
Нямам представа колко реално излиза произвеждането на този продукт като сума,но за пример ще ви дам гиганти в автомобилостроенето като Шевролет,Ауди,Фолцваген и т.н.т.които изкарват на пазара модели от по 50 000,100 000,200 000 евро и нагоре,произведени в Украйна,Тайван и в много други затънтени кътчета по света,като реално производствената цена на тези автомобили е десетки пъти по-ниска от обявената пазарна такава и въпреки това се продават доста успешно.И не само:телевизори,компютри,перални,печки,хладилници,апартаменти ако щете в строителния бранш,всичко се продава по този начин.Първо за да си единствен наливаш милиони за патенти,за да може твоето да си е само твое,после за реклами и др. наливаш още милиони и накрая някой да ти дава наклон на...шапката колко пари да искаш за крайния продукт аре моля ви се.Не изкам да защитавам никой и да изкарвам служителите на тази фирма светци,просто сметнах за редно да изразя мнението си относно простотийте,които прочетох по-долу.Какво например означава карат те да се чувстваш виновен,беден и там похвати,трикове,глупости и кво беше още ???Как точно някой ще ви накара да си купите нещо за толкова пари,ако самите вие не искате да го купувате???Толкова ли ви е слаб ангела??? Или да ви промият мозъка,да ви зомбират,да ви хипнотизират??? Това съм го виждал само по филмите.Айде стига толкова, който иска тази машинка,харесва му и цената му е ОК да си я купува,който не да не си я купува и тва е точка по въпроса.

Фирмата и продуктите са абсолютна измама. Машината е италиански боклук, чиято себестойност е 200евро! Продават я за около 3000-4000 лева, като обикновенно лъжат че правят голяма отстъка само за вас и само сега! Използват псевдо психо трикове като: карат ви да се почувствате неплатежеспособни и така ви предизвикват да я купите; карат ви да се чувствате виновни, че не чистите "екологично" и използвате препарати и това е вредно за децата или домашните ви животни, и я купувате от чувство за вина; карат ви да се чувствате мърлячи, като ви показват уж "колко е мръсно" във вас, като почистват малко предварително уговорени места, които по принцип са винаги най-замърсените и най-трудни за почистване в един дом; и др... На края, ако им се вържете и след натиск по телефона от уж "отговорният мениджър", който всъщност има единствената задача да ви убеждава и изнудва да купите машината, се сдобивате с уред, който е почти невъзможно да върнете. Т.к. веднага след като платите изведнъж "вашият търговски представител" и всички от офиса спират да си вдигат телефоните или стават много заети и така 14 дни докато мине законовият срок за връщане. После ви казват, че много съжаляват но нищо не може да се направи...
Така че НЕ ПУСКАЙТЕ ТЕЗИ ХОРА В ДОМОВЕТЕ СИ, НЕ КУПУВАЙТЕ НИЩО ОТ ТЯХ И Не РАБОТЕТЕ ЗА ТЯХ!